Lifestyle.Lelum.pl > Pogrzeby Gwiazd

Pogrzeby Gwiazd

Jerzy Stuhr
10.07.2024 20:57 Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Stuhra w stolicy. Widok wprawia w osłupienie

9 lipca polskimi mediami wstrząsnęła wiadomość o śmierci wybitnego aktora, Jerzego Stuhra. Dziś z kolei poznaliśmy datę jego pogrzebu i miejsce ostatniego spoczynku. Aktor odszedł w wieku 77 lat. Tak pożegnano go w Warszawie. 

Jerzy Stuhr
10.07.2024 19:13 Pogrzeb Jerzego Stuhra. To tam spocznie wielki aktor

9 lipca dowiedzieliśmy się o śmierci wybitnego aktora Jerzego Stuhra. Dziś poznaliśmy datę pogrzebu. Artysta spocznie wśród innych wielkich Polaków. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 20:17 Przykre wieści. Na pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki zabraknie tych osób

9 czerwca polskie media obiegła bardzo smutna wiadomość. Tego dnia zmarła Marzena Kipiel-Sztuka znana przede wszystkim z roli Halinki w serialu “Świat według Kiepskich”. Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące pogrzebu aktorki, który odbędzie się 13 czerwca w jej rodzinnym mieście. Dotarły do nas także przykre wieści. Na ostatnim pożegnaniu zabraknie najbliższych jej osób. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 17:05 Znamy szczegóły pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Podano dokładną datę i godzinę

9 czerwca media obiegła informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich”. Podano szczegółowe informacje. 

Janusz Rewiński
05.06.2024 11:42 Wstrząsające doniesienia. Na pogrzebie Rewińskiego nikt się nie pojawi?

1 czerwca br. odszedł Janusz Rewiński. Informację o śmierci aktora przekazał mediom jego starszy syn, Jonasz. Na razie nie wiemy, kiedy ani gdzie zostanie pochowany gwiazdor “Kilera”. Nikt nie przyjdzie na pogrzeb Rewińskiego? Przed śmiercią odciął się bowiem od wszystkich znajomych i przyjaciół, synów także widywał sporadycznie. 

Katarzyna Łaniewska
17.12.2020 16:57 Pogrzeb Katarzyny Łaniewskiej. Jarosław Kaczyński zdobył się na piękny gest

Katarzyna Łaniewska zmarła 7 grudnia. W czwartek 17 grudnia w kościele św. Katarzyny przy ul. Fosa na warszawskim Służewie odbył się pogrzeb aktorki. Jarosław Kaczyński oraz jego klub parlamentarny zdobyli się na piękny gest i przysłali wieńce pożegnalne. Z tego artykułu dowiesz się: Jakie znane osobistości pojawiły się na pogrzebie Katarzyny Łaniewskiej Na którym cmentarzu zostanie pochowana zmarła aktorka Jaki charakter ma pogrzeb gwiazdy Plebanii Co przed samą śmiercią miała powiedzieć uwielbiana aktorka Oficjalna przyczyna śmierci aktorki nie jest jeszcze znana. W 2020 roku pojawiły się informacje, że Katarzyna Łaniewska ma problemy zdrowotne. W uroczystościach pogrzebowych wzięli udział m.in. Jerzy Zelnik, Michał Listkiewicz, Adrian Stankowski, Tomasz Sakiewicz.

Piotr Machalica
16.12.2020 15:44 Pogrzeb Piotra Machalicy. Znamy szczegóły, rodzina ma prośbę

14 grudnia rano do mediów dotarła przykra wiadomość o śmierci popularnego i uwielbianego aktora Piotra Machalicy. 65-latek trafił w ciężkim stanie do szpitala w Warszawie. Teraz dowiadujemy się o szczegółach jego pogrzebu. Rodzina prosi żałobników o nieprzynoszenie kwiatów i zachęca do dawania datków na bezdomne zwierzęta. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego niemal każdy będzie mógł obejrzeć pogrzeb znanego aktora Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Machalicy Dlaczego mało kto spodziewał się tak nagłej śmierci artysty Piotr Machalica z podejrzeniem koronawirusa kilka dni temu trafił do jednego z warszawskich szpitali. Został wprowadzony w stan śpiączki, jednak nie udało się go uratować. Zmarł w nocy 14 grudnia.