Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie TTBZ aż nie dowierzali, gdy widzieli, co się dzieje na scenie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.04.2024 08:24

Widzowie TTBZ aż nie dowierzali, gdy widzieli, co się dzieje na scenie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jury
Fot. kadry z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" sezon 20, docinek 5

Jubileuszowa, 20. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na dobre porwała wszystkich widzów Polsatu. W piątek 12 kwietnia przed telewizorami, jak co tydzień, zasiadły tłumy Polaków z mocno bijącymi sercami. W pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu, a to, co działo się na scenie, jest obecnie szeroko komentowane w sieci. Internauci poddali szczegółowej ocenie występ jednej z uczestniczek, a do tego zwrócili uwagę na jedną fundamentalną kwestię.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": 6. odcinek rozpoczął się w zaskakujący sposób

20. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zadebiutowała na ekranach na początku marca. Do tej pory widzowie mieli okazję zobaczyć już 4 odcinki muzycznego show, spośród których każdy wywoływał niezapomniane emocje. Uczestnicy, w skład których wchodzą Kacper Kuszewski, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Katarzyna Skrzynecka, Filip Lato, Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Szwed oraz Maria Tyszkiewicz, dokonują coraz bardziej zaskakujących przemian, natomiast jury, Małgorzata Walewska, Robert Janowski, Piotr Gąsowski) stają przed trudnym zadaniem, by ocenić ich wysiłki. Kto zwyciężył w 5. odcinku “TTBZ”?

12 kwietnia widzowie mieli okazję zobaczyć 200. odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Produkcja postanowiła uczcić tę wyjątkową okazję w nietypowy sposób. Już na samym początku na scenie wystąpiła jedna z gwiazd z poprzednich edycji, czyli Joanna Jabłczyńska, która wcieliła się w Marilyn Monroe. Zaśpiewała ona kultową wersję piosenki “Happy Birthday". Publiczność nie kryła zachwytu tą wyjątkową niespodzianką. Jednak to, co działo się później, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. 5. odcinek 20. serii “TTBZ” zmusił internautów do zaskakującej refleksji.

Doda zobaczyła "siebie" w TTBZ. Zareagowała od razu Wielkie święto w TTBZ. Odcinek rozpoczął się w nietypowy sposób

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przebieg najnowszego odcinka

W 5. odcinku programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzowie mieli okazję zobaczyć przede wszystkim zaciętą rywalizację uczestników. Choć atmosfera między wokalistami wydawała się przyjazna i spokojna, na scenie każda z gwiazd zmieniała się nie do poznania, starając się jak najlepiej odwzorować przypisanego w losowaniu artystę. Jako pierwszy zaprezentował się Kacper Kuszewski, który zachwycił jako Gloria Estefan w piosence “Conga”. Kolejny występ poruszył widzów, gdy Mateusz Ziółko wcielił się w Krzysztofa Krawczyka i zaśpiewał utwór “To jesteś Ty”. Natomiast Stefano Terrazzino zaprosił do duetu Emilię Komornicką- Klinstra i wystąpił z nią jako Luis Fonsi i Demi Lovato w piosence “Echame la culpa”. Publiczność oszalała na punkcie tych występów, a był to dopiero początek.

Katarzyna Skrzynecka porwała widzów jako Joe Dassin w utworze “Et si ti n’existais pas”, natomiast Filip Lato jako Skolim zaśpiewał hit ostatnich wakacji, czyli “Wyglądasz idealnie”. Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła jako Taylor Swift i wykonała utwór “We are never ever getting back together”, a Aleksandra Szwed podbiła serca publiczności jako Chubby Checker w piosence “Let's twist again”. Największym zaskoczeniem okazała się jednak Maria Tyszkiewicz, która wystąpiła w roli Dody i wykonała na scenie utwór “Dżaga”. na jej niesamowity, artystyczny popis zareagowała również sama wokalistka

Ostatecznie to właśnie Maria Tyszkiewicz została finalistką 5. odcinka “TTBZ”. Obok niej na podium stanęli również Filip Lato (2. miejsce w tabeli) i Mateusz Ziółko (3 miejsce). 

ZOBACZ TEŻ: TYLKO U NAS: Skolim skomentował występ Filipa Lato w TTBZ

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakująca reakcja widzów. W komentarzach posypały się mocne słowa

Widzowie Polsatu poddają surowej ocenie każdy kolejny odcinek programu “Twoja twarz Brzmi Znajomo”. Każdy z dotychczasowych epizodów potoczył się w zaskakujący sposób, dostarczając publiczności całej gamy skrajnych emocji. Osobom, które zasiadły na widowni oraz przed telewizorami, wielokrotnie wręcz ciężko było usiedzieć na miejscu, gdy na scenie wokaliści występowali w najbardziej porywających numerach. Tym razem ich serca podbiła Aleksandra Szwed, która sprostała ogromnemu wyzwaniu, wcielając się Chubbi'ego Checkera. Internauci zauważyli, że zarówno wokalnie, jak i kondycyjnie, aktorka sięgnęła szczytu. 

  • Szacun Aleksandra Szwed, że nie zasapałaś się przy tym tańcu i równoczesnym śpiewie.
  • O matulu, jak ja współczułam Oli. Śpiewać i tańczyć w takim tempie i dociągnąć nie padając trupem ze zmęczenia to trzeba byc Olą Szwed! Mega!
  • Świetny występ, cudna charakteryzacja - pisali fani.

Internauci docenili jednak nie tylko występ Aleksandry Szwed, ale również ogólny poziom odcinka, który, ich zdaniem, stoi na bardzo wysokim poziomie. W komentarzach posypało się mnóstwo słów zachwytu:

  • Dziś jest bardzo wysoki poziom występów. Trudny wybór.
  • Niewiarygodne, co się dzisiaj dzieje, występy — coś wspaniałego.
  • Rewelacja. Świetny poziom dziś.
  • I jak tu wybrać najlepszy występ. Współczuję jurorom.