Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Odeszła z "Ich Troje". Teraz przerwała milczenie i wyjawiła dlaczego. Dramatyczne słowa: "nie dźwignęłam"
Michał Fitz
Michał Fitz 03.05.2023 10:13

Odeszła z "Ich Troje". Teraz przerwała milczenie i wyjawiła dlaczego. Dramatyczne słowa: "nie dźwignęłam"

Ich Troje
fot. KAPiF

Jacek Łągwa i Michał Wiśniewski od samego początku tworzą trzon zespołu “Ich Troje”. Na przestrzeni lat w składzie zmieniały się tylko wokalistki. Jedną z nich była Justyna Majkowska, która zaliczyła krótką, acz naprawdę udaną i głośną karierę. Dlaczego z niej zrezygnowała?

Wokalistka dopiero po latach wytłumaczyła, co było przyczyną tak stanowczej decyzji. Wyjawiła ją w rozmowie z portalem “Jastrząb Post”.

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z "Ich Troje"?

Justyna Majkowska mogła być bardzo zadowolona z tego, jak szło zespołowi, gdy była jego częścią. Kapela wylansowała wówczas jedne z największych przebojów z całej swojej dyskografii. Była tak popularna, że koncerty dawała niemal codziennie. Niejeden artysta marzy o takiej karierze. Dlaczego więc piosenkarka ją odpuściła?

Jak wytłumaczyła, życie było wówczas po prostu zbyt intensywne. Działo się tyle i tak szybko, że Majkowska już po 2 takich latach czuła się zmęczona i całkowicie wypalona zawodowo, choć przecież śpiewanie było jej pasją. Nie była w stanie kontynuować takiego trybu życia, więc odeszła.

- To były dwa lata, ale jakby wiele lat. To było tyle doświadczenia i tyle, ile się działo na przestrzeni tych dwóch lat, to naprawdę jest coś, no nie do uwierzenia — wyjaśniła.

Na oczach tłumu Polaków w Wilnie Edyta Golec i Doda zachwyciły na scenie. Stylizacje miały piękne

Jak reszta "Ich Troje" zareagowała na jej decyzję?

Justyna Majkowska wspomniała także, że jej decyzja była stanowcza i raczej nagła. Pewnego dnia po prostu zakomunikowała kolegom, że musi odejść, bo jest jej za ciężko. Co ciekawe, koledzy nie mogli jej w to uwierzyć. Mimo że była śmiertelnie poważna, zdawało im się, że żartuje.

Dla Łągwy i Wiśniewskiego nie była to łatwa decyzja do przyjęcia, bo ciągle byli w trasie, a wielkimi krokami zbliżał się także prestiżowy występ na Eurowizji. Musieli więc szybko szukać kolejnej wokalistki. Tą tymczasowo została Jeanette Vik, która występowała z “Ich Troje” tylko przez rok.

Czym dziś zajmuje się była wokalistka "Ich Troje"

Zmęczona bardzo intensywnym życiem Majkowska musiała osunąć się w cień. Skupiła się na założeniu rodziny oraz edukacji. Dziś jest szczęśliwą matką trójki dzieci. Skończyła pedagogikę i prowadzi zajęcia z niepełnosprawnymi intelektualnie malcami.

Muzyka ciągnęła ją jednak do siebie i Majkowska później wydawała jeszcze solowe piosenki. Ma w dorobku nawet 2 albumy, z czego ostatni miał premierę w 2011 roku. Nie okazały się one jednak wielkimi sukcesami, pomimo skojarzeń wokalistki ze znanym zespołem.

Zobacz zdjęcie:

Ich Troje 2.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post

Tagi: ich troje