Lifestyle.Lelum.pl > Jaruś Z Chłopaków Do Wzięcia

Jaruś Z Chłopaków Do Wzięcia

Chłopaki do wzięcia
29.06.2024 19:35 Chłopaki do wzięcia: Oni naprawdę mają tyle lat?

Program “Chłopaki do wzięcia” od samego początku budzi mnóstwo kontrowersji. Bohaterowie tego show natychmiast zyskali sympatię telewidzów, którzy chcą wiedzieć na ich temat jak najwięcej informacji. Ile lat tak naprawdę mają Bandziorek i Jaruś?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
06.05.2024 20:04 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" stracił wszystko. Tak mieszka

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” niedawno rozstał się z Gosią - swoją żoną, którą poznał w programie. Po zerwaniu mężczyzna został z niczym. Zrezygnował bowiem z mieszkania socjalnego, w którym mieszkał wcześniej. Gdzie teraz przebywa? Przyjaciel pomógł mu znaleźć bezpieczny kąt.

Chłopaki do wzięcia Jarek Mergner
30.04.2024 20:21 Jarkowi serce znów zabiło mocniej? Był gotów na wielkie poświęcenie

Jakiś czas temu w sieci zawrzało po niespodziewanym rozstaniu Jarka Mergnera ze swoją żoną Gosią. Teraz przyjaciel uczestnika “Chłopaków do wzięcia” ujawnił, co chciał zrobić świeżo upieczony singiel. Cudem udało się go powstrzymać.

Jaruś Mergner i Gosia z "Chłopaków do wzięcia"
19.04.2024 17:44 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już zaczął nowe życie. Wydał oświadczenie

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno zaskoczył swoich fanów wieściami, że rozstał się z Gosią. Jak się okazuje, bohater popularnego programu zaczął już układać swoje życie na nowo. 

Jaruś i żona
17.04.2024 20:58 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już nie mieszka z żoną

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się przykra informacja o rozstaniu gwiazdora z jego ukochaną żoną Gosią. Gdzie obecnie mieszka Jaruś?

Jarek Mergner
16.04.2024 12:13 Już wcześniej posądzali go o kryzys z żoną. Wtedy Jarek tak się tłumaczył

Jarek Mergner zdobył ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w kultowym programie Polsatu “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny bohater na łamach show związał się z Gosią, z którą po czasie wziął ślub. W ich związku nie układało się jednak zbyt dobrze, widzowie nie przestawali plotkować o rozpadzie ich relacji. Na początku Jarek zaprzeczał tym doniesieniom. Jak się wówczas tłumaczył?

Chłopaki do wzięcia
23.03.2024 07:05 "Chłopaki do wzięcia": Jaruś szczerze o małżeństwie z Gosią

Jaruś to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych uczestników “Chłopaków do wzięcia”. Wszyscy telewidzowie mocno trzymali kciuki za jego sukces i odnalezienie upragnionej miłości. W końcu mężczyzna trafił na swoją drugą połówkę — Gosię, która niemal natychmiast skradła jego serce. Teraz bohater reality show podzielił się szczerym wyznaniem na temat swojego małżeństwa.

Jarek Mergner, mama Aniela
13.03.2024 22:17 Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest trop

Jarek Mergner jest jednym z ulubionych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Dziś Jaruś nie pojawia się w formacie tak często jak dawniej, ale ostatecznie nie jest już też „do wzięcia”. W 2022 roku kawaler stanął na ślubnym kobiercu u boku ukochanej Gosi. Fani zastanawiają się jednak, czemu w formacie przestała pojawiać się jego mama.

Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” w pełnym makijażu
15.07.2023 17:21 Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w pełnym makijażu. W takiej wersji widzimy Gosię po raz pierwszy

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością. Do ulubieńców publiczności należy Jaruś, który od pewnego czasu jest związany z Gosią. Razem tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par programu. Jakiś czas temu żona Jarka zaprezentowała się w nowej odsłonie.

Chłopaki do wzięcia
23.04.2023 17:58 "Chłopaki do wzięcia": Pojawił się ogromny problem w ich małżeństwie. Jaruś i Gosia właśnie ujawnili wszystko przed kamerą

Jarek i Gosia to znana i lubiana para z popularnego show “Chłopaki do wzięcia”. Wzięli ślub nieco ponad rok temu i do tej pory wydawało się, że w ich związku wszystko jest w porządku. Niespodziewanie na światło dzienne wyszło nagranie, które wszystko zmienia!Z fragmentu najnowszego odcinka “Chłopaków” dowiadujemy się, że w małżeństwie Jarka i Gosi pojawił się spory problem. Czy parze uda się pokonać przeciwności?

Chłopaki do wzięcia
10.02.2023 11:19 Dotarli do niepokojących wieści o małżeństwie Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Co się dzieje?

Jaruś jest jednym z najbardziej lubianych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Jakiś czas temu mężczyzna odnalazł swoją miłość i ożenił się z Gosią. Teraz jednak w sieci pojawiają się informacje na temat ich rzekomego rozstania.

Chłopaki do wzięcia
18.04.2022 23:59 „Chłopaki do wzięcia”: poznaliśmy kulisy ślubu Jarusia, panna młoda wywołała ogrom emocji

Jaruś i Gosia, bohaterowie programu „Chłopaki do wzięcia” są już po ślubie. Tymczasem na jaw wyszły poruszające szczegóły z ceremonii. Panna młoda musiała pokonać nie lada przeszkodę, aby najpiękniejszy dzień w jej życiu mógł się wreszcie dopełnić. Choć „Chłopaki do wzięcia” budzą różne, nieraz bardzo skrajne emocje i nie wszyscy widzowie aprobują ten format, z całą pewnością bohaterowie programu dorobili się pokaźnego grona fanów. W ostatnim czasie oczy wszystkich skierowały się szczególnie ku jednemu uczestnikowi. Nie tak dawno temu Jaruś ogłosił, że oświadczył się Gosi, a 21. sezon paradokumentu rozpoczął się z hukiem — Zakochani wzięli ślub. Już od ubiegłego tygodnia w komentarzach sypały się gratulacje od zachwyconych internautów. Wiele osób przyznało, że trzymało kciuki za bohatera, który doświadczył w życiu niejednej porażki. Byliśmy już obserwatorami prężnych przygotowań, w których aktywnie pomagała energiczna sąsiadka panny młodej, a także samej drogi pary „pod ołtarz” – do Urzędu Stanu Cywilnego.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
11.04.2022 23:07 Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” już po ślubie. Panna młoda zaskoczyła stylizacją

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” nie jest już kawalerem. We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć ceremonię zaślubin lubianego bohatera i jego wybranki. W mediach posypały się gratulacje, a my zwróciliśmy uwagę na zaskakującą kreację panny młodej. Fani „Chłopaków do wzięcia” już od kilku sezonów kibicowali Jarusiowi w poszukiwaniu drugiej połówki. Wreszcie się udało i uwielbiany bohater został przyjęty, jako narzeczony Gosi. Następnym krokiem mogło być już tylko małżeństwo, szczególnie że parę dzieliła znaczna odległość.

Jaruś z Chłopaków do wzięcia
06.01.2022 16:48 Ogromny smutek. Nieuleczalnie chory Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” nie doczekał się pomocy

Jaruś z Chłopaków do wzięcia dał się poznać telewidzom jako niezwykle sympatyczny mężczyzna, który niestety nie doświadczył zbyt dużo szczęścia. Choć próbowano nieco poprawić mu jego standard życia, nie udało się tego do końca zrobić. W internecie pojawiła się jakiś czas temu zbiórka pieniędzy, która miała pomóc uczestnikowi popularnego show w ustabilizowaniu sytuacji życiowej oraz w spełnieniu małego marzenia.