Kora

Mąż Kory miał romans z gwiazdą kina
02.12.2023 16:14 Żadne z nich nie było sobie wierne. Dopiero po latach wyszło, że mąż Kory miał romans z absolutną gwiazdą kina

Wszyscy fani zespołu Manaam wiedzą, że małżeństwo Kory oraz Marka Jackowskiego było raczej burzliwe, a co jakiś czas na światło dzienne wychodziły kolejne plotki na temat ich zdrad i romansów. Teraz po premierze książki Anny Kamińskiej stało się jasne, że ukochany wokalistki również nie był wierny, a na swoim koncie miał romans z pewną gwiazdą polskiego kina.

Maciej Musiałowski, Ralph Kaminski
25.06.2023 09:14 Burza w komentarzach po koncercie ku czci Kory. "Tak sponiewierać cudowne utwory"

W tym roku finałowy koncert “Wianków nad Wisłą” przebiegał pod hasłem: „KORA. Przyszłam na świat po to”. Miał on upamiętnić legendę polskiej muzyki, Korę. Na scenie wystąpiła plejada artystów, którzy wykonując piosenki Kory mieli oddać jej hołd. Niestety, zdaniem internautów, występy części muzyków były kompletną klapą, a kultowe utwory zostały “sponiewierane".

Kora pogrzeb, grób
08.06.2023 07:22 Tak wygląda grób Kory 5 lat po jej śmierci, wzrok ściąga ukryta pod kwiatami rzecz. Dziś rocznica jej urodzin

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku w swoim domu. Wokalistka miała 67 lat. Przed śmiercią przez pięć lat zmagała się z nowotworem jajnika. Informacja o jej odejściu zszokowała nie tylko jej bliskich i znajomych, ale także wielu fanów artystki znanej z takich hitów jak choćby „Boskie Buenos”, „O! Nie rób tyle hałasu”, „Parada słoni i róża”, „Kocham Cię, kochanie moje” czy „Cykady na Cykladach”.Dziś – 8 czerwca – wypada rocznica urodzin Kory. Jak obecnie wygląda miejsce spoczynku artystki?

Kora
07.06.2022 23:17 Wzruszające, co pojawiło się na profilu Sipowicza tuż przed urodzinami Kory. Zdjęcie mówi wszystko

W 2018 roku media obiegła zasmucająca wiadomość. Pod pięcioletniej walce z nowotworem odeszła Kora, prawdziwa legenda wśród polskich artystów. Gwiazda wkrótce świętowałaby swoje 71. urodziny. Na profilu jej męża pojawiła się fotografia, która wyraża więcej niż słowa. Choć minęły już 4 lata, odkąd odeszła jedna z najwybitniejszych polskich artystek, jej duch nadal żyje w niezapomnianych przebojach, które regularnie goszczą w radio, na scenach, a nawet w salach bankietowych. Przez całe swoje życie Kora poświęcała się karierze, a pod koniec życia wreszcie znalazła wytchnienie w przepięknym domu w Roztoczu. Wraz z mężem, Kamilem Sipowiczem zamieszkała pośród urokliwej przyrody, otoczona zielenią, kwiatami i ukochanymi pamiątkami z licznych podróży, m.in. po Nepalu. Tuż przed rocznicą urodzin zmarłej żony, pisarz zamieścił na Instagramie poruszającą i bardzo wymowną fotografię.

kora
28.07.2021 12:03 Trzecia rocznica śmierci Kory. Jakie było jej ostatnie życzenie?

Olga Jackowska, którą publiczność znała pod pseudonimem „Kora”, zasłynęła na polskiej scenie muzycznej już w latach 70. ubiegłego wieku. Śpiewała wówczas w zespole M-a-M w klubie „Aspirynka” w Poznaniu. Niedługo później grupa zaczęła koncertować pod nazwą „Maanam”.Dokładnie trzy lata temu, 28 lipca 2018 roku, odeszła Olga „Kora” Jackowska. Artystka, będąca ikoną polskiej sceny muzycznej, przez pięć lat zmagała się z rakiem jajnika. Zmarła otoczona bliskimi w ukochanym domu na Roztoczu. To właśnie było jej ostatnie życzenie.

kora
08.06.2021 14:37 Kora obchodziłaby dziś urodziny. Artystka zmarła prawie trzy lata temu po ciężkiej chorobie

8 czerwca 2021 roku Kora obchodziłaby siedemdziesiąte urodziny. Artystka zmarła po ciężkiej chorobie 28 lipca 2018 roku. Do dziś uważana jest za jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek. Fani cały czas pamiętają o Korze, ku jej pamięci powstało już kilka murali, a jej ukochany Kamil Sipowicz cały czas pilnuje, by Polacy nie zapomnieli o twórczości wyjątkowej artystki. W mediach społecznościowych publikuje nieznane wcześniej zdjęcia, informuje o wydarzeniach związanych ze zmarłą wokalistką.

kora
11.11.2020 16:30 Powstał hologram Kory. Nagranie jest niesamowite, jakby znowu była wśród nas

Kora na chwilę znów znalazła się wśród nas? Polska artystka stworzyła hologram kultowej wokalistki. Wyświetlenie hologramu odbiło się ogromnym echem, prezentację rejestrowały liczne media. Na wydarzeniu był obecny partner Kory. Czuje się jakąś taką duchową obecność – powiedział Kamil Sipowicz na kanale Leia Display System.Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Śmierć artystki była bardzo dużym przeżyciem dla Polek i Polaków, dla polskiej branży muzycznej. Sposób na upamiętnienie legendy polskiej muzyki znalazła firma AR73, wspólnie ze start-upem Leia Display Syste. Wydarzenie wyświetlenia hologramu było niezwykłe.

Granica z Białorusią
18.09.2020 15:55 Był jedną z najbliższych osób Kory. Właśnie poinformowano o jego śmierci, fani artystki są załamani

Kora, jedna z najznamienitszych polskich artystek, odeszła dwa lata temu, zostawiając po sobie ogromną pustkę i niebywały smutek w sercach tysięcy Polaków. Dziś fani wokalistki i zespołu Maanam na nowo przeżywają ciężkie chwile. Przekazano tragiczne informacje o śmierci jednej z najbliższych jej osób. Polacy opłakują mężczyznę.Był jedną z najbliższych osób wybitnej piosenkarki, wiernym przyjacielem, doradcą i pomysłodawcą. Kiedy Kora odeszła, odeszła i część niego. Teraz, po latach, mogą ponownie się spotkać. Mąż liderki Maanam przekazał wieści, które zasmuciły fanów zespołu i artystki. Zmarł Krzysztof Kownacki.

kora
28.07.2020 10:07 Dziś druga rocznica śmierci Kory. Siostra ujawniła, jakie były ostatnie słowa gwiazdy

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Jej siostra Anna Kubczak w rozmowie z Faktem wyjawiła, jakie były ostatnie słowa gwiazdy, wspomina także noc, podczas której wokalistka Maanamu odchodziła: Tej nocy była magia.Kora zapisała się w pamięci tak wielu ludzi jako legenda. Przede wszystkim muzyczna, ale także artystyczna. To ona właśnie wyznaczyła nowy nurt, w którym ośmielała kobiety, zachęcała do bycia sobą, wyciągała je z marazmu i nieśmiałości. Mówi się, że była to niezwykła osoba, którą otaczał niewyjaśniony nimb. Jej siostra wyjawiła ostatnie słowa artystki.

Kora
14.07.2020 15:52 Niesamowite, na grobie Kory pojawił się wyjątkowy napis. Prawie 2 lata po śmierci artystki

Kora, wybitna artystka, której utwory zawsze pozostaną żywe, odeszła od nas niemal dwa lata temu. 28 lipca 2018 roku rodzina, bliscy, przyjaciele i fani żegnali piosenkarkę na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie, zostawiając na jej grobie stosy kwiatowych wiązanek. Jak informuje Se.pl, dziś nagrobek gwiazdy ma wyglądać zupełnie inaczej, a na jego płycie pojawił się wyjątkowy napis. 28 lipca 2018 Polskę obiegła niezwykle przejmująca i smutna informacja o śmierci jednej z największych artystek. Kora nie żyje. Gwiazda przegrała walkę z rakiem – głosiły nagłówki portali i gazet. Prawie dwa lata po śmierci gwiazdy jej grób wciąż jest jednym z najbarwniejszych miejsc na warszawskim cmentarzu, choć wygląda już zupełnie inaczej. Kora: grób artystki W lipcu 2018 roku Kora zmarła nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie. Piosenkarka zmarła na raka jajnika, mając 67 lat. Jak wspomniał podczas pogrzebu jej mąż Kamil Sipowicz, artystka przeszła piekło, choć do samego końca była aktywna i chciała żyć. Dziś grób piosenkarki wciąż odwiedza nie tylko jej rodzina i bliscy, ale również fani, a na jego płycie pojawiła się pewna zmiana. Jak donosi portal Se.pl, na nagrobku Kory pojawiło się niezwykłe przesłanie. Ruda, marmurowa płyta została ozdobiona dużym, białym słowem Kora, nad którym widnieje napis 1951 do nieskończoności. Nikt nie ma wątpliwości, że twórczość artystki zapewniła jej nieśmiertelność. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości Gdzie znajduje się grób Kory? Miejsce pochówku Kory znajduje się nieopodal Alei Zasłużonych, w kwaterze „K” Cmentarza Wojskowego, w 14. rzędzie i oznaczone jest numerem 7. Kora, a właściwie Olga Aleksandra Sipowicz, to jedna z najważniejszych postaci polskiego rocka, która do 2008 roku stała na czele zespołu Maanam. Utwory takie jak Krakowski spleen, Cykady na Cykladach, Boskie Buenos czy Lucciola do dziś rozbrzmiewają w radiowych rozgłośniach. ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. instagram.com/kora_fanclub/ Kora zmarła 8 lipca 2018 roku. Dziś jej grób wygląda już zupełnie inaczej. ZOBACZ TEŻ: Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata Dramat na polskim lotnisku. 2 osoby nie żyją, maszyna runęła Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości źródło: se.pl

Kora
08.06.2020 12:34 Dziś Kora obchodziłaby swoje 69. urodziny. Tęsknicie za artystką?

Kora właśnie dziś obchodziłaby swoje 69 urodziny. Jej śmierć w 2018 roku była zaskoczeniem i ogromną stratą dla wszystkich. Olga Jackowska zapisała się w naszej pamięci jako krótkowłosa przebojowa wokalistka, gwiazda polskiej estrady, głośno mówiąca o tym, co myśli. Gwiazda jest do dziś uznawana za wybitną postać i ikonę polskiego rocka.Kora miała w sobie niesamowity dar przyciągania. Wydawało się, że była w stanie zrozumieć każdego człowieka. Wszyscy dużo wiedzieli o jej działalności muzycznej, a płyty Maanamu śpiewała i śpiewa do dziś cała Polska. Artystka nie chwaliła się szerzej swoją działalnością charytatywną i wielki wpływem na refundację leku dla chorych na raka jajnika. Czy można za nią nie tęsknić?

kora
06.06.2020 13:52 Po latach prawda wyszła na jaw. Kora zostawiła po sobie jedną, bardzo ważną rzecz

Kora była niezwykłą artystką. Jak podaje Życie na Gorąco, kobieta była także jedną z pierwszych osób w naszym kraju, która przyznała się do bycia ofiarą molestowania przez księży. Mimo że wokalistki nie ma już z nami, zostawiła po sobie ważną dla wielu Polaków piosenkę Zabawa w Chowanego, która została wykorzystana w drugim filmie Sekielskich o tym samym tytule.Kora stała się wzorem dla wielu Polaków, którzy doświadczyli traumatycznych przeżyć. Pokazała, że warto powiedzieć prawdę, która może okazać się wyzwalająca. Artystka zostawiła po sobie wybitne dzieło, które do dziś dodaje siły wielu osobom w trudnych chwilach – słuchając piosenki, wiedzą, że nie są sami.

kamil sipowicz o korze
11.10.2019 19:06 Mural z podobizną Kory został zniszczony. Fani gwiazdy są wściekli

Kora, wokalistka zespołu Maanam 28 lipca 2018 przegrała swoją nierówną walkę z rakiem. Tysiące fanów pogrążyło się w żałobie. Tymczasem mural z jej podobizną został zdewastowany. Wielbiciele zmarłej artystki nie ukrywają swojej wściekłości i ze wszystkich sił probują dowiedzieć się, kim jest zbir, który dopuścił się tego czynu. Śmierć Olgi Jackowskiej, która szczerszej publiczności znana była jako Kora, w mediach odbiła się szerokim echem. W żałobie pogrążyła się nie tylko najbliższa rodzina, ale również fani i inni artyści. Aby uczcić jej pamięć, zdecydowali się stworzyć neon, który zawisł na jej mieszkaniu oraz mural z twarzą piosenkarki. Ten drugi niestety został bestialsko zniszczony.

MĄŻ
27.07.2019 12:18 Kamil Sipowicz wspomina Korę i jej ostatnie chwile. „To był koszmar. Takie trochę oszukiwanie się”

Kamil Sipowicz udzielił wywiadu w związku z bliską rocznicą śmierci ukochanej. Artysta już wcześniej przyznał, że im bliżej tragicznej daty, tym większa ogarnia go rozpacz. Przy okazji rozmowy ujawnił nieznane dotąd fakty z życia kultowej piosenkarki i opowiedział, jak wyglądały jej ostatnie dni życia. „To był koszmar. Takie trochę oszukiwanie się”, cytuje Sipowicza magazyn VIVA!. Za kilka dni przypadnie rocznica śmierci Kory. Pierwsza dama polskiego rocka zmarła po wielu latach nierównej walki z rakiem jajnika. Pozostawiła dwóch synów — Szymona i Mateusza — oraz męża. Kamil Sipowicz pozostawał związany z wokalistką przez kilkadziesiąt lat. Trwał przy niej w najgorszych chwilach choroby. Pielęgnował, pocieszał i wspierał nawet wówczas, kiedy diagnozy lekarzy równały się wyrokowi. Dopiero teraz zdobył się na opowiedzenie, co się działo z piosenkarką przed śmiercią. To wyznanie złamie wam serce: „wiedziała, jak to się skończy, ale z drugiej strony…”.

kora kamil sipowicz
15.07.2019 17:53 Kamil Sipowicz wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Kory. „Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej”

Kora: Kamil Sipowicz wyznał, że im bliżej pierwszej rocznicy śmierci jego żony, tym trudniej mu pogodzić się z bolesną stratą. „Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej”, powiedział. Wcześniej zdradził nieznane szczegóły z ostatniego pożegnania ukochanej partnerki. Artysta ma również pomysł, w jaki sposób mógłby uczcić pamięć pierwszej damy polskiego rocka. Ta wiadomość złamała serca wszystkim miłośnikom muzyki rockowej. Mimo że Kora już od kilku lat zmagała się z poważną chorobą, wokalistka do ostatnich chwil nie poddawała się i wciąż walczyła o powrót do zdrowia. Pod koniec miesiąca przypadnie pierwsza rocznica jej śmierci. Kamil Sipowicz, wielka miłość gwiazdy, zdobył się na nieoczekiwane oświadczenie. Przyznał, że czas wcale nie uleczył ran, lecz tylko wzmógł tęsknotę za ukochaną kobietą. Mimo dojmującego cierpienia pragnie uhonorować Korę w wyjątkowy sposób. Zdradził kilka szczegółów, co planuje zrobić.

kora: domportret kory
07.03.2019 11:14 Kamil Sipowicz pokazał dom i pracownie Kory. To tu miała swój azyl [ZDJĘCIA]

Kora: dom, w którym żyła artystka jest magiczny. Mąż wokalistki, Kamil Sipowicz postanowił pokazać, jak żyła ikona polskiej muzyki i wpuścił do ich wspólnego domu kamery. Wzruszycie się, gdy zobaczycie te zdjęcia. Nagła śmierć Kory wstrząsnęła całą Polską, ale z pewnością najcięższa była dla bliskich wokalistki. Ikona polskiej muzyki swoim odejściem wywołała ogromny smutek, a jej bliscy starają się zrobić wszystko, by o Korze nie zapomniano. Powstają liczne murale, koncerty upamiętniające, a teraz Kamil Sipowicz postanowił pokazać miejsce, w którym artystka spędziła ostatnie chwile. Kora: dom artystki był jej małym rajem na ziemi.

kora w playboyu
20.02.2019 18:00 Kora w Playboyu. Sesja z 1999 roku robi ogromne wrażenie

Kora w Playboyu wystąpiła w nietypowy sposób. Podczas gdy wiele sesji miało wyłącznie wyeksponować zmysłowość i kobiecość modelek, ona zdecydowała się zaprezentować czytelnikom swój charakter i oryginalność. Jak wypadła? Sesja z 1999 roku robi ogromne wrażenie. Pod koniec lat 90. Kora miała w Polsce status supergwiazdy. Było oczywiste, że prędzej czy później padnie wobec niej propozycja, czy zgodzi się na sesję zdjęciową do popularnego magazynu. Na ten krok zdecydowało się wiele sław. Nie od razu udało się zaprosić wokalistkę do studia… Co stało na przeszkodzie? Kora w Playboyu pokazała się w zupełnie innym wydaniu niż reszta uczestniczek. Jak wyglądała jej sesja?

Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa
11.02.2019 15:13 Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa

Kamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Te poruszające i wstrząsające słowa dotyczą okresu, gdy artystka przechodziła ostatni etap choroby nowotworowej. Mężczyzna opowiedział o przerażającym cierpieniu, jakiego doświadczyła uwielbiana przez Polaków artystka. Jego historia chwyta za serce… Charakterystyczny głos, niebanalna osobowość i cięty język – Kora nie bez przyczyny przeszła do historii polskiej muzyki. Autorka hitów Kocham Cię kochanie moje i Krakowski spleen zmarła w ubiegłym roku. Nie miała łatwej śmierci: ciężka choroba nowotworowa przysporzyła cierpień zarówno artystce, jak i bliskim. Kamil Sipowicz o Korze, swojej żonie, do tej pory nie opowiadał zbyt wiele. Jednak niedawno zdobył się na wstrząsające wyznanie. Jak wyglądał ostatni jej okres życia?

Kora
05.02.2019 16:15 Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?

Kora zmarła pół roku temu, a fani i rodzina wciąż nie mogą otrząsnąć się z tragedii. Kamil Sipowicz, mąż zmarłej gwiazdy informuje o reaktywacji kultowego zespołu z nową wokalistką. Zespół otrzymał nową nazwę, a jego wokalistką będzie Karolina Gibki. Aktorka znana z takich telewizyjnych produkcji jak: M jak Miłość, Na Sygnale czy Pierwsza Miłość. Kim jest Karolina Gibki? Na potrzeby reaktywacji Maanamu, którą ogłosił w oficjalnym oświadczeniu Kamil Sipowicz, znaleziono nową wokalistkę. Karolina Gibki to niesłychanie utalentowana wrocławska aktorka. Czy okaże się godną zastępczynią legendarnej Kory?

kora
16.08.2018 14:00 Korwin o molestowaniu Kory: „Co cię nie zabije, to cię WZMOCNI”

Kora molestowana była przed księdza-pedofila. Mówiła o tym otwarcie. To nie są sprawy, z których można kpić. Najwyraźniej Janusz Korwin-Mikke tego nie rozumie. Umieścił on na jednym ze swoich portali społecznościowych wpis, dotyczący sytuacji z życia Kory, który spotkał się z dużą krytyką ze strony internautów.

kora dzieci
15.08.2018 18:40 Oddano hołd Korze na Festiwalu w Sopocie

Kora nie żyje. Może być jednak dumna z pozycji, jaką udało jej się zdobyć w muzycznym światku. Podczas Top Of The Top Sopot Festival oddano hołd wielkiej artystce. Nie obyło się jednak bez wpadek. Kora to przykład artystki bezkompromisowej i piekielnie zdolnej. Piosenkarka zmarła w lipcu tego roku. Miała 67 lat.

kora
13.08.2018 17:04 Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”

Kora to przykład artystki bezkompromisowej i piekielnie zdolnej. Piosenkarka zmarła na raka jajników. Przypomnieliśmy sobie jej wzruszające słowa, dotyczące męża. Taka miłość to rzadkość w dzisiejszych czasach. Wokalistka i Kamil Sipowicz pobrali się w 2013 roku. Ich związek jest jednak dużo dłuższy. Co to była za miłość!

kora
07.08.2018 17:08 Cover kawałka Kory. Podsiadło, Kortez i Zalewski oddali hołd artystce

Inne gwiazdy o Korze wypowiadają się bardzo pochlebnie. Ostatnio postanowili oddać hołd artystce podczas wrocławskiego Męskiego Grania. Zalewski, Podsiadło i Kortez uraczyli publiczność wyjątkowym coverem utworu Szare Miraże z repertuaru Maanam. Męskie granie to ogólnopolska trasa koncertowa, przepełniona występami pereł polskiej sceny muzycznej. Jej pomysłodawcą jest marka Żywiec. Cyklicznie odbywa się ona od 2010 roku.

Kora
06.08.2018 14:28 Mąż Kory, Kamil Sipowicz jest zdruzgotany. Nie może poradzić sobie ze stratą

Wybitna artyska, Kora Sipowicz umarła w końcówce lipca. Ze stratą swojej ukochanej nie może poradzić sobie jej mąż, Kamil Sipowicz. Nie ma w tym nic dziwnego. Pogrzeb Kory odbędzie się już pojutrze – 8 sierpnia. Artystka zmarła na raka jajników w lipcu tego roku. Jej odejście wzbudziło w Polakach bardzo silne emocje. Wokalistka była ikoną muzyki rockowej.

kora dzieci
03.08.2018 18:12 Wzruszające zdjęcie Kory z wnukiem. Opublikowała je synowa piosenkarki

Kora zmarła 28 lipca nad ranem, a jej śmierć wstrząsnęła całą Polską. Artystka była postacią, którą wiele osób uwielbiało, a już za życia stała się legendą polskiej muzyki. Fani od czasu śmierci artystki ciągle publikują jej zdjęcia, aby upamiętnić wspaniałą piosenkarkę. Na podobny gest zdobyła się także synowa Kory, która opublikowała wyjątkowo wzruszające zdjęcie. Kora cieszyła się ogromną sympatią fanów, którzy do tej pory nie mogą otrząsnąć się po śmierci artystki. W sieci możemy znaleźć mnóstwo zdjęć, gdzie internauci ku pamięci piosenkarki dzielą się wspomnieniami. Kora cieszyła się ogromnym szacunkiem, ponieważ nie bała się wypowiadać głośno swojego zdania i zawsze, nawet w ostatnich dniach, była wierna swoim wyznaniom. Bez wątpienia Kora była osobą niepowtarzalną o niesamowitej sile charakteru i charyzmie.

kora
02.08.2018 15:33 Suczka Kory tęskni za właścicielką. „Jest osowiała, nie chce jeść”

Kora była kobietą o wielkim sercu i niesamowitej osobowości. Gwiazda była wyjątkowo przywiązana do swojej suczki – Ramony. Wiele razy mogliśmy podziwiać ją z pieskiem w programach i na ściankach. Kora i Ramona były wręcz nierozłączne. Śmierć ukochanej pani mocno odbiła się na suczce, która towarzyszyła jej w wielu chwilach. Suczka Ramona była ukochanym pupilem Kory. Wiele razy mogliśmy obserwować, jak piosenkarka bardzo przywiązana jest do suczki. Już kiedyś partner Kory – Kamil Sipowicz wyznał, że artystka i suczka są ze sobą zżyte do granic możliwości. Śmierć Kory mocno odbiła się na Ramonie, która od czasu odejścia gwiazdy zachowuje się zupełnie inaczej i jest osowiała.

śmierć
01.08.2018 18:28 Hejterzy posunęli się za daleko! Przerabiają zdjęcia Kory

Ludzka podłość nie zna granic. Kilka dni po śmierci wybitnej artystki Kory Sipowicz, w Internecie zaczęły pojawiać się obrazki ośmieszające wokalistkę i drwiące z jej śmierci. Takie zachowanie zasługuje na potępienie. Kora Sipowicz odeszła w wieku 67 lat. Zmarła na raka jajników. Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi. Memy i obrazki celujące w godność piosenkarki pojawiały się w Internecie jeszcze przed jej śmiercią.

Kora
31.07.2018 18:51 Niepublikowane piosenki Kory zostaną pośmiertnie wydane?

Kora swoją śmiercią wstrząsnęła całe polskie społeczeństwo. Artystka cieszyła się ogromną popularnością, a fani ją kochali. Kora bardzo pragnęła wrócić do twórczości, a przed śmiercią poprosiła swego męża, aby kiedyś wydał jej niepublikowane wiersze oraz teksty piosenek. Kora przed śmiercią przygotowała niespodziankę dla swoich najdroższych fanów? Kora zmagała się z nowotworem przez wiele lat i niestety nie udało jej się wygrać tej walki. Piosenkarka pomimo swego ciężkiego stanu zdrowia marzyła o tym, aby jeszcze wrócić na scenę. Dziennik Fakt podaje, że gwiazda pozostawiła po sobie wiersze oraz teksty piosenek i poprosiła męża, aby kiedyś je wydał. Artystka pomimo choroby przygotowywała się do powrotu na scenę.

  • 1
  • 2