Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z ostatniej chwili: Luna nie wraca do Polski. Ma zaskakującą misję na Eurowizji
Julia Bogucka
Julia Bogucka 08.05.2024 17:09

Z ostatniej chwili: Luna nie wraca do Polski. Ma zaskakującą misję na Eurowizji

Luna
Fot. KAPiF

Luna nie przeszła do finału Eurowizji. Nie oznacza to jednak, że zamierza już wyjeżdżać z Malmö. Jak zdradził nasz informator, zanim powróci do kraju, zamierza udzielić wsparcia innym. Ma na myśli konkretną społeczność.

Luna nie dostała się do finału Eurowizji

Wokalistka z Polski, która pojechała reprezentować kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji, nie pokonała konkurencji i odpadła na etapie półfinału. Utwór “The Tower”, który zaprezentowała Luna, został opatrzony ambitną i rozbudowaną scenografią, a sama piosenkarka kilkukrotnie zmieniała kreację na scenie. Nie zostało to jednak docenione przez widzów, którzy przesyłali głosy na swoich faworytów.

Wczorajszego wieczoru dowiedzieliśmy się, kto dostał się do ostatniego etapu Eurowizji po pierwszym półfinale. Druga połowa reprezentantów wystąpi jutro. Choć wśród kandydatów brakuje Polki, konkurencja i tak jest dość wysoka. W sobotę po raz kolejny wystąpią kandydaci z tych państw:

  •  Serbia
  • Portugalia
  • Słowenia
  • Ukraina
  • Litwa
  • Finlandia 
  • Cypr
  • Chorwacja
  • Irlandia
  • Luksemburg 
Eurowizja 2024: tak internauci przyjęli, kto wszedł do finału Eurowizja 2024: komentarze po występie Luny

Luna podziękowała fanom

Reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji zdecydowała się opublikować na swoim Instagramie podziękowania dla osób, które wspierały ją podczas zmagań na konkursie. Podkreśliła w swojej wypowiedzi, że dała z siebie wszystko i starała się pokazać się z jak najlepszej strony.

Wracam do was po nocy pełnej wrażeń, po emocjonalnym rollercoasterze. Bardzo wam dziękuję za to, że byliście ze mną, za to że jesteście ze mną, za wczorajszy występ. Ja dałam z siebie tyle, ile mogłam, razem z całym moim teamem włożyliśmy w ten występ dwieście procent, całe nasze serca, jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego występu. Pamiętajcie, że nie ma tutaj przegranych, wszyscy jesteśmy wygrani, dla mnie wygraną jest bycie tutaj, ten wspaniały czas i to, że mogłam wam przekazać tyle swojej energii […] Mam nadzieję, że ta piosenka zostanie jeszcze z wami i wracam do Polski z nową energią - opowiadała Luna.

luna relacja 1.png
Fot. musicofluna/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja: To już dziś. Tak dziennikarze reagowali na ostatnią próbę Luny

Luna nie wyjeżdża jeszcze z Malmö

Okazuje się jednak, że wokalistka nie planuje jeszcze wracać do Polski, bowiem ma trochę planów w związku z najbliższymi dniami. Nasz informator zdradził, że Luna weźmie udział w finale Konkursu Piosenki Eurowizji i zamierza wspierać przyjaciół, których poznała w trakcie przygotowań. Powrót do kraju zaplanowała na niedzielę.

Ważnym elementem jest dla niej dopingowanie tych reprezentantów bieżącej odsłony Eurowizji, którzy reprezentują społeczność LGBT+. Luna dała wyraz poparcia tej grupie już wczoraj, kiedy wraz ze swoim teamem dumnie trzymała tęczową flagę, która reprezentuje mniejszości seksualne.

luna relacja 2.png
Fot. musicofluna/Instagram