Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojego idealnego uśmiechu. Wiadomo, gdzie nad nim pracuje
Michał Fitz
Michał Fitz 29.07.2022 20:49

Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojego idealnego uśmiechu. Wiadomo, gdzie nad nim pracuje

Krzysztof Ibisz
TRICOLORS/East News

Żartobliwie, choć jednak z podziwem mówi się, że Krzysztof Ibisz z biegiem czasu staje się młodszy, a nie starszy. Faktycznie można odnieść takie wrażenie, ponieważ prezenter niezmiennie od lat świetnie się trzyma. Jednym z jego znaków rozpoznawczych jest śnieżnobiały uśmiech.

Każdy z nas wie, że nie jest łatwo utrzymać kolor zębów w idealnym odcieniu. W jaki sposób robi to znany prezenter? Wyjaśnił to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jak Krzysztof Ibisz dba o uśmiech?

Można było spodziewać się, że prezenter ma jakiś absolutnie wyjątkowy i niespotykany sposób, dzięki któremu jego zęby wyglądają tak świetnie. Jak się jednak okazuje, wcale nie stoją za tym ekscentryczne, naturalne metody czy specjalny rytuał.

Jak wyjawił Krzysztof Ibisz na swoim Instagramie, po prostu regularnie oddaje się w ręce specjalistów, którzy skrupulatnie dbają o to, by jego zęby były nie tylko zdrowe, ale również oszałamiająco estetyczne. W tym celu mężczyzna udaje się do kliniki Unident Union, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Nie ma jednak wątpliwości, że regularne wizyty w takim miejscu wiążą się ze sporym kosztem. Obserwujący prezentera mogą być więc niepocieszeni, bo w większości nie będą mogli skorzystać ze sposobu swojego idola. Niemniej, w przypadku Ibisza uśmiech to wręcz narzędzie pracy, dlatego jest wart nawet sporej inwestycji.

Jak Krzysztof Ibisz dba o siebie?

Swego czasu bardzo popularna, głównie ze względu na różnego rodzaju internetowe przeróbki, była wypowiedź o tym, jak Krzysztof Ibisz dba o siebie. Wówczas stwierdził, że główną rolę gra racjonalne żywienie, które rozkłada na pięć posiłków każdego dnia.

Ma on jednak świadomość, że nie tylko dieta jest istotna. Ciągle jest aktywny, a od jakiegoś czasu wraz z żoną uprawia także jogę, która ma pozytywny wpływ nie tylko na ciało, ale i umysł prezentera.

Zobacz post:

Krzysztof Ibisz

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nastoletni syn Krzysztofa Ibisza miał wypadek, wylądował na pogotowiu. Mama chłopca apeluje
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić