Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Irena Golec nie pojawiła się na Polsat Hit Festiwal. Znamy powody
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 24.05.2024 20:16

Irena Golec nie pojawiła się na Polsat Hit Festiwal. Znamy powody

Bracia Golec
Fot. KAPIF

Polsat Hit Festiwal to wydarzenie muzyczne, na które wszyscy zwracają oczy. Koncerty gwiazd, specjalne koncerty, a przede wszystkim transmisja na żywo, w której wszystko może się wydarzyć. Tradycyjnie jak co roku, PHF możemy oglądać prosto z legendarnej sopockiej Opery Leśnej.

Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy?

Polsat Hit Festiwal 2024: kiedy? Na to pytanie próbują znaleźć odpowiedź wszystkie osoby, które chcą obejrzeć transmisję na żywo prosto z Opery Leśnej w Sopocie. Jednak odpowiedź na to pytanie jest bardzo. 

Polsat Hit Festiwal 2024, odbywa się jak co roku w ostatni weekend maja. Bardzo często data przypada tuż przed Bożym Ciałem. W 2024 roku relację możemy oglądać w piątek, 24 maja, a także w sobotę 25 maja. Polsat zrezygnował z niedzielnego “Kabaretonu”, który od ponad 20 lat uświetniał ten festiwal.

Przyjaciółki: Finał sezonu. Córka Anki i Pawła przekaże im nowinę Czarno-białe zdjęcie na profilu Kubickiej. „Przechodzę najtrudniejszy okres”

Polsat Hit Festiwal 2024: historia w pigułce

Polsat Hit Festiwal to muzyczna uczta dla fanów polskiej i zagranicznej muzyki, która organizowana jest w Operze Leśnej w Sopocie. Najczęściej składa się z trzech koncertów: jubileuszowego, koncertu platynowego i radiowego przeboju roku. Festiwal do 2015 roku nosił nazwę TOPtrendy, a następnie Polsat SuperHit Festiwal.

Grupa Polsat Plus, postanowiła ujednolicić i odmłodzić docelowego widza, zmieniając od 2024 roku nazwę na Polsat Hit Festiwal. Dzięki takiemu zabiegowi w trakcie dwu dniowego majowego święta muzyki, mamy bardzo nietypowe połączenia.

 

Irena Golec nie pojawiła się w Sopocie. Znamy powód!

Łukasz i Paweł Golec na samym początku imprezy Polsat Hit Festiwal, poinformowali, że dedykują ten koncert swojej mamie. Jednak nie z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Lekarz zapowiedział też, że dobrze by było, aby przed operacją pogimnastykowała się i w miarę możliwości poćwiczyła chorą nogę, bo to później przyspieszy powrót do zdrowia - powiedział znajomy rodziny na łamach "Rewii".

Irena Golec jednak mimo nieobecności w Operze Leśnej w Sopocie, w specjalnie przygotowanym materiale wideo, zapowiedziała jubileuszowy koncert swoich synów.

Życzymy Pani Irenie szybkiego powrotu do zdrowia.

KAPIF_1000pix_K1208525F.jpg
Fot. KAPIF, Bracia Golec