Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Justyna Majkowska z „Ich Troje” była na szczycie i nagle zniknęła. Wiemy, czym się teraz zajmuje
Oktawian Góral
Oktawian Góral 09.02.2021 13:55

Justyna Majkowska z „Ich Troje” była na szczycie i nagle zniknęła. Wiemy, czym się teraz zajmuje

Justyna Majkowska
TRICOLORS/East News

Justyna Majkowska była niegdyś wielką gwiazdą. Kobieta realizowała się jako wokalistka zespołu Ich Troje. Czym dzisiaj zajmuje się piosenkarka? Sprawdzamy!

Justyna Majkowska od 2001 do 2003 roku współtworzyła zespół Ich Troje, gdy jednak jej kariera zaczynała nabierać tempa, ta postanowiła usunąć się w cień. Co było tego przyczyną?

Justyna Majkowska odchodzi z Ich Troje

To właśnie za czasów Justyny Majkowskiej zespół święcił największe tryumfy, a utwory, które nagrał, do dziś są z melancholią śpiewane na imprezach. Kobieta z zespołu odeszła nagle, nikt się tego nie spodziewał.

Jak dowiadujemy się z mediów, Justyna zaszyła się w swojej rodzinnej Zduńskiej Woli. Wyszła za mąż i urodziła gromadkę dzieci. Mało kto wie, ale Majkowska udziela się politycznie i społecznie.

Justyna Majkowska przyszła na świat 17 lipca 1977 roku. Była najmłodszym dzieckiem w rodzinie. Od dzieciństwa interesowała się muzyką. Jak czytamy w portalu Plejada, uczyła się śpiewu operowego, gry na gitarze oraz na pianinie.

Justyna jest także dobrze wykształcona. Studiowała polski język migowy, a także pedagogikę z edukacją wczesnoszkolną oraz terapię pedagogiczną. Jej życie jednak całkowicie się zmieniło.

W 2001 roku Majkowska została wokalistką zespołu Ich Troje. Nie da się ukryć, że wówczas był to najpopularniejszy zespół w Polsce. Do bandu Michała Wiśniewskiego trafiła z polecenia Andrzeja Warzyniaka, z którym współpracowała w zespole wykonującym poezję śpiewaną – Erato. Majkowska w Ich Troje zastąpiła Magdę Femme.

Płakałam tydzień po tym, jak się zgodziłam, a potem stwierdziłam: trzeba brać byka za rogi, trudno. Ogarnęłam się wtedy, kiedy okazało się, że przyjechało dwóch panów ochroniarzy do mojego akademika, w którym mieszkałam, wzięli kartony, spakowali wszystkie rzeczy: jedziemy. Dosłownie tak było. Fajne czasy, ale „bum” był okropny, na który ja nie byłam przygotowana – mówiła Justyna Majkowska w jednym z wywiadów.

Co dziś robi wokalistka?

W 2003 roku gwiazda podjęła decyzję, że odchodzi z zespołu Ich Troje. Wydarzyło się to tuż przed konkursem piosenki Eurowizji, na którym Majkowska wraz z zespołem mieli reprezentować Polskę utworem Kaine Grenzen.

Po wycofaniu się z muzycznej kariery w zespole Justyna Majkowska wróciła do rodzinnej Zduńskiej Woli. Zakochała się tam w tancerzu, Błażeju Szychowskim, z którym występowała w Ich Troje. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Majkowska próbowała solowej kariery, jednak nie udało jej się wrócić na szczyty popularności. Obecnie realizuje się jako pedagog. Justyna Majkowska pracuje w szkole z dziećmi o specjalnych potrzebach kształcenia.

– Może ja jestem trochę nienormalna, bo dogaduję się z tymi dzieciakami? Znam język migowy, zajmowałam się upośledzonymi dziećmi i dobrze mi się z nimi rozmawiało. Miałam też praktyki w normalnym przedszkolu i nie było tak fajnie. Dzieci są teraz okropne. To wina rodziców. Zamiast dziećmi zajmują się karierą – mówiła w rozmowie z Onetem.

Majkowska ma także na koncie epizod… polityczny. W 2018 roku startowała do rady powiatu zduńskowolskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: