Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Wolałam, jak świeciła talentem”. Roksana Węgiel pod naporem krytyki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.03.2024 22:28

„Wolałam, jak świeciła talentem”. Roksana Węgiel pod naporem krytyki

Roksana Węgiel
Fot. Instagram/roxie_wegiel, KAPiF

Roksanę Węgiel w mediach społecznościowych obserwują miliony fanów. Artystka od najmłodszych lat robi karierę muzyczną w show-biznesie, jednak niektórzy jej fani nie potrafią pogodzić się z tym, że dorasta. Po publikacji nieco odważniejszych zdjęć piosenkarkę już nie raz zalewała fala negatywnych komentarzy. Jednak najnowszych kadrem w samej bieliźnie doprowadziła internautów do białej gorączki. Wiele osób jest zdania, że to już “przesada”.

Roksana Węgiel nieustannie mierzy się z hejtem

Roksana Węgiel robi zawrotną karierę od 13 roku życia. Artystka została wrzucona w wir show-biznesu po tym, gdy w 2018 roku została zwyciężczynią pierwszej edycji “The Voice Kids”, a następnie, zaledwie kilka miesięcy później, zwyciężyła w Eurowizji dla najmłodszych. To właśnie wtedy cała Polska zachwyciła się jej talentem muzycznym. Ten stan rzeczy trwa po dziś dzień, choć niektórzy fani nie chcą lub nie potrafią przyjąć do wiadomości, iż artystka w ubiegłym roku skończyła 18 lat. Od momentu pełnoletności zaczęła zupełnie sama zarządzać swoją karierą, ale również sama decydować o sobie.

Niedługo po 18. urodzinach Roxie poinformowała, że przyjęła zaręczyny od swojego partnera Kevina, z którym dzieli ją spora różnica wieku. Wokół tego tematu narosło mnóstwo kontrowersji, jednak nie jest to jedyny przypadek, gdy na artystkę spadła lawina hejtu. Części jej fanów nie podoba się fakt, iż Roksana publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje w odważnych strojach. Jednak po tym, gdy podzieliła się zdjęciem z kampanii reklamowej dla popularnej marki bielizny, w sieci aż zawrzało.

Nieczyste zagrywki byłego managera Węgiel. Atak na Kevina to już za dużo Roksana Węgiel pod kroplówką. Nabierze sił do "Tańca z Gwiazdami"?

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie, które zmroziło internautów

Na początku bieżącego roku Roksana Węgiel skończyła 19 lat, jednak mimo to część jej odbiorców wciąż traktuje ją, jak małą dziewczynkę. Artystka nie ukrywa, że jest już zmęczona ciągłym przypominaniem, że nie jest już tą samą nastolatką, która wygrała “The Voice Kids” oraz Eurowizję. Od tego czasu minęło już 6 lat — jej twórczość stała się o wiele bardziej dojrzała, jednak to niejedyna oznaka tego, że gwiazda dorosła. 

Roxie stara się nie przejmować hejtem i mimo iż już nieraz sparzyła się po publikacji odważnych zdjęć na Instagramie, dalej dzieli się z internautami kadrami, na których pozuje w stylizacjach, które odsłaniają atuty jej wysportowanej, szczupłej sylwetki. Tym razem wokalistka opublikowała na platformie kadr, który nieco różni się od pozostałych. Roksana ma na sobie jedynie bieliznę oraz mocno rozpiętą, białą koszulę. Na fotografii widać każdy detal jej bielizny, jednak została ona wykonana w ramach kampanii z popularną marką kobiecej bielizny. Mimo to część internautów nie ukrywała, że Roxie w takim wydaniu to dosłownie “przesada”.

Projekt bez nazwy (22).png
Roksana Węgiel. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (21).png
Roksana Węgiel. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami": Roxie Węgiel nie pojawiła się na treningu, co się dzieje?

Internauci w mocnych słowach ocenili nowe zdjęcie Roksany Węgiel

Krótko po publikacji pod najnowszym zdjęciem Roksany Węgiel na Instagramie zaroiło się od komentarzy. Mimo iż wiele z nich jest bardzo pozytywnych i komplementuje zgrabną figurę artystki, jak i samą bieliznę, negatywne głosy znacznie bardziej wyróżniają się na tle pozostałych. Część fanów wokalistki bardzo negatywnie zareagowała na kolejne odważne zdjęcie, które ta opublikowała w sieci. Pod postem rozpętała się ogromna burza, w której nie brakowało również wulgaryzmów. Tych, z jasnych względów, nie będziemy publikować, jednak podajemy kilka przykładów przykrych komentarzy, które uderzają w młodą artystkę.

  • Wolałam, jak świeciła talentem.
  • Przesada.
  • Wstyd.
  • Nie w tę stronę młoda kobieto – grzmią niezadowoleni internauci.