Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Minge poszła na grób swojej matki. Zrobili jej zdjęcie: „Zaraz będzie afera”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.05.2021 22:26

Ewa Minge poszła na grób swojej matki. Zrobili jej zdjęcie: „Zaraz będzie afera”

Ewa Minge
fot. East News/TRICOLORS

Na profilu Ewy Minge pojawiła się fotografia w niecodzienne scenerii. Kadr uwieczniający polską projektantkę zrobiony został na cmentarzu, przy grobie jej nieżyjącej mamy.

Ewa Minge opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które ktoś wykonał, kiedy była na cmentarzu, odwiedzając grób swojej mamy. Do zdjęcia polska projektantka dołączyła obszerny opis, który rozpoczyna dość wymowne stwierdzenie: Zaraz będzie afera.

Ewa Minge na cmentarzu

Ewa Minge na swoim profilu opublikowała zdjęcie z cmentarza. Gwiazda udała się na grób swojej mamy i osoba, z którą się tam wybrała, uwieczniła na zdjęciu moment, kiedy Minge w zadumie wpatrywała się w płytę nagrobną.

Do fotografii dołączony został obszerny opis:

Zaraz będzie afera „Minge wrzuca zdjęcia z cmentarza !” . W czym różni się cmentarz od innych miejsc? – pyta już na początku wpisu Ewa Minge.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Nie tańczę na grobie, nie robię szpagatu z krzyżem. Uwielbiam stare cmentarze, ten w Szczecinku jest przepiękny. Tak cmentarz może być piękny, można go lubić. Zdjęcie nie jest pozowane, nie stanowi reklamy zakładu kamieniarskiego, choć lubię ten nasz projekt, który dla mnie i mojego taty był 12 lat temu wyzwaniem – czytamy w dalszej części posta.

Projektantka odniosła się do relacji z mamą. Za kilka dni wszystkie mamy będą świętować swój wyjątkowy dzień, z tej okazji Ewa Minge chciała przypomnieć, abyśmy wszyscy dbali o relacje z rodzicielkami:

-Kiedy życie mnie dociska, kiedy mam dość wszystkiego i wszystkich jadę na drugi koniec Polski, żeby posiedzieć, pogadać, pomyśleć. Wiem, co mi podpowie, wiem, jak zareaguje na moje żale i wiem, ze stoi mocno za moimi plecami. Matka …kochajcie je, szanujcie i bądźcie blisko, dopóki nie są kamieniem. Za kilka dni dzień matki …mojej już jutro urządzę mały majowy ogródek – wyznała artystka.

My również dołączamy się do apelu Ewy Minge. Pamiętajmy o swoich rodzicielkach przez cały rok i doceniajmy to, że wciąż mamy je obok.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram