Grób

Piotr Woźniak-Starak
22.02.2020 13:19 Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniak-Staraka. Doszło do złamania prawa?

Piotr Woźniak-Starak pochowany został poza obrębem cmentarza. Na ten moment sprawą grobu polskiego producenta filmowego zajmuje się sąd. Doszło do złamania prawa? Oficjalne doniesienie rzecznika prasowego nie pozostawia żadnych wątpliwości. Piotr Woźniak-Starak zmarł w sierpniu ubiegłego roku. Sprawa pochówku polskiego producenta niemalże od samego początku wzbudza masę kontrowersji i ogromne zainteresowanie mediów. Urna z prochami Woźniaka-Staraka złożona miała zostać w specjalnie wybudowanych katakumbach. Sanepid skierował nawet wniosek do inspektora nadzoru budowlanego, aby nieco bliżej przyjrzał się całej sprawie i dokładnie zbadał miejsce, w którym spoczywać będzie milioner.

dziadek
08.12.2019 10:58 Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Oczyścił go i jego oczom ukazał się niezwykły napis

Dziadek uwielbiał spacerować po lesie z aparatem i robił to tak często, jak tylko mógł. Pewnego dnia, podczas wędrówki zauważył dziwnie wyglądający kamień, który okazał się 130-letnim nagrobkiem. Gdy go oczyścił, nie mógł uwierzyć w to, kto jest pod nim pochowany. Stary, omszały nagrobek, który znalazł pewien dziadek w angielskim lesie wzbudził niemałe zainteresowanie mediów na całym świecie. Nic dziwnego – 130-letni kamień nagrobny skrywał uroczy napis. Kto jest pod nim pochowany?

anna przybylska siostra
03.11.2019 13:01 Siostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób po Święcie Zmarłych. Łzy same cisną się do oczu

Siostra Anny Przybylskiej postanowiła zaskoczyć tych, którzy nadal pamiętają o zdolnej aktorce. Kobieta opublikowała zdjęcia, na których widać miejsce, gdzie pochowana została gwiazda. Zobaczcie jak wiele osób upamiętniło zmarłą artystkę. Anna Przybylska była wyjątkowo zdolną polską aktorką, szczególnie znaną z roli zachwycającej policjantki Marylki w serialu Złotopolscy, oraz doktor Kariny w późniejszej produkcji Daleko od noszy. Niecodzienna uroda gwiazdy zapewniła jej nie tylko sławę, ale także wiele kontraktów reklamowych.