Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy i gdzie oglądać? Jakie koncerty?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.05.2024 07:00

Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy i gdzie oglądać? Jakie koncerty?

Roksana Węgiel, Kayah
fot. KAPiF

Polsat Hit Festiwal już niebawem. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie oraz gdzie je oglądać i kto wystąpi? Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze informacje.

Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy?

W tym roku Polsat zdecydował się zmienić logo i nazwę Polsat SuperHit Festiwalu na Polsat Hit Festiwal. Jest to idealna okazja, aby zobaczyć na żywo występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 maja, czyli już za chwilę. Polsat Hit Festiwal można będzie oglądać w najbliższy piątek i sobotę od godz. 20:00 w Polsacie.

Gwiazdy Festiwalu na konferencji
Gwiazdy festiwalu na konferencji fot. KAPiF
Co z Beatą Tyszkiewicz? Niepokojące doniesienia Marina wydała fortunę na baby shower. Budżet zwala z nóg

Polsat Hit Festiwal 2024: gdzie?

W tym roku Polsat Hit Festiwal ponownie odbędzie się w Sopocie, a dokładnie na deskach Opery Leśnej. Będziemy świadkami występów największych gwiazd, wśród których będzie Roksana Węgiel, Andrzej Piaseczny czy Kayah.

Gwiazdy festiwalu na konferencji
Gwiazdy festiwalu na konferencji  fot. KAPiF

Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpi w piątek?

Polsat Hit Festiwal 2024 to jedno z największych świąt polskiej muzyki. Na jednej scenie spotka się cała śmietanka polskiej branży muzycznej, zaczynając od Roxie Węgiel, a na Kayah kończąc. 

Pierwszego dnia festiwalu, czyli piątek 24 maja, wydarzenie zostanie podzielone na trzy segmenty. Pierwszy z nich “Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra” zakłada m.in. gościnny udział Kuby Badacha, Kamila Bednarka czy Piotra Cugowskiego. Wystąpi także zespół Enej oraz Gromee i Kayah.

Druga część to koncert “Radiowy przebój roku”, w którym udział wezmą Danzel, Dawid Kwiatkowski, Doda, Lanberry, Margaret, Natalia Zastępa, Oskar Cyms, Smolasty, Roxie Węgiel i Tribbs.

Z kolei ostatnia odsłona tego wieczoru to koncert “Chodź, przytul, przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego”, podczas której na scenie zobaczymy gościnne występy Kuby Badacha i Matta Duska.