Lifestyle.Lelum.pl > Komentarze

Komentarze

Karpiel Bułecka, Big Cyc
14.07.2024 15:20 Widzowie nie zostawili suchej nitki na nowym koncercie TVP. Tylko ją oszczędzili

W sobotę 13 lipca rozpoczęła się trasa koncertowa “Lata z Radiem i TVP”. Na scenie w Zakopanem wystąpiła plejada gwiazd, która zgromadziła tłumy widzów przed telewizorami. Niestety okazuje się, że wydarzenie nie zostało zbyt dobrze ocenione przez internautów. Dlaczego? Wskazali konkretny powód, nie gryząc się przy tym w język. 

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo
18.05.2024 07:05 Filip Lato wygrał 20. edycję TTBZ. “Cóż, to decyzja widzów”

Za nami finał programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy już, że zwycięzcą został Filip Lato i to on dzierży w dłoni Brylantową Twarz. Dla niektórych jego wygrana była spełnieniem marzeń, ale nie każdy jest nią zachwycony. Są tacy, którzy mieli innych faworytów.

Maciej Musiał, Daria Syta, Anita Sokołowska
29.04.2024 11:33 Widzowie reagują na sytuację w "Tańcu z Gwiazdami". "Szkoda Maćka"

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Już 5 maja o Kryształową Kulę zawalczą 3 najlepsze pary. Widzowie poznali nazwiska finalistów w ostatnim odcinku show. Wiadomość o tym, kto znalazł się wśród nich, sprawiała, że w sieci rozgorzała gorączkowa dyskusja na ten temat. Odpadł faworyt internautów?

Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje
26.04.2024 08:27 Gessler nie była w stanie dokończyć rewolucji! Widzowie grzmią: ”Odcinek nie powinien być emitowany”

Najnowszy odcinek “Kuchennych rewolucji” wstrząsnął widownią telewizji TVN. W sieci już okrzyknięto go “najmocniejszym w historii”. Magdzie Gessler trudno było zachować powagę i profesjonalizm, gdy okazało się, że będzie musiała współpracować z kucharzem z problemem alkoholowym oraz właścicielką, której ciężko przestrzegać własnych godzin pracy. To, w jaki sposób zakończył się ten epizod, zaskoczył nawet najwierniejszych widzów.

love island uczestnicy
13.04.2024 16:12 Po ostatnim odcinku fani mówią tylko o nich. Trudna decyzja do podjęcia

Finał programu “Love Island” zbliża się wielkimi krokami, a emocje widzów przed telewizorami sięgają zenitu. Pary budzą wielkie emocje.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jury
13.04.2024 08:24 Widzowie TTBZ aż nie dowierzali, gdy widzieli, co się dzieje na scenie

Jubileuszowa, 20. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na dobre porwała wszystkich widzów Polsatu. W piątek 12 kwietnia przed telewizorami, jak co tydzień, zasiadły tłumy Polaków z mocno bijącymi sercami. W pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu, a to, co działo się na scenie, jest obecnie szeroko komentowane w sieci. Internauci poddali szczegółowej ocenie występ jednej z uczestniczek, a do tego zwrócili uwagę na jedną fundamentalną kwestię.

Roksana Węgiel
16.03.2024 22:28 „Wolałam, jak świeciła talentem”. Roksana Węgiel pod naporem krytyki

Roksanę Węgiel w mediach społecznościowych obserwują miliony fanów. Artystka od najmłodszych lat robi karierę muzyczną w show-biznesie, jednak niektórzy jej fani nie potrafią pogodzić się z tym, że dorasta. Po publikacji nieco odważniejszych zdjęć piosenkarkę już nie raz zalewała fala negatywnych komentarzy. Jednak najnowszych kadrem w samej bieliźnie doprowadziła internautów do białej gorączki. Wiele osób jest zdania, że to już “przesada”.

Małgorzata Rozenek
28.01.2021 22:26 Małgorzata Rozenek poparła Strajk Kobiet. Zdjęcie w nieprzychylny sposób skomentowała jedna z fanek

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym wyraziła swoją aprobatę dla Strajku Kobiet. Jedna z internautek próbowała obrazić celebrytkę: Kochana wyglądasz na tym zdjęciu, jak byś wypiła 10 piw – napisała kobieta. Odpowiedź celebrytki wgniata w fotel, co takiego jej odpisała? – To byłoby trudne, szczególnie że w całym swoim życiu wypiłam, uwaga, zero piw, ale co robić – odpisała jej Małgorzata Rozenek, a pod jej komentarzem rozpętała się prawdziwa dyskusja dot. zdjęcia.

aleksandra kwaśniewska
15.09.2020 09:43 Internautka zostawiła okropny komentarz pod zdjęciem Aleksandry Kwaśniewskiej. Odpowiedź poszła jej w pięty

Aleksandra Kwaśniewska to polska mistrzyni hasztagów, która za pomocą tych symboli podpisuje swoje zdjęcia, bawiąc internautów do bólu brzucha, o czym zawsze piszą w komentarzach. Pod ostatnim zdjęciem pojawiło się kąśliwe zdanie, które nie spodobało się Oli, jej odpowiedź poszła internautce w pięty.Aleksandra Kwaśniewska to mistrzyni Instagrama. Córka byłej pary prezydenckiej zasłynęła tym, że posługuje się swoimi social mediami z niebywałym poczuciem humoru. Internauci szybko polubili Olę, która wciąż ma coraz więcej obserwujących. Ostatnie zdjęcie również wstawione z przymrużeniem oka, sprowokowało jedną z internautek do kąśliwego komentarza. Na odpowiedź nie musiała długo czekać.