Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Stuhra w stolicy. Widok wprawia w osłupienie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.07.2024 20:57

Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Stuhra w stolicy. Widok wprawia w osłupienie

Jerzy Stuhr
fot. AKPA

9 lipca polskimi mediami wstrząsnęła wiadomość o śmierci wybitnego aktora, Jerzego Stuhra. Dziś z kolei poznaliśmy datę jego pogrzebu i miejsce ostatniego spoczynku. Aktor odszedł w wieku 77 lat. Tak pożegnano go w Warszawie. 

Jerzy Stuhr zmarł w wieku 77 lat

Wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Jerzego Stuhra. Aktor odszedł w wieku 77 lat. Przed śmiercią mierzył się z poważnymi chorobami. Przeszedł także dwa zawały i udar mózgu. Pomimo tego pracował do ostatniej chwili, o czym świadczy to, że w sierpniu ma zostać wydana jego książka. 

Śmierć aktora wstrząsnęła polskimi mediami. Wiele osób nadal miało nadzieje, że jeszcze pójdzie na spektakl z jego udziałem… Tak się już jednak nie stanie. Najdotkliwiej stratę z pewnością odczuła rodzina. Tak pożegnały go jego dzieci. 

Takim zdjęciem Maciej Stuhr pożegnał ojca. Padło jedno słowo Pogrzeb Jerzego Stuhra. To tam spocznie wielki aktor

Tak Jerzego Stuhra pożegnały jego dzieci

Jerzy Stuhr doczekał się dwójki dzieci. Syn i córka pożegnali go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Maciej Stuhr opublikował poruszające zdjęcie, które podpisał jednym słowem. 

Wdzięczność - napisał Maciej Stuhr. 

Córka Jerzego Stuhra, Marianna, także opublikowała na Instagramie bardzo wymowny post. Warto zaznaczyć, że bliscy pożegnają aktora 17 lipca w Krakowie podczas ceremonii pogrzebowej. 

Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Jerzego Stuhra w stolicy

W Warszawie pod Pałacem Kultury w wakacje często organizowane są pokazy filmowe na świeżym powietrzu. Aby pożegnać Jerzego Stuhra, specjalnie wyemitowano “Kilera” z jego udziałem. Na warszawskim placu zebrało się mnóstwo osób, aby wspólnie obejrzeć kultową produkcję. Nagranie z wydarzenia udostępniono na TikToku. 

Żegnaj, Mistrzu - pisali internauci.