Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie Węgiel w samej bieliźnie na ściance Polsat Hit Festiwal. Zakrywała się włosami
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 24.05.2024 21:14

Roxie Węgiel w samej bieliźnie na ściance Polsat Hit Festiwal. Zakrywała się włosami

Roxie Węgiel
Fot. AKPA

Polsat Hit Festiwal jest wydarzeniem, w trakcie którego możemy świętować dwa wyjątkowe muzyczne dni, zasiadając przed telewizorem. Tym razem organizatorzy przygotowali prawdziwe widowisko, na które wszyscy fani czekali cały rok. Ale nie tylko ulubione gwiazdy z branży muzycznej spotkają się na jednej scenie w Sopocie. Zobaczymy także naszych ulubionych prowadzących.

Polsat Hit Festiwal 2024: kto prowadzi?

Polsat Hit Festiwal 2024: kto prowadzi? Odpowiedź na to pytanie poszukują wszyscy fani Krzysztofa Ibisza i innych prowadzących Polsatu. Otóż uspokajamy, okazuje się, że Polsat zabrał największą śmietankę, którą widzowie znają i kochają.

Na scenie, w trakcie tych dwóch niesamowicie emocjonujących dni, będziemy mogli zobaczyć takich prowadzących koncerty w Operze Leśnej jak: Paulinę Sykut-Jeżynę, Macieja Dowbora, Macieja Rocka, Adama Zdrójkowskiego, Krzysztofa Ibisza, a także Agnieszkę Kołodziejską z Radia ZET.

KAPIF_1000pix_K828967F.jpg
Fot. KAPIF, Agnieszka Kołodziejska
Rodowicz wyjawiła swoją tajemnicę. Tak wygląda bez peruki [FOTO] Tatiana Okupnik o Dniu Matki: "Nie celebrujemy"

Polsat Hit Festiwal 2024: kto wystąpił w piątek?

Na takie wydarzenie oczekiwali wszyscy, którzy uwielbiają muzykę na żywo. Wśród gwiazd występujących w piątek, 24 maja 2024 roku nie mogło zabraknąć zespołu Golec uOrkiestra, która świętowała 25-lecie pracy artystycznej. Na swój jubileusz bracia Golec zaprosili: Kamila Bednarka, Kayah, Kube Badacha czy Gromee'go.

W trakcie koncertu Radiowy Przebój Roku zobaczyliśmy artystów, którzy najczęściej pojawiali się w stacjach radiowych w naszym kraju. Na scenie pojawili się: Dawid Kwiatkowski, Natalia Zastępa, Margaret, Doda, Oskar Cyms, Smolasty a także Roksana Węgiel.

Roxie Węgiel w samej bieliźnie na ściance. Zakryła się włosami

Roksana Węgiel to gwiazda koncertu Radiowy Przebój Roku, który organizowany jest w ramach Polsat Hit Festiwal. Artystka pojawiła się na ściance, czym wywołała spory skandal.

Festiwal Telewizji Polsat, pokazuje, w jaki sposób powinna wyglądać skuteczna reklama w trakcie jego trwania. Najpierw prosto z tortu urodzinowego wyskoczyła gwiazda niespodzianka, o której piszemy TUTAJ. A teraz, na ściance pojawiła się Roxie Węgiel.

Tuż przed Radiowym Przebojem Roku, na czerwonym dywanie pojawiła się artystka młodego pokolenia. Mowa oczywiście o zwyciężczyni Eurowizji Junior, która paradowała w seksownej bieliźnie. Newralgiczne punkty na swoim ciele młoda wokalistka zakrywała włosami.