Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ta artystka wyskoczyła prosto z tortu. Golcowie i publiczność zaniemówili
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 24.05.2024 20:37

Ta artystka wyskoczyła prosto z tortu. Golcowie i publiczność zaniemówili

Bracia Golec
Fot. AKPA

Polsat Hit Festiwal 2024 zaskakuje za każdym razem. Mamy do czynienia z prawdziwym tornadem gwiazd na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Niewiarygodne atmosfera jak co roku, unosi się w tym legendarnym miejscu, co powoduje, że publiczność nie tylko na miejscu, ale także przed telewizorami szaleje do opadłego.

Polsat Hit Festiwal 2024: o której koncerty w sobotę?

Polsat Hit Festiwal 2024: o której koncerty w sobotę? To pytanie zadają sobie wszyscy fani tego muzycznego wydarzenia. Niektórzy nawet twierdzą, że jest to prawdziwe święto muzyki w naszym kraju. Nic w tym dziwnego, w końcu na miejscu w Operze Leśnej spotyka się ogromna ilość gwiazd, które królowały nie tylko w stacjach radiowych, ale także na platformach streamingowych.

Polsat Hit Festiwal 2024, to już tradycja, która odbywa się przeważnie w ostatni weekend maja i powoduje szybsze bicie serca u fanów nie tylko polskiej muzyki. O której godzinie rozpocznie się PHF 2024? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Polsat Hit Festiwal 2024 w sobotę rozpocznie się na antenie Telewizji Polsat o godzinie 20:00.

Katarzyna Dowbor dowiedziała się o śmierci. Jej reakcja wyciska łzy Mąż Ewy Bem przekazał smutne wieści. To dlatego odwołano koncerty

Polsat Hit Festiwal 2024: jakie gwiazdy?

Polsat Hit Festiwal 2024 to wydarzenie, które odbywa się w piątek i w sobotę 24 i 25 maja. Drugiego dnia, na widzów będzie czekała masa atrakcji. Organizatorzy zabiorą widzów Telewizji Polsat w podróż, której długo nie zapomną.

Drugiego dnia na scenie Opery Leśnej w Sopocie będziemy mogli obejrzeć jubileusz Majki Jeżowskiej - jej piosenki kochają absolutnie wszystkie pokolenia. Oprócz niej Polsat będzie gościł takie muzyczne osobistości jak: Zakopower, Kuba Badach, Enej, Ania Dąbrowska, Smolasty, Blanka, Malik Montana, Skolim, bryska czy Cyrko.

Ta artystka wyskoczyła prosto z tortu. Golcowie i publiczność zaniemówili

Niewiarygodne sceny dzieją się w trakcie wielkiego jubileuszu Golec uOrkiestra w Operze Leśnej w Sopocie. Najpierw bracia poinformowali, że nie ma z nimi ich mamy, ponieważ jest chora.

Atmosfera jest iście urodzinowa. Paweł i Łukasz zaprosili do świętowania wyśmienitych gości. Na scenie pojawił się już Gromee, a także Kuba Badach, który opowiedział o tym, że mieszkał z braćmi w Katowicach:

Długo z nimi nie wytrzymałem. Byliśmy młodzi, a oni zaczęli grać wcześniej koncerty niż ja i zazdrościłem, że ten telefon ciągle dzwoni - śmiał się Badach.

W pewnym momencie na scenie wjechała atrapa tortu wraz z balonami. Co ciekawe przy utworze “Słodycze”, nie było wiadomo kto będzie gościem, ponieważ Golcowie nikogo nie zaprosili. Nagle z tortu wyskoczyła Kayah, która zaskoczyła samych braci i zgromadzoną publiczność w Sopocie.

Was, takich słodkich Golców, zjem na deser! Dziękuję - powiedziała artystka.