Lgbt

Marta Warchoł i Iwona Widomska
11.07.2024 21:03 Znane dziennikarki z TVN wzięły ślub! Polały się łzy

Dziennikarki TVN24 są w związku od dekady. Mają już za sobą zaręczyny i wiele wspólnych wspomnień. Niedawno postanowiły ostatecznie przypieczętować swoją relację. W sieci pojawiły się liczne fotografie relacjonujące ich ślub. Marta Warchoł zabrała również głos w sprawie związków partnerskich.

Michał Kassin, Andrzej Piaseczny
11.05.2024 17:38 Wczoraj Michał Kassin, a wcześniej ONI. Najgłośniejsze coming outy w Polsce

Wyjście z szafy nie jest najłatwiejszym wydarzeniem, które czeka większość osób homoseksualnych. Istnieje jednak wielu przedstawicieli polskiego świata show-biznesu, którzy zdecydowali się na ten odważny krok. Wczoraj do tego grona dołączył Michał Kassin. Kto jeszcze do niego należy?

Luna
08.05.2024 17:09 Z ostatniej chwili: Luna nie wraca do Polski. Ma zaskakującą misję na Eurowizji

Luna nie przeszła do finału Eurowizji. Nie oznacza to jednak, że zamierza już wyjeżdżać z Malmö. Jak zdradził nasz informator, zanim powróci do kraju, zamierza udzielić wsparcia innym. Ma na myśli konkretną społeczność.

mąż
28.09.2021 11:56 Małopolska uchyliła „uchwałę anty-LGBT”. Przeciw m.in ojciec prezydenta

Radni sejmiku województwa małopolskiego, zagrożeni utratą miliardów euro ze środków unijnych, unieważnili w poniedziałek tak zwaną „uchwałę anty-LGBT”. Komisja Europejska uznała bowiem uchwalony w 2019 roku dokument za dyskryminacyjny, zapowiadając jednocześnie wstrzymanie wypłaty funduszy. Obrady sejmiku rozpoczęły się ze znacznym opóźnieniem – wszystko w związku z awanturą, która wybuchła wśród przedstawicieli klubu PiS. Finalnie część z nich wstrzymała się od głosu, co umożliwiło uchylenie uchwały. Przeciw temu działaniu opowiadał się między innymi przewodniczący gremium – Jan Duda, prywatnie ojciec prezydenta Polski.

Jarosław Jakimowicz
21.08.2021 17:56 Jarosław Jakimowicz zaskoczył widzów TVP słowami o osobach LGBT+

Jarosław Jakimowicz od ponad roku towarzyszy Magdalenie Ogórek w emitowanym przez TVP Info programie „W kontrze”. Od 12 miesięcy widzowie stacji torpedowani są przez wspomnianą dwójkę peanami na cześć partii rządzącej, a także niewybredną krytyką wszystkich, którzy mogliby zagrozić „nowemu, wspaniałemu światu”. Tym razy były aktor – nie po raz pierwszy zresztą – wziął na tapet społeczność LGBT+. Na antenie padły też słowa o jednym z najbardziej utalentowanych polskich artystów.

Beata Szydło
19.08.2021 12:20 Beata Szydło namawia radnych do głosowania za utrzymaniem głośnej uchwały. Polska może stracić 2,5 mld euro

Ważą się losy dofinansowania, jakie województwo małopolskie miało otrzymać z Unii Europejskiej. Radni sejmiku muszą zdecydować, czy odrzucić homofobiczną uchwałę. Jeśli tego nie zrobią, region straci 2,5 mld euro. Wczoraj pisaliśmy tutaj o okolicznościach ultimatum, jakie województwu małopolskiemu postawiła Komisja Europejska. W 2019 roku sejmik małopolski przyjął deklarację anty-LGBT. Unia Europejska nie zamierza tolerować dyskryminacji, a to wiąże się z sankcjami. W lipcu KE poinformowała małopolskich radnych, że jeśli nie wycofają się z deklaracji „w sprawie sprzeciwu wobec wprowadzenia ideologii LGBT do wspólnot samorządowych”, wstrzyma dofinansowanie w ramach inicjatywy REACT-EU. Inicjatywa ta zakłada dofinansowanie służby zdrowia i gospodarki krajów UE, by zniwelować destrukcyjne skutki pandemii koronawirusa. W jej ramach województwo małopolskie miało otrzymać 2,5 mld euro. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Komisja Europejska dała radnym 2 miesiące na zastanowienie. We wtorek miało się odbyć specjalne posiedzenie w tej sprawie, ale z „powodów technicznych” obrady przełożono na czwartek.

18.08.2021 14:13 Jan Tadeusz Duda przerwał milczenie w sprawie tzw. uchwały anty-LGBT

Komisja Europejska wstrzymała rozmowy o przekazaniu środków województwu małopolskiemu, które miały być przeznaczone na odbudowę gospodarki i służby zdrowia. Decyzja KE jest związana z przyjętą przez Małopolskę uchwałą anty-LGBT. Ojciec prezydenta RP, powiedział w ostrych słowach, co o tym myśli. W kwietniu 2019 roku sejmik małopolski przyjął homofobiczną deklarację „w sprawie sprzeciwu wobec wprowadzenia ideologii LGBT do wspólnot samorządowych”, zwaną ustawą anty-lgbt. Dokument przeszedł dzięki większości PIS 22 głosami. Deklaracja zawiera sprzeciw wobec „promowania ideologii ruchów LGBT” w przestrzeni publicznej. Informuje też, że cele ruchów LGBT „naruszają podstawowe prawa i wolności zagwarantowane w aktach prawa międzynarodowego, kwestionują wartości chronione w polskiej konstytucji, a także ingerują w porządek społeczny”. Radni sejmiku zadeklarowali też „obronę systemu oświaty przed propagandą LGBT zagrażającą prawidłowemu rozwojowi młodego pokolenia”. W 14 lipca 2021 roku Komisja Europejska poinformowała zarząd województwa, że wstrzymuje rozmowy na temat inicjatywy REACT-EU. W jej ramach region małopolski miał otrzymać 2,5 mld euro, przeznaczonych na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa. Stało się tak właśnie ze względu na przyjęcie homofobicznej ustawy. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Wielu radnych chce jej unieważnienia. We wtorek miała odbyć się nadzwyczajna sesja w tej sprawie – została jednak przerwana z powodów technicznych, a obrady przesunięto na czwartek. Na wtorkowych obradach zdążył się jednak wypowiedzieć Jan Tadeusz Duda, ojciec prezydenta Andrzeja Dudy. Ostro skrytykował decyzję Komisji Europejskiej, a jej członków nazwał barbarzyńcami.

Tomasz Kammel
25.03.2021 14:02 Tomasz Kammel poparł kampanię LGBT. TVP może nie być zadowolona

Tomasz Kammel opublikował post, w którym wyraził swoje poparcie dla kampanii stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Grupy Stonewall. Bilbordy mają być odpowiedzią na plakaty z przesłaniem antychoice. Plakaty mają również na celu wsparcie nastolatków LGBT. Tomasz Kammel pracujący w TVP zazwyczaj nie wypowiadał się w kwestiach społecznych, kulturowych, czy politycznych. Ostatnio wyraził swoją opinie w sprawie wspomnianych już bilbordów.

TVP
26.01.2021 22:25 Uczestniczka programu „Motel Polska” wypowiedziała się na temat adopcji dzieci przez pary LGBT

Od niedawna telewidzowie TVP mają okazję podziwiać program Motel Polska, który ma być odpowiedzią na niezwykle popularne show TTV pt. Gogglebox. Przed Telewizorem. Podczas jednego z odcinków uczestniczka programu, Dorota Wodzińska-Burzyńska wypowiedziała się odnośnie do swoich poglądów na temat LGBT. Ku wielkiemu zaskoczeniu spotkała się ze sprzeciwem swojego syna, który towarzyszy jej podczas reality show. Chociaż TVP zapewniało, że uczestnicy oceniający program Telewizji Polskiej będą wyróżniać się ciekawością świata, humorem i przede wszystkim rozsądkiem, to już mieliśmy okazję usłyszeć nieprzyjemną opinię polskiego boksera Krzysztofa Włodarczyka. Teraz doszło do innej kuriozalnej sytuacji.

papież Franciszek
22.10.2020 16:20 Papież Franciszek poparł związki homoseksualne. „Pary homoseksualne zasługują na prawną ochronę dla swoich związków”

Film dokumentalny to historia pontyfikatu Franciszka, który, podczas swojej posługi walczy o prawa mniejszości i kobiet. Głowa Kościoła w jednym z wielu ujęć wypowiedział ważne słowa, nie tylko dla społeczności LGBT, ale także dla każdego Chrześcijanina. Papież Franciszek poparł związki homoseksualne. Słowa, które wypowiedział, wstrząsnęły świeckim i kościelnym państwem. W filmie dokumentalnym Francesco padły istotne słowa. -Pary homoseksualne zasługują na prawną ochronę dla swoich związków – powiedział papież.

omenaa mensah
05.09.2020 21:08 Omenaa Mensah uważa, że religia nie powinna odbywać się w szkołach. Zgadzasz się?

-Prosta zasada: zajęcia z religii powinny wrócić do Kościoła, w szkołach powinny być zajęcia z etyki i koniecznie edukacja seksualna, w której też się wyjaśnia, że czasami jest tak, że mężczyzna kocha mężczyznę albo kobieta kocha kobietę i to nie znaczy, że któraś z tych osób jest złym człowiekiem. -Po pierwsze wyrzucić religię ze szkół. Po drugie wprowadzić etykę, która nauczy nas spojrzenia na różnorodność właśnie światową. Wtedy każdy młody człowiek niezależnie od tego, jaką religię wyznaje, może podejmować racjonalne decyzje – wyjaśnia prezenterka w rozmowie z WP.Religia w szkołach nie powinna odbywać się w szkołach zdaniem słynnej prezenterki TVN Omeny Mensah. Gwiazda w wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska, skrytykowała polskie szkolnictwo, zapewniając, że system edukacji potrzebuje rekonstrukcji. Jej słowa odnoszą się także do słów Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka, dotyczących LGBT.

MINISTER EDUKACJI
24.08.2020 12:34 Nagłe oświadczenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski ujawnił prawdę

Minister edukacji wydał bardzo ważne oświadczenie. Jak się okazuje, wielu z nas się myliło. Teraz Dariusz Piontkowski bezpośrednio nawiązał do ostatniej, wzbudzającej wiele emocji, sytuacji. Polityk ujawnił całą prawdę, przy okazji czego, nie zabrakło również mocnych słów. Na jaw wyszły kolejne fakty.W piątek 21 sierpnia Grzegorz Wierzchowski został odwołany z funkcji kuratora oświaty, o czym miała przeważyć jego wypowiedź na temat LGBT. Teraz głos w sprawie zabrał minister edukacji. Dariusz Piontkowi wydał oficjalne świadczenie i ujawnił całą prawdę.

Anna Mucha
15.08.2020 23:30 Anna Mucha nie wytrzymała. Dosadnie powiedziała, co myśli o LGBT w Polsce

Anna Mucha postanowiła zabrać głos w sprawie ostatnich głośnych ataków na środowiska LGBT w Polsce. W mocnym tonie powiedziała, co myśli na ten temat. Aktorka jasno wyraziła swoje stanowisko.Anna Mucha jest znana m.in. ze swoich nieraz kontrowersyjnych i dosadnych komentarzy. Zawsze mówi wprost i nie stara się dobierać łagodnych słów. Tak było i tym razem. Serialowa gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie ataków na środowiska LGBT.

Aleksander kwaśniewski
13.08.2020 18:47 Aleksander Kwaśniewski w końcu przemówił. Padły mocne stwierdzenia, nie wszystkim się spodobają

Były prezydent wypowiedział się dla Wprost. W rozmowie poruszone zostały wydarzenia sprzed tygodnia podczas protestów przeciw aresztowaniu Margot. Źle oceniam piątkowe protesty środowisk LGBT w stolicy – powiedział Kwaśniewski.Aleksander Kwaśniewski postanowił zabrać głos w bardzo ważnej sprawie. Chodzi o ostatnie wydarzenia w Warszawie, które podzieliły Polskę. Były prezydent nie omieszkał wypowiedzieć się na temat sytuacji osób LGBT w Polsce, co nie wszystkim może się spodobać.

paulina młynarska: córka
12.08.2020 00:29 Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli

Paulina Młynarska ponownie wzbudziła liczne kontrowersje, tym razem za sprawą wpisu, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Jak się okazuje, dziennikarka opublikowała zdjęcie papieża Franciszka, które opatrzyła wymownym opisem. Słowa prezenterki zdecydowanie nie spodobały się jej obserwatorom. Internauci są oburzeni.Paulina Młynarska znana jest ze swoich poglądów oraz działalności na rzecz kobiet. Po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce na Krakowskim Przedmieściu w związku z aresztowaniem aktywistki LGBT, dziennikarka ponownie zabrała głos. Prokuratura powinna zadziałać – napisała pod zdjęciem papieża Franciszka, które opublikowała w mediach społecznościowych. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

polska
10.08.2020 00:28 Sytuacja w kraju zmusiła kolejną sławę do wyznania prawdy. Przed całą Polską przyznał się do swojej orientacji

Polska znajduje się w zaskakującym punkcie. Za sprawą kampanii wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy rozgorzała ogromna dyskusja dotycząca społeczności LGBT. Chcąc wesprzeć osoby homoseksualne, prawdę o swojej orientacji wyznała kolejna osoba.Polska stała się ostatnio krajem szerokiej dyskusji na temat społeczności LGBT. W kraju doszło do mocnego podziału. Niemal każda osoba publiczna przedstawia swoje stanowisko w tej kwestii. Dla wielu jest to czas, by wyznać prawdę o swojej orientacji, chcąc w ten sposób wesprzeć społeczności LGBT. Tym razem do coming outu doszło w świecie filmu.

dawid podsiadło
09.08.2020 19:31 Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona

Dawid Podsiadło unika publicznego wypowiadania się o swoich poglądach politycznych. Zaledwie kilka razy odkąd jego nazwisko zaczęło być rozpoznawalne, piosenkarz zdecydował się zabrać głos w sprawie kraju. Tym razem zaapelował do Kingi Dudy. Córka prezydenta nie będzie zadowolona.Dawid Podsiadło jak co roku gościł na trasie Męskiego Grania. Koncerty są jednak w tym roku wyjątkowe, przede wszystkim za sprawą epidemii koronawirusa, ale także sytuacji polityczno-społecznej. Wokalista postanowił wykorzystać swój występ i zaapelować do Kingi Dudy, fani szybko dołączyli się do jego słów.

09.08.2020 00:08 Michał Szpak jeszcze nigdy nie był tak wściekły. Posypały się wulgaryzmy, fani wstrząśnięci

Michał Szpak nie przebierał w słowach. Na swoim InstaStories opisał całą złość i niezrozumienie, jakie mu towarzyszą. Wulgaryzmy zaskoczyły fanów, artysta zawsze unikał tak emocjonalnych wypowiedzi – tym razem jego cierpliwość nie wytrzymała próby.Michał Szpak pozwolił sobie na wiele mocnych słów. Wokalista był pełen emocji i to niestety samych negatywnych. Wściekłość, niezrozumienie i przykrość spowodowały, że stracił wszystkie hamulce. Fani są zupełnie zaskoczeni zachowaniem artysty.

wybory prezydenckie
08.08.2020 22:29 Rafał Trzaskowski w końcu przerwał milczenie. Ludzie nie są zadowoleni, żądają wyjaśnień

Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Wielu Polaków nie jest zadowolonych z postawy prezydenta Warszawy. W licznych komentarzach i wiadomościach polityk proszony jest o reakcję i wyjaśnienia. Zrobiło się bardzo poważnie, a kilka słów wypowiedzianych przez polityka nie wystarcza już Polakom.Rafał Trzaskowski od kilku dni przygląda się temu, co dzieje się na warszawskich ulicach. Te wydarzenia obserwuje zresztą cała Polska, licząc na wsparcie byłego kandydata na prezydenta opozycji. Wygląda jednak na to, że słowa to za mało.

kinga duda
08.08.2020 21:28 Słowa Kingi Dudy poniosły się echem po Polsce. Teraz wszystkie oczy są zwrócone na nią, Polacy chcą odpowiedzi

Kinga Duda zdecydowała się użyć słów i argumentów, które zaskoczyły wszystkich. Jak mają się jej słowa do ostatnich wydarzeń? Polacy żądają wyjaśnień. Wszystkie oczy skierowane są na nią.Kinga Duda wypowiedziała ważne słowa, które rozeszły się olbrzymim echem i poruszyły ludzi. Teraz wielu Polaków oczekuje, by prezydentówna znów zabrała głos. Pojawia się coraz więcej pytań skierowanych do córki Andrzeja Dudy. Cierpliwość Polaków pomału się kończy.

Agnieszka Włodarczyk
08.08.2020 15:16 Polska dostała natychmiastowe wezwanie. Cały świat czeka na reakcję

Polska dostała natychmiastowe wezwanie do działania. Obserwuje nas cała Europa, a wszystko za sprawą wczorajszych wydarzeń, kiedy to aktywistka Margot została przewieziona do aresztu na okres dwóch miesięcy. Sytuacja zbulwersowała wiele osób, w tym komisarz praw człowieka Rady Europy.Polska znowu została skrytykowana za działanie wobec osób LGBT. Zdaniem komisarz praw człowieka Rady Europy Dunji Mijatović, zatrzymanie Margot jest mrożącym sygnałem dla wolności słowa i praw LGBT w Polsce.

BENEDYKT XVI
01.08.2020 21:24 Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami

Warszawa, 1 sierpnia, centrum miasta i kilka minut do godziny W – właśnie wtedy tysiące osób zgromadzonych na Rondzie Dmowskiego było świadkami niewyobrażalnego zdarzenia. Na chwilę przed dźwiękiem syren, rozegrały się wstrząsające sceny. Jak poinformowało Radio ZET, prezes Ruchu Narodowego straszył tęczową zarazą.Nie tylko Warszawa, ale i cała Polska, oddaje dziś hołd bohaterom, którzy przez 63 dni w 1944 roku walczyli o wolność w stolicy. Niestety, podczas tego wyjątkowego dnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, tuż przed godziną 17, padły słowa, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Wyniki wyborów
28.07.2020 13:40 Polski dziennikarz potwierdza. Po wyborach wygranych przez Andrzeja Dudę wyjeżdża z kraju

Polski dziennikarz potwierdził już oficjalnie, że wyjeżdża z Polski. Powodem ma być sam Andrzej Duda, który sprowokował go do takiej decyzji. Nie chcę się obudzić kiedyś w takim kraju, który wprowadza rosyjskie rozwiązania – mówi w rozmowie z Plejadą.Andrzej Duda spowodował niemałe zamieszanie w Polsce. Swoją kampanią, a także wypowiedziami zdobył wielu wrogów i wielu zwolenników. Niektórzy od jego słów i działań uzależnili swoje życie. Jeden z polskich dziennikarzy przyznał, że to właśnie z powodu działań prezydenta wyjeżdża z Polski.

Polka
23.07.2020 15:20 Polska artystka zrobiła coming out na okładce magazynu. Wiadomo, jak zareagował jej syn

Polka dokonała coming outu na okładce magazynu. Wielokrotnie nagradzana artystka, której twórczość cieszy się międzynarodowym uznaniem, w końcu otwarcie przyznała się do swojej orientacji. Opowiadam o swoim życiu, aby wszystkie osoby, które żyją w strachu, mogły choć przez chwilę poczuć się lepiej – wyznała. Reakcja jej syna była niewiarygodna. Okładka najnowszego numeru magazynu Replika, która ukazała się zaledwie kilka godzin temu, już odbiła się sporym echem, a wszystko za sprawą wyznania, na które po latach zdobyła się słynna Polka. Artystka postanowiła przerwać milczenie. Znana Polka dokonała coming outu Polka, która została laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008, była trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike, a do zeszłego roku jej książki ukazały się w dziewięciu państwach, w końcu przerwała milczenie. Na łamach magazynu Replika powiedziała prawdę o swojej orientacji. Co na to jej syn i dlaczego zdecydowała się na taki krok? – Nie planowałam coming outu, nie mam ochoty gadać o swoim życiu w gazetach. Ale sytuacja w Polsce jest zła i nie chcę być bierna – przyznała po opublikowaniu okładki. – Jako dorosła osoba chcę powiedzieć dzieciakom LGBT: Przepraszam was, że tak jest. Spier*******my ten świat – dodała w wywiadzie pisarka Sylwia Chutnik. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo Zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. Antek Królikowski skomentował, wspiera gwiazdę „Królowych Życia” Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

Kinga Duda: fryzura
13.07.2020 19:04 Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy

Kinga Duda została surowo oceniona przez polityków, osoby publiczne i wyborców. Jacek Poniedziałek — aktor teatralny i telewizyjny ocenił, jakie intencje według niego miała córka prezydenta.Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego wygłosiła przemówienie, w którym mówiła o szacunku, równouprawnieniu i o tym, że każdy ma prawo kochać, kogo chce. Wiele osób te słowa ucieszyły i sprawiły radość, jednak w świecie mediów wzbudziły również podejrzenia. Jeden z najbardziej znanych homoseksualistów w Polsce ocenił wystąpienie córki prezydenta.

andrzej duda
13.07.2020 11:14 Nagle Andrzej Duda zaczął mówić o LGBT. Podał przykład z własnego życia

LGBT zaakceptowane przez prezydenta. Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego wyznał, że nie żałuje żadnych słów wypowiedzianych podczas swojej kampanii, jednak każdy powinien mieć prawo żyć wedle własnych zasad.LGBT to temat, który skrupulatnie poruszany jest od początku kampanii wyborczych. Podczas wystąpienia Andrzeja Dudy padły słowa, których jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie mógł się spodziewać. Prezydent zaznaczył, że jest pełen tolerancji i podał przykład, w którym zaakceptował osoby homoseksualne ze swojego najbliższego otoczenia.

BENEDYKT XVI
04.07.2020 11:58 Andrzej Duda chce zmian w konstytucji. Chodzi o zapis o adopcji przez pary jednopłciowe

Andrzej Duda znany jest ze swojego specyficznego podejścia do LGBT. Obecny prezydent chce raz na zawsze zakończyć dyskusję dotyczącą tematu adopcji przez pary jednopłciowe. Właśnie Polskę obiegła informacja o złożeniu prezydenckiego projektu, który ma na celu zmiany w konstytucji. Poprawki mają dotyczyć zakazu adopcji dzieci przez jednopłciowe pary.Andrzej Duda słynie z konserwatywnego podejścia do środowiska LGBT. Prezydent stwierdził, że w konstytucji musi się znaleźć zapis, który w jasny i przejrzysty sposób odniesie się do zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Zmiany mają na celu, jak powiedział prezydent według jego oficjalnego Twittera – jasno przeciąć dyskusję na ten temat.

24.06.2020 18:11 Uczestniczka „Projekt Lady” przekroczyła granicę? Celebrytka propaguje ideologię nacjonalistyczną, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

Uczestniczka programu, Paula Radzikowska zagalopowała się nieco w głoszeniu swoich poglądów. Teraz odpowie za swoje słowa przed prokuraturą. Jej słowa są naprawdę trudne do cytowania, jednak niedoszła gwiazda Projekt Lady nie wahała się używać ich publicznie, pod własnym nazwiskiem. Na szczęście jej akcje zostały zauważone przez czujnych Internautów i zgłoszone odpowiednim organom.Projekt Lady to program, który niektórym uczestniczkom przysporzył wielu fanów. Niestety, nie wszystkie mogą pochwalić się klasą, której miały nauczyć się w programie TVN. Jedna z dziewczyn uczestniczących w Projekcie Lady ostatnio naprawdę przekroczyła granice. Jej wypowiedzi o społeczności LGBT i Ukraińcach są godne pożałowania, używa w nich słów wręcz typowych dla nazistowskiej propagandy.

  • 1
  • 2