Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz pokazał, jak wygląda jego żona, młodsza od niego o 27 lat, z dużym ciążowym brzuchem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.06.2022 21:24

Krzysztof Ibisz pokazał, jak wygląda jego żona, młodsza od niego o 27 lat, z dużym ciążowym brzuchem

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza
fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka. Para ogłosiła to całkiem niedawno. Na najnowszych zdjęciach widać jednak, że ciążowy brzuszek jest całkiem spory.

Ibisz ma obecnie dwójkę dzieci – 23-letniego Maksymiliana i 16-letniego Vincenta. 57-letni prezenter poślubił Kudzbalską rok temu. Para nie kryje ekscytacji perspektywą posiadania wspólnego potomka.

Krzysztof Ibisz z Kudzbalską na obiedzie. Widać brzuszek

Joanna Kudzbalska jest młodsza od swojego męża o 27 lat. Różnica wieku jednak nie jest przeszkodą dla ich kwitnącego uczucia, którego historia jest naprawdę romantyczna (więcej TUTAJ).

Razem mieszkają w luksusowej XIX-wiecznej kamienicy w centrum Warszawy. Portal Pudelek doniósł, że metr kwadratowy mieszkania w ich dzielnicy może kosztować nawet 2 tysiące złotych.

Ibisz zaręczył się z Joanną w lutym zeszłego roku, a już w sierpniu odbył się ślub. Nic dziwnego, że i z posiadaniem potomstwa nie czekali zbyt długo.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał Ibisz na Instagramie 5 czerwca, tym samym ogłaszając, że jego żona jest w ciąży. Zamieścił też wzruszającą fotografię, ukazującą obejmującą się parę w czułym uścisku.

Na zdjęciu, jakie opublikował wczoraj w Instastories widać, że gwiazda „Top Model” i wzięta lekarka jest w całkiem zaawansowanej ciąży. Oznacza to, że para dość długo zwlekała z przekazaniem radosnych nowin.

Teraz jednak skończyli z ukrywaniem. Na najnowszym zdjęciu, przedstawiającym rodzinną niedzielną wyprawę na obiad wyraźnie widać ciążowy brzuszek Kudzbalskiej.

Żona dziennikarza ma na sobie zieloną sukienkę w modnym odcieniu, podkreślającą jej obecne kształty. Oboje uśmiechają się promiennie, wyraźnie ciesząc się na czekający ich posiłek. Zdjęcie zostało podpisane „Niedzielny chill”.

Zobacz zdjęcie:

Krzysztof Ibisz
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Ib (@joibisz)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz właśnie ogłosił wspaniałą nowinę. Fani ślą gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty