Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właśnie poinformowano o wypadku syna Krzysztofa Ibisza. Zdjęcie z karetki obiega sieć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.07.2022 22:28

Właśnie poinformowano o wypadku syna Krzysztofa Ibisza. Zdjęcie z karetki obiega sieć

Krzysztof Ibisz
fot.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/facebook.com/Anna.Nowak.Ibisz.oficjalnie

Syn Krzysztofa Ibisza doznał ciężkiej kontuzji z powodu porzuconej hulajnogi. Na miejscu pojawiła się karetka, a chłopak został zabrany na SOR. Była żona gwiazdora Polsatu apeluje o ostrożność.

Anna Nowak-Ibisz poinformowała niedawno w mediach społecznościowych o wypadku z udziałem jej nastoletniego syna, Vincenta. Chłopiec przewrócił się o pozostawioną w nieodpowiednim miejscu hulajnogę.

Syn Krzysztofa Ibisza trafił do szpitala, a jego była żona wydała apel do internautów. W czasie wakacji nietrudno o nieszczęśliwe zdarzenie.

Syn Krzysztofa Ibisza doznał poważnej kontuzji

Nic nie zapowiadało tragedii, która odbyła się dzisiaj w rodzinie telewizyjnego prezenterka. Jego była żona zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z karetki co mogło oznaczać przerażające informacje.

Okazuje się, że syn Krzysztofa Ibisza doznał kontuzji łokcia w wyniku przewrócenia się o pozostawioną hulajnogę. Jak podkreśliła aktorka, nie doszłoby do tragedii, gdyby pojazd stał w przeznaczonym dla niego miejscu.

Dzień zaczął się super, a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR … czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda… — opisała sytuację, w której znalazł się jej syn.

Na razie młody Vincent musi pożegnać się z wakacyjnymi atrakcjami. Kontuzja może okazać się o wiele poważniejsza, niż wydawało się na początku. Była żona Krzysztofa Ibisza poprosiła obserwatorów o wsparcie dla syna.

Trzymajcie kciuki i odstawiajcie hulajnogi na bok — dla nas na razie jest koniec jazdy, boksowania, siłowni, ćwiczeń, na dodatek to prawa ręka — pisała zmartwiona.

Krzysztof Ibisz — małżeństwa i dzieci

Vincent jest najmłodszym synem prezentera telewizyjnego, który był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką była dziennikarka Anna Zejdler. Małżeństwo przetrwało sześć lat, a jego owocem był syn, Maksymilian.

Następnie Krzysztof Ibisz związał się z aktorką, Anną Nowak. Media rozpisywały się na temat gwiazdorskiego duetu, jednak ich uczucia nie przetrwały próby czasu. Małżeństwo rozpadło się w 2009 roku.

W ubiegłym roku prezenter zawarł związek małżeński z Joanną Kudzbalską. Para chętnie udostępnia zdjęcia ze wspólnych podróży w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz właśnie ogłosił wspaniałą nowinę. Fani ślą gratulacje
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić