Lifestyle.Lelum.pl > Ich Troje

Ich Troje

Michał Wiśniewski
08.05.2024 15:09 Choroba Wiśniewskiego atakuje jego twarz. Jest coraz gorzej

Michał Wiśniewski od dłuższego czasu zmaga się z bardzo ciężką chorobą. Podczas ostatniego wywiadu wokalista Ich Troje ujawnił, że jego dolegliwość jest nieuleczalna. Teraz okazało się, że zaczęła ona atakować jego twarz!

Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski
01.05.2024 12:18 Mama Jacka Łągwy to znana aktorka. Grała w "Znachorze" i "Świętej wojnie"

Jacek Łągwa, zaraz po Michale Wiśniewskim, jest tym członkiem grupy “Ich Troje”, który zrobił największą karierę. Pokolenia Polaków wciąż nucą hity takie jak “Wypijmy za to”, “Powiedz” czy “Zawsze z Tobą chciałbym być”. Choć grupa odniosła ogromny sukces, mało który fan wie, że współzałożyciel zespołu miał wcześniej inne plany na swoją karierę. Łągwa chciał zostać aktorem, do czego miały zainspirować go występy jego mamy, słynnej artystki!

Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski
11.02.2024 13:57 Po latach ujawnił sekrety o "Ich Troje". Łągwa się nie hamował

Mimo upływu lat zespół “Ich troje” cieszy się niemalejącą popularnością. Hity takie jak “Zawsze z Tobą chciałbym być”, “Powiedz” czy “Wypijmy za to” do dziś są obowiązkowym elementem playlisty na każdej polskiej domówce. Jakie były kulisy powstania jednego z najsłynniejszych polskich zespołów? Jacek Łągwa zdradził, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Michałem Wiśniewskim, od którego wszystko się zaczęło. Niepojęte, co powiedział o artyście.

Ich Troje
03.05.2023 10:13 Odeszła z "Ich Troje". Teraz przerwała milczenie i wyjawiła dlaczego. Dramatyczne słowa: "nie dźwignęłam"

Jacek Łągwa i Michał Wiśniewski od samego początku tworzą trzon zespołu “Ich Troje”. Na przestrzeni lat w składzie zmieniały się tylko wokalistki. Jedną z nich była Justyna Majkowska, która zaliczyła krótką, acz naprawdę udaną i głośną karierę. Dlaczego z niej zrezygnowała?Wokalistka dopiero po latach wytłumaczyła, co było przyczyną tak stanowczej decyzji. Wyjawiła ją w rozmowie z portalem “Jastrząb Post”.

Michał Wiśniewski
14.02.2023 11:35 Michał Wiśniewski roztrwonił majątek na głupoty. Zapłakany, opowiedział o konsekwencjach

Michał Wiśniewski doświadczył naprawdę bolesnej lekcji życia. Przed laty popularny muzyk utracił cały swój majątek i stał się bankrutem. Wszystko z powodu kilku nieodpowiednich decyzji. Teraz opowiada o wszystkim ze łzami w oczach.

Michał Wiśniewski
20.07.2022 17:58 Michał Wiśniewski podziękował swoim fanom i zaczął mówić o końcu „Ich Troje”. Ostatni koncert dał mu do myślenia

Grupa „Ich Troje” już od ponad ćwierćwiecza lat gości na polskiej scenie. Wielu fanów nie wyobraża sobie, by kultowa kapela miała zniknąć z estrady. Inni — wprost przeciwnie, od jakiegoś czasu wieszczą rychły koniec. Teraz na temat zakończenia działalności wypowiedział się Michał Wiśniewski. Dziękując fanom, wspomniał ostatni koncert. W ciągu ostatnich lat kilkukrotnie mówiło się o końcu „Ich Troje”. Zespół tracił, to znów odzyskiwał zainteresowanie mediów, przechodził liczne zmiany składu. W 2020 roku, po 10 latach nieobecności do muzyków ponownie dołączyła Anna Świątczak. Już rok później Michał Wiśniewski ogłosił, że kapela pracuje nad ostatnią płytą w karierze, podsumowującą 30 lat na twórczości. Informacja ta spotkała się z żywym odzewem ze strony fanów, a w mediach zadawano pytanie, czy kultowa grupa rzeczywiście przestanie istnieć.

Michał Wiśniewski
08.07.2022 20:37 Michał Wiśniewski tłumaczy, dlaczego nowa płyta „Ich Troje” jest tak droga. Cena za sztukę zadziwiła fanów

Choć zespół „Ich Troje” może pochwalić się prawdopodobnie jedną z najwierniejszych grup fanów, to część sympatyków była ostatnio swoimi idolami nieco zawiedziona. Wszystko przez cenę wyczekiwanego latami, nowego krążka formacji. Michał Wiśniewski postanowił się z niej wytłumaczyć. W tym celu nagrał obszerne wideo, które umieścił w swojej relacji na Instagramie. Dokładnie wypunktował tam powody, przez które „Projekt X”, bo tak nazywa się ów album, kosztuje aż tyle. Czy przekonał fanów?

Jacek Łągwa
07.07.2022 21:49 Jacek Łągwa miał wypadek. Muzyk z „Ich Troje” ma złamanie guzka większego głowy kości ramieniowej

Jacek Łągwa i Michał Wiśniewski są założycielami zespołu „Ich Troje”. Jako jedyni nieprzerwanie utrzymują się w jego składzie od samego początku. Jak widać po materiałach udostępnionych przez drugiego z wymienionych muzyków, Łągwa nie ustępuje nawet w przypadku kontuzji. Michał Wiśniewski opublikował bowiem nagranie z próby całego zespołu, na którym widać, jak jego wieloletni przyjaciel ma rękę w temblaku. Producent muzyczny wyjaśnił fanom, z czego wynika jego obecny stan.

Ich Troje
24.06.2022 14:39 Prawie 20 lat temu odeszła z „Ich Troje”, co się z nią teraz dzieje? Justyna Majkowska wraca z wielkim hitem

Najwięksi fani „Ich Troje” zapewne pamiętają złoty okres w historii zespołu, różowy i beztroski początek XXI wieku. To właśnie wtedy u boku Michała Wiśniewskiego stała Justyna Majkowska. 20 lat temu wokalistka zniknęła z mediów. Teraz powraca z piosenką, która może wywołać łzy. Trzeba powiedzieć, że gdy Justyna Majkowska występowała z „Ich Troje”, zespół doczekał się aż dwóch platynowych płyt. Były to zaledwie trzy lata wspólnego grania, a wokalistka nie przyciągała może tak wiele uwagi, co Mandaryna, jednak fakt pozostaje faktem — „Ad. 4” i „Po piąte… a niech gadają” zyskały ogromną popularność. Gwiazda współpracowała z Wiśniewskim od 2001 roku. W maju 2003 odeszła a jej miejsce zajęła Anna Świątczak, laureatka programu „Szansa na sukces”, która do dziś związana jest z grupą.

Ich Troje
14.05.2022 10:53 Zatrważające informacje o chorobie Jacka Łągwy z Ich Troje. Skutki odczuwa do dziś

Kilkanaście lat temu Jacek Łągwa z „Ich Troje” otarł się o śmierć. W niedawnym wywiadzie znów opowiedział o poważnej chorobie. Okazuje się, że miała dla niego przykre skutki, które odczuwa do dziś. Choć w momencie, kiedy „Ich Troje” było u szczytu sławy Jacek Łągwa pozostawał w cieniu pozostałych członków, nie można zaprzeczyć, że był jednym z najbardziej utalentowanych muzyków na scenie. Dziś gwiazdor ma 52 lata i jest uważany za multiinstrumentalistę oraz świetnego kompozytora i aranżera. Spróbował nawet swoich sił w aktorstwie i jeszcze zanim na jego drodze stanęli Michał Wiśniewski i Mandaryna, zagrał w takich produkcjach, jak „Pogrzeb świerszcza”, czy „Niezwykłe przygody Pana Kleksa” Teatru Telewizji.

Ich Troje
22.04.2022 13:12 Pamiętacie Justynę z Ich Troje? Zdumiewające, co dziś robi wokalistka słynnego zespołu

Justyna Majkowska była drugą wokalistką zespołu „Ich Troje”. Choć w składzie formacji była raptem przez 2 lata, zdążyła wypromować swoim wyjątkowym głosem kilka hitów, w tym absolutny szlagier pod tytułem „Powiedz”. Później jednak zrezygnowała z kariery. Czym w takim razie teraz się zajmuje? Czy na dobre porzuciła muzykę?

Kim jest żona Jacka Łągwy?
03.03.2022 20:31 Kim jest żona Jacka Łągwy? Ogromne zaskoczenie, dzieli ich olbrzymia różnica wieku

Jacek Łągwa w 2020 roku po raz drugi się ożenił. Jego żoną została tajemnicza Karoliną Raj. Wybranków dzieli duża różnica wieku, jednak mimo to ich szczęśliwy związek trwa od wielu lat. Zespół Ich Troje od 1996 roku podbijał serca miłośników polskiej muzyki. Wszyscy znają charyzmatycznego lidera grupy, Michała Wiśniewskiego, jednak czerwonowłosy wokalista wraz z Jackiem Łągwą założył zespół w 1994 roku w Łodzi. Choć damska część grupy Ich Troje zmieniała się na przestrzeni lat, dwóch głównych muzyków pozostało bez zmian, zachwycając polską widownię swoim ogromnym talentem. Do dziś Jacek Łągwa zajmuje się komponowaniem utworów oraz pisaniem tekstów. W życiu prywatnym odnalazł ukojenie przy boku żony, Karoliny Raj.

Ich Troje
11.07.2021 19:03 Podczas koncertu „Ich Troje” na scenę wparowała była żona Wiśniewskiego i się zaczęło. Nie mogło skończyć się inaczej

W miniony weekend fani zespołu „Ich Troje” mogli obejrzeć wielkie show z udziałem ulubionych muzyków. Po długiej przerwie, Michałowi Wiśniewskiemu na scenie towarzyszyła była żona. Widzowie byli zachwyceni. Po długiej przerwie w koncertowaniu, w zeszły weekend zespół „Ich Troje” dał wielkie show Na scenie niespodziewanie pojawiła się była żona Michała Wiśniewskiego Dali razem bardzo udany koncert, reakcje fanów nie pozostawiają wątpliwości Michał Wiśniewski przez lata swojej kariery nie miał łatwego życia prywatnego – aktualnie jest w swoim piątym małżeństwie. Na ostatnim koncercie „Ich Troje” niespodziewanie na scenie towarzyszyła mu była żona. Koncert jednak był wielkim sukcesem.

Jacek Łągwa (1)
06.06.2021 09:54 Jacek Łągwa zmagał się z tętniakiem. Zapomniany gwiazdor przypomniał o sobie, pojawił się na Instagramie Michała Wiśniewskiego

Wczoraj Jacek Łągwa przypomniał o sobie w zaskakujący sposób, pojawiając się na Instagramie swojego bardziej aktywnego w sieci kolegi. Nie każdy wie, że przed laty muzyk zmagał się z poważnym problemem natury zdrowotnej. Lekarze znaleźli w płynie mózgowo-rdzeniowym gwiazdora coś, czego zdecydowanie nie powinno tam być. Jacek Łągwa to muzyk, który od lat pojawia się na scenie z zespołem „Ich Troje” u boku Michała Wiśniewskiego. To właśnie na instagramowym profilu tego celebryty Jacek Łągwa przypomniał o sobie fanom – pojawił się na zdjęciu w towarzystwie popularnego wokalisty. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nie tak dawno temu życie Jacka Łągwy wisiało na włosku.

Michał Wiśniewski dzieci
25.05.2021 18:54 Wiadomo czym zajmuje się najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Można się zdziwić

Michał Wiśniewski niedawno powitał na świecie swoje piąte dziecko. Jednak czym zajmują się pozostałe pociechy muzyka? Michał Wiśniewski znany jest z niezwykle skomplikowanego życia uczuciowego. W końcu lider zespołu Ich Troje aktualnie piąty raz się ożenił. Jego poprzednią partnerką była Dominika Tajner, z którą się rozstał, wywołując niemały skandal. Co więcej, Michał Wiśniewski może pochwalić się nie tylko długą listą partnerek życiowych, ale też dzieci, których aktualnie posiada piątkę. Dodatkowo każde z nich ma niezwykle oryginalne imię. To sprawia, że wiele osób zastanawia się, czym aktualnie zajmują się dzieci Michała Wiśniewskiego, a my znamy na to pytanie odpowiedź.

Jacek Łągwa
15.05.2021 19:37 Pamiętacie Jacka Łągwę z „Ich Troje”? Ma 52 lata, siwą brodę i włosy, fani nie poznaliby go na ulicy

Jacek Łągwa to jeden z członków zespołu Ich Troje. Artysta rozpoczął współpracę z Michałem Wiśniewskim w latach 90′, co zaowocowało wieloma genialnymi projektami. Od czasów świetności zespołu minęło już kilka lat, jak obecnie wygląda życie Jacka? Jacek Łągwa ma obecnie 52 lata i nie przypomina już szczupłego młodzieńca w okularach i krótko obciętych włosach. Jednak trzeba przyznać, że artysta wciąż trzyma się świetnie.

DOminika Tajner o dziecku wiśniewskiego
02.05.2021 17:18 Dominika Tajner o kolejnym dziecku Wiśniewskiego. „Jest gotowy na szóste”

Podczas jednego z wywiadów Dominika Tajner została zapytana o plotki na temat kolejnego dziecka Michała Wiśniewskiego. Była żona muzyka powiedziała, co o tym sądzi. Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w niecodziennych okolicznościach. Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy Dominika walczyła jeszcze o kryształową kulę w programie „Taniec z gwiazdami”. Natomiast o samym rozwodzie dowiedziała się, kiedy jej były mąż złożył wszystkie niezbędne papiery w tej sprawie. Choć mogłoby się wydawać, że w takiej sytuacji rozstaną się w złej atmosferze, to stało się wręcz przeciwnie. Niedawno Dominika Tajner została zapytana o pogłoski dotyczące kolejnego dziecka swojego byłego męża. Jej odpowiedź jeszcze bardziej rozpaliła ciekawość fanów.

Michał Wiśniewski
17.04.2021 00:49 Michał Wiśniewski o związku swojej mamy: „Miłość nie zna granic, szczególnie wieku”

Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. W dużej mierze wpłynęła na to choroba jego mamy, z którą po latach odbudował relację. Teraz wokalista zdradził nieco szczegółów dotyczących związku jego mamy. Michał Wiśniewski nigdy nie krył, że miał trudne dzieciństwo. Niestety w dużej mierze wynikało to z uzależnienia jego mamy od alkoholu. Choć mogłoby się wydawać, że przez to ich relacje nie będą się układały w przyszłości, to lider Ich Troje jest teraz niezwykle blisko ze swoją rodzicielką. Niedawno muzyk pochwalił się tym, że jego mama się zaręczyła. Przykład Grażyny Wiśniewskiej bez wątpienia pokazuje, że nigdy nie jest za późno na miłość. Teraz Michał Wiśniewski zdradził nieco więcej szczegółów dotyczących związku jego mamy.

Michał Wiśniewski chwali się filmikiem z porodówki
25.03.2021 11:28 Do sieci trafiły łóżkowe zdjęcia Wiśniewskiego z Justyną Majkowską. Tak wyglądały początki „Ich Troje”

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcia z początków kariery zespołu Ich Troje. Na zdjęciach widać wokalistę i Justynę Majkowską na scenie, w łóżku… Jak rozpoczęła się kariera zespołu Ich Troje? Ich troje zostało założone w 1995 roku. Pierwszą wokalistką zespołu Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Jednak kobieta odeszła po 5 latach. Na jej miejsce pojawiła się Justyna Majkowska. To właśnie z Justyną Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie na swoim Instagramie.

Michał Wiśniewski
17.03.2021 17:57 Michał Wiśniewski ostro o Sławomirze Świerzyńskim

Lider grupy Ich Troje, Michał Wiśniewski udzieli wywiadu serwisowi Plejada, którego jednym z głównych tematów była postać Sławomira Świerzyńskiego i grupy Bayer Full. Piosenkarz w krytycznych słowach wypowiedział się na temat disco-polowego artysty, twierdząc, że zachowuje się jak oszust. Wyraził swoją radość, że media nagłośniły sprawę plagiatu, jakiego miał dopuścić się Świerzyński. Michał Wiśniewski jest przekonany, że to, co Sławomir Świerzyński mówi w mediach nie jest prawdą. Sprawa dotyczy jego rzekomej sławy w Chinach i tamtejszej sprzedaży płyt, ale nie tylko. Piosenkarz poruszył także kilka innych tematów na temat lidera Bayer Full.

26.02.2021 23:18 Co się stało z przyjaźnią Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy? Lider „Ich Troje” opowiedział o ich relacji

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa byli niegdyś wspólnikami. Można powiedzieć, że za czasów świetności zespołu Ich Troje ta dwójka była nierozłączna. W pewnym momencie wszystko się zmieniło. Teraz nie utrzymują ze sobą kontaktu. Michał Wiśniewski wyznał, co jest tego przyczyną. Michał Wiśniewski wraz z Jackiem Łągwą dawniej spędzali ze sobą mnóstwo czasu, pracując nad kolejnymi numerami zespołu Ich Troje. Mimo świetnych kontaktów w przeszłości ta dwójka juz ze sobą nie rozmawia. Co się tak naprawdę wydarzyło?

dance dance dance
09.02.2021 23:10 Michał Wiśniewski pokazał pierwsze zdjęcie syna. Fani zachwyceni: ,,Toż to cud”

Michał Wiśniewski pod koniec stycznia po raz piąty został ojcem. Na świat przyszedł jego synek, któremu wraz z partnerką Polą nadali imię Falco Amadeus. Lider popularnej grupy Ich Troje dotychczas nie pokazywał zdjęcia swojej najmłodszej pociechy w mediach społecznościowych, jednak tym razem postanowił postąpić inaczej. Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci. Od momentu, gdy ogłosił, że jego narzeczona Pola jest w ciąży, cała Polska wyczekiwała z niecierpliwością przyjścia najmłodszego potomka piosenkarza na świat. Teraz nie tylko doczekali się powitania, ale także jego pierwszego zdjęcia.

Justyna Majkowska
09.02.2021 13:55 Justyna Majkowska z „Ich Troje” była na szczycie i nagle zniknęła. Wiemy, czym się teraz zajmuje

Justyna Majkowska była niegdyś wielką gwiazdą. Kobieta realizowała się jako wokalistka zespołu Ich Troje. Czym dzisiaj zajmuje się piosenkarka? Sprawdzamy! Justyna Majkowska od 2001 do 2003 roku współtworzyła zespół Ich Troje, gdy jednak jej kariera zaczynała nabierać tempa, ta postanowiła usunąć się w cień. Co było tego przyczyną?

michał wiśniewski
17.08.2020 12:53 Michał Wiśniewski występował na scenie, gdy nagle wparowała jego była. Finał mógł być tylko jeden

Koncert Ich Troje w Augustowie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 fani zespołu zapamiętają na długo. Kiedy Michał Wiśniewski dawał popis swoich wokalnych umiejętności wraz z byłą żoną Anną Świątczak, na scenie pojawiła się kolejna kobieta z jego życia. To nie mogło skończyć się inaczej. Michał Wiśniewski występował na scenie, w najlepsze rozgrzewając publiczność jedną z najpopularniejszych piosenek Ich Troje A wszystko to, aż tu nagle pojawiła się jego była żona. Mandaryna pewnym krokiem stanęła w świetle reflektorów i chwyciła w rękę mikrofon. To, co stało się po chwili, wprawiło wszystkich w zaskoczenie.

ślub
15.06.2020 10:00 Michał Wiśniewski i Dominika Tajner maja wspólne plany na przyszłość. Decyzja pary może zaskoczyć wielu

W rozmowie z JastrząbPost.pl była żona gwiazdora wyznała, że pragnie rozpocząć karierę i sprawdzić się jako… wedding plannerka. Dominika chciałaby być pomocną dłonią dla panien młodych, w tak ważnym dla nich dniu. Jak się okazuje, Michał Wiśniewski ma jej pomóc w rozpoczęciu pracy w nowej branży. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w 2012 roku. To miał być związek do końca życia. Jednak nie wyszło – para rozwiodła się rok temu. Córka znanego trenera skoczków bardzo mocno przeżyła rozstanie z wokalistą. Ten z kolei błyskawicznie odnalazł nową miłość – tajemniczą kobietę o imieniu Pola. Dominika podkreślała w wielu wywiadach, że z byłym mężem łączą ją przyjacielskie stosunki. Aktualnie okazuje się, że para połączyła swoje siły, wspólnie rozkręcając biznes.

Michał Wiśniewski
08.03.2020 10:33 Michał Wiśniewski ma nową wokalistkę w „Ich Troje”. To jedna z jego czterech żon

Michał Wiśniewski powraca wraz z zespołem Ich Troje, by zagrać jubileuszową trasę koncertową, która ma świętować 25-lecie istnienia zespołu. Do tej pory oficjalną wokalistką była Agata Buczkowska, jednak chodziły głosy, że ma się to zmienić. I tak faktycznie się stało. Nową wokalistką została jedna z czterech żon Wiśniewskiego. Która? Michał Wiśniewski jest już legendarną postacią. Mężczyzna jest znany nie tylko z twórczości artystycznej, charakterystycznego image’u, ale także bujnego życia miłosnego. Dziś artysta patrzy na ten czas z dystansem i zaprasza do współpracy byłą żonę.

Michał Wiśniewski
02.01.2020 21:18 Ich Troje nagrało nową wersję jednego z największych hitów. Lepsza niż oryginał?

Ich Troje wydało kolejny singiel. Tym razem ubóstwiany na przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych zespół zdecydował się na nagranie nowej wersji jednego ze swoich największych hitów. Lepsza od oryginału? Internauci twierdzą, że tak. Ne bez przyczyny nagranie w mgnieniu oka osiągnęło zatrważająca liczbę 44 milionów wyświetleń. Michał Wiśniewski do współpracy zaprosił nawet Justynę Majkowską, która przed laty związana była z zespołem. Wspólnie nagrali również fenomenalny teledysk. Wideo bije rekordy oglądalności, a komentarze wydają się nie mieć końca. Jeden z największych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej przypomniał o sobie w wielkim stylu.

kuchnia
14.10.2019 20:39 Partnerka Michała Wiśniewskiego żyje jak księżniczka. Artysta rozpieszcza ciężarną ukochaną

Partnerka Michała Wiśniewskiego jest oczkiem głowie piosenkarza. Wśród znajomych traktuje ją jak księżniczkę i nie szczędzi jej czułości. Ciężarna kobieta nie może się skarżyć na brak troski muzyka. Kim jest tajemnicza miłość Wiśniewskiego? Michał Wiśniewski dopiero dwa tygodnie temu rozwiódł się z Dominiką Tajner, ale postanowił przedstawić swoją nową ukochaną, Paulinę, najbliższym. Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego towarzyszyła mu na urodzinach kolegi z zespołu.