Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski ma nową wokalistkę w „Ich Troje”. To jedna z jego czterech żon
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 08.03.2020 10:33

Michał Wiśniewski ma nową wokalistkę w „Ich Troje”. To jedna z jego czterech żon

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski powraca wraz z zespołem Ich Troje, by zagrać jubileuszową trasę koncertową, która ma świętować 25-lecie istnienia zespołu. Do tej pory oficjalną wokalistką była Agata Buczkowska, jednak chodziły głosy, że ma się to zmienić. I tak faktycznie się stało. Nową wokalistką została jedna z czterech żon Wiśniewskiego. Która?

Michał Wiśniewski jest już legendarną postacią. Mężczyzna jest znany nie tylko z twórczości artystycznej, charakterystycznego image’u, ale także bujnego życia miłosnego. Dziś artysta patrzy na ten czas z dystansem i zaprasza do współpracy byłą żonę.

Michał Wiśniewski zatrudnił byłą żonę. Którą?

Do tej pory wokalistką była Agata Buczkowska, która jeszcze nie odniosła się ani do przypuszczeń o jej odejściu, a później do samego odejścia. O nowej wokalistce Michał Wiśniewski poinformował na Instagramie. Ogłosił, że do zespołu wraca Ania Świątczak.

Artysta w nagraniu na Instagramie mówi, że Ania Świątczak zgodziła się śpiewać z zespołem z przyjemnością, i nie musiała być o to proszona przez byłego męża. Wokalista wyraził szczerą radość obecnością byłej małżonki, a także powiedział, że ma nadzieję, że na dwóch najważniejszych dla trasy wydarzeniach tzn.: premierze płyty i koncercie jubileuszowym na Polsacie, będzie obecna także Justyna Majkowska.

  1. Anna Mucha w ogniu krytyki. Widzowie nie szczędzą jej gorzkich słów, przesadziła?
  2. Wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Iwona Pavlović zabrała głos

Kim jest Ania Świątczak?

Ania Świątczak była wokalistką w zespole Ich Troje w latach 2003-2010. W 2006 roku została żoną Wiśniewskiego, z którym ma dwie córki: Etiennette Annę (ur. 17 września 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2 lutego 2008). Para rozwiodła się w 2011 roku, a rok później Anna Świątczak była już żoną perkusisty Michała Żeńca.

Powrót wokalistki został przyjęty przez fanów z entuzjazmem. Ania Świątczak była bardzo lubiana jako członkini zespołu Ich Troje. Z uwagi na wspólne dzieci małżeństwo od zawsze miało ze sobą kontakt, Świątczak była żoną, z którą Michał rozstał się polubownie i bez skandalu. Dziś mają świetny kontakt i dobrze im się pracuje przy starym projekcie. Powrót byłej żony do życia zawodowego wokalisty, nie przeszkadza w snuciu planów w życiu prywatnym. Michał Wiśniewski planuje właśnie piąty ślub z tajemniczą Pauliną, którą poznał w internecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zaprasza już na koncerty w towarzystwie byłej żony Ani Świątczak.

michał wiśniewski

Michał Wiśniewski poinformował fanów o zmianie w składzie zespołu.

Michał Wiśniewski

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski mają dwie córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Matka i córka wyglądają jak siostry. Naprawdę ciężko stwierdzić, która jest starsza
  4. Dziewczyna przejechała 900 km, aby zobaczyć partnera. Przez jego zachowanie wróciła już jako singielka
  5. Wiadomość, którą otrzymała od chłopaka nią wstrząsnęła. Wystarczyło, że odmówiła mu randki
  6. Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efekt

Źródło: plotek.pl