Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Festiwal żenady i playbacku"? Polsat HIt Festiwal w ogniu krytyki
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 24.05.2024 22:36

"Festiwal żenady i playbacku"? Polsat HIt Festiwal w ogniu krytyki

Doda i Smolasty
Fot. KAPIF

Ten festiwal, jest istnym świętej polskiej i zagranicznej muzyki. Atmosfera, która panuje, w trakcie Polsat Hit Festiwal jest tak wyjątkowa, że bardzo ciężko powtórzyć ją w innym mieście. Po raz kolejny gospodarzem polsatowskiego koncertu jest Opera Leśna w Sopocie.

Polsat Hit Festiwal 2024- dzień drugi. Co wydarzy się jutro?

Drugiego dnia Polsat Hit Festiwal będziemy świadkami koncertu platynowego. Na scenie pojawią się artyści, którzy otrzymali jedno z wyróżnień w Polsce, czyli mowa o platynowych płytach: Smolasty, Blanka, Malik Montana, Skolim, Cyrko czy bryska.

W Operze Leśnej w Sopocie obejrzymy również artystkę, której utwory znane są dla osób od 5 do 100 roku życia, mowa oczywiście o Majce Jeżowskiej, która scala całe pokolenia.

KAPIF_1000pix_K1205131F.jpg
Fot. KAPIF, Majka Jeżowska
Rodowicz wyjawiła swoją tajemnicę. Tak wygląda bez peruki [FOTO] Rodowicz wyjawiła swoją tajemnicę. Tak wygląda bez peruki [FOTO]

Polsat Hit Festiwal 2024: gorące jubileusze

Wielka multimedialna scena, która co roku zachwyca swoją nowoczesnością, od kilku dni jest już zainstalowana w Operze Leśnej w Sopocie. To będą dwa dni muzycznego święta. Na scenie pojawią się gwiazdy, przy których nie sposób usiedzieć w miejscu.

Pierwszego dnia byliśmy świadkami dwóch jubileuszy. Najpierw wystąpił Golec uOrskiestra, świętując 25-lecie pracy artystycznej, później Andrzej Piaseczny, któremu strzeliło 30-lat w branży muzycznej, ale również świętował Danzel, czyli zagraniczny artysta, który w Polsce czuje się jak u siebie w domu.

KAPIF_1000pix_K1205100F.jpg
Fot. KAPIF, Danzel

Polsat Hit Festiwal 2024: festiwal żenady i playbacku?

Zakończył się pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal 2024. Widzowie mogli obejrzeć jubileusz Golec uOrkiestra, Denzela i Andrzeja Piasecznego, a także koncert Radiowy Przebój Roku. Co ciekawe, najwięcej kontrowersji wzbudził ten ostatni recital.

Co to jest? Lokują suszarkę za 2 tysiące. Kogo na to stać?

Czy wszyscy widzieli do slow mo na Margaret. Co za żenada!

Ej Polsat! Co jest reklamowane, bo nie widziałem tego logotypu!

Żenujący festiwal! 

Festiwal Żenady i Playbacku!

Najlepszy Cyms i Kwiatkowski.

Jak wyszedł Cyms to się zakochałam.

Uwielbia Kwiatkowskiego.

Ale ta Margaret fałszowała.

Smolasty wyglądał jakby był chory

Co tam robiła Bereda z Golcami? Przyszła fałszować?

Internautom ewidentnie nie przypadł do gustu pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal. Przypomnijmy, że druga odsłona, będzie transmitowana w sobotę, 25 maja 2024 roku, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Margaret
Fot. KAPIF, Margaret
Smolasty
Fot. KAPIF, Smolasty