Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Piaskowi kompletni puściły hamulce na scenie Polsat Hit Festiwal. Zalał się łzami
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.05.2024 18:32

Piaskowi kompletni puściły hamulce na scenie Polsat Hit Festiwal. Zalał się łzami

Andrzej Piaseczny
Fot. AKPA

Polsat Hit Festiwal 2024 był wydarzeniem, które widzowie jeszcze długo będą wspominać z uśmiechem na ustach. Na imprezie, która otworzyła sezon koncertów na świeżym powietrzu, wystąpiły największe muzyczne gwiazdy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Andrzeja Piasecznego, który w pewnym momencie bardzo się wzruszył. Artysta nie był w stanie powstrzymać łez! Co tam się wydarzyło? 

Polsat Hit Festiwal 2024: Na scenie wystąpili wybitni artyści

Polsat Hit Festiwal to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez fanów wydarzeń muzycznych. Widzowie co roku mogą liczyć na świetne koncerty i emocjonujące show, które zapewnia im śmietanka najgorętszych nazwisk ze świata muzycznego. W tym roku stacja Polsat nawiązała współpracę z takimi artystami jak Kamil Bednarek, Enej, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Doda, Lanberry, Margaret, Tribbs, Roksana Węgiel, Majka Jeżowska, a nawet Malik Montana. 

Widzowie Polsatu jeszcze przez długi czas będą wspominać wydarzenia, które rozegrały się na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Szczególnie zapadające w pamięć okazały się jubileusze artystów takich jak Majka Jeżowska czy Andrzej Piaseczny. Występ, który piosenkarz wykonał 1. dnia festiwalu obfitował w wyjątkowo silne emocje. Nie zabrakło wzruszeń, a nawet łez. Piasek nie był w stanie ukryć targającego nim wzruszenia. Co doprowadziło go do takiego stanu?

Andrzej Piaseczny aż się zawstydził. Takie sceny na Polsat Hit Festiwalu Andrzej Piaseczny wyjawił, co przeżywał podczas Polsat Hit Festiwal. Przejmujące

Polsat Hit Festiwal 2024: Emocje sięgnęły zenitu podczas występu Piaska

Andrzej Piaseczny jest artystą, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego działalność na polskiej scenie muzycznej sięga już 30 lat. Telewizja Polsat postanowiła uczcić tę okazję i zorganizować muzykowi wyjątkowy jubileusz na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Wydarzenie odbyło się na sam koniec 1. dnia Polsat Hit Festiwalu, a poprowadził je przyjaciel wokalisty, Kuba Badach. Piasek dał niezapomniany koncert, którym poruszył całą publiczność, a także widzów przed telewizorami. Jednak przypomnienie jego największych przebojów było zaledwie początkiem atrakcji, które przygotował na ten wieczór organizator.

Upamiętnienie działalności muzycznej Piasecznego odbyło się w miłej i wzruszającej atmosferze. W pewnym momencie pokazano artyście plakat z jego wizerunkiem z lat 90., a Badach poprosił go o autograf. Natomiast Krzysztof Ibisz uroczyście wręczył wokaliście pamiątkową statuetkę. To, co wydarzyło się zaraz potem, doprowadziło Piaska do łez. 

Andrzej Piaseczny (3).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Spływają wieści o ślubie Andrzeja Piasecznego. Mówi o realizacji obietnic

Polsat Hit Festiwal 2024: Andrzej Piaseczny nie krył wzruszenia, zalał się łzami

W trakcie jubileuszu Andrzeja Piasecznego odtworzono nagranie, w którym artyści tacy jak Grzegorz Markowski, Natalia Kukulska czy Anna Dymna opowiadali przed kamerą o tym, za co kochają wokalistę. W pewnym momencie na ekranie pojawiła się również ukochana siostra gwiazdora, Barbara Lam, ze swoją córką.

 Kocham cię za wszystkie wspaniałe piosenki, przy których ja dorastałam – powiedziała krewna muzyka.

Jej córka dodała:

A ja kocham cię za wszystko.

Wyznanie obu kobiet było niebywale poruszające, nie tylko dla widzów, ale przede wszystkim samego artysty, który nie był w stanie pohamować łez wzruszenia. 

Andrzej Piaseczny
Fot. AKPA
Andrzej Piaseczny (2).jpg
Fot. AKPA