Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w sobotę? O której godzinie oglądać?
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 25.05.2024 07:00

Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w sobotę? O której godzinie oglądać?

Oskar Cyms
Fot. KAPIF

Polsat Hit Festiwal 2024 pierwszy dzień, już za nami, po emocjonujących jubileuszach zespołu Golec uOrkiestra, a także Radiowym Przeboju Roku, przyszedł czas na kolejny muzyczny akt, który także podniesie wszystkich przed telewizorami z krzeseł. Kto wystąpi w sobotę? O której godzinie oglądać Polsat Hit Festiwal 2024 w TV i online? Sprawdziliśmy te informacje specjalnie dla Was.

Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w sobotę?

Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w sobotę? To bardzo istotne pytanie, na które odpowiedzi starają się odnaleźć fani festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie. Nic w tym dziwnego, w końcu po piątkowych emocjonujących koncertach, w sobotę organizatorzy przygotowali także kolejne recitale, które na pewno zaskoczą widzów na miejscu przed sceną, ale także przed telewizorami.

W trakcie sobotniego koncertu Polsat Hit Festiwal 2024 wystąpią:

 • Blanka
 • Majka Jeżowska
 • Zakopower
 • Enej
 • Ania Dąbrowska
 • Enej
 • Smolasty
 • Malik Montana
 • Skolim
 • Cyrko
 • bryska
KAPIF_1000pix_K1205257F.jpg
Fot. KAPIF, Blanka Stajkow
Rodowicz wyjawiła swoją tajemnicę. Tak wygląda bez peruki [FOTO] Tatiana Okupnik o Dniu Matki: "Nie celebrujemy"

Polsat Hit Festiwal 2024: o której oglądać w TV?

Polsat Hit Festiwal 2024: o której oglądać w TV? Na to wydarzenie muzyczne czekało naprawdę sporo osób. Polsat Hit Festiwal to muzyczna uczta dla wszystkich fanów nie tylko polskiej, ale także zagranicznej sceny muzycznej. W trakcie dwóch dni, na scenie pojawi się kilkanaście gwiazd.

O której i gdzie oglądać? Odpowiedź jest bardzo prosta. Polsat Hit Festiwal 2024, dzień drugi, można oglądać w sobotę, 25 maja 2024 roku, o godzinie 20:00. Transmisję tradycyjnie przeprowadzi Telewizja Polsat.

Polsat Hit Festiwal 2024: gdzie oglądać online?

Polsat Hit Festiwal 2024: gdzie oglądać online? Odpowiedzi na to pytanie szukają osoby, które w danym momencie nie będą miały dostępu do telewizji linearnej, nie posiadają w swoim domostwie, bądź zaplanowały wypad poza miasto, a nie chcą przegapić tak ważnego wydarzenia muzycznego.

Gdzie oglądać online? Telewizja Polsat dba również o widzów, którzy chcą zobaczyć Polsat Hit Festiwal w internecie. Są dwie opcje, aby obejrzeć ten muzyczny spektakl. Otóż można to zrobić bezpłatnie za pomocą aplikacji Polsat Box Go, bądź założyć konto w aplikacji WP Pilot.

Polsat Hit Festiwal 2024: gwiazdy śpiewają hity Wodeckiego

Męskie Granie Wodecki Twist|Pater, to wyjątkowa atrakcja, dla osób, które chciałyby powspominać legendarne utwory związane ze Zbigniewem Wodeckim. Ten artysta pozostawił po sobie takie hity, przy których do dzisiaj bawią się wszystkie pokolenia.

I to właśnie w ramach Polsat Hit Festiwal 2024, będziemy mogli obejrzeć to widowisko muzyczne Wodecki Twist. Najwybitniejsi artyści wystąpią we wspaniałym koncercie już w sobotę, 25 maja 2024 roku, na antenie Telewizji Polsat.

Śp. Zbigniew Wodecki
Fot. KAPIF, Śp. Zbigniew Wodecki