Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Przybylska dziś skończyłaby 42 lata. Widok jej grobu rozbija serce w pył
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.12.2020 21:28

Anna Przybylska dziś skończyłaby 42 lata. Widok jej grobu rozbija serce w pył

Anna Przybylska
Fot. TRICOLORS/East News, eastnews.pl/MARCIN GADOMSKI

Anna Przybylska, piękna i niezwykle utalentowana aktorka odeszła z tego świata zbyt wcześnie. Była jedną z najbardziej uwielbianych osobistości, Polacy zawsze chętnie oglądali ją na ekranie w przeróżnych polskich produkcjach. Gdyby nie jej przedwczesna śmierć, aktorka świętowałaby dziś 42. urodziny. Niestety, teraz 26 grudnia jej fani mogą jedynie odwiedzić grób, którego widok aż ściska za serce.

Anna Przybylska zdobyła popularność dzięki roli Marylki w serialu „Złotopolscy”. Od momentu kiedy jej postać pojawiła się w produkcji, cała Polska z miejsca pokochała zjawiskowo piękną Anię. Niestety, podstępna choroba zabrała ją z tego świata. Aktorka zmarła 6 lat temu na raka trzustki.

Anna Przybylska – kariera aktorska

Anna Przybylska urodziła się dokładnie 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Już od najmłodszych lat nie sposób było nie zauważyć, że była niezwykle utalentowana artystycznie.

Mała Ania już jako dziecko występowała w zespole wokalno-tanecznym o wdzięcznej nazwie Jantarki. Mimo tego, jako młoda dziewczyna nie poszła na studia związane ze śpiewem, tańcem czy aktorstwem, natomiast próbowała swoich sił na pedagogice. Szybko jednak przekonała się, że to nie jest dla niej właściwa droga.

Zanim pojawiła się na ekranie, przez jakiś czas pracowała jako modelka w agencji Perfect Studio, aż do 1998 roku, kiedy to cała Polska mogła poznać ją w roli Marylki, w serialu „Złotopolscy”, emitowanym na antenie TVP 2.

I tak Anna Przybylska zdobyła serca widzów Telewizji Polskiej i nie tylko. Niestety, w 2014 roku 5 października odeszła z tego świata, zostawiając po sobie jedynie smutek i żal.

Anna Przybylska: choroba i śmierć

Anna Przybylska odeszła na początku października w 2014 roku. Zanim jednak zakończyła swoją ziemską wędrówkę, dzielnie walczyła o swoje życie z niełatwym rywalem. Aktorka chorowała na nowotwór trzustki. Leczyła się nie tylko w Polsce, ale również w Szwajcarii.

Niestety, leczenie nie przyniosło pożądanych rezultatów i bliscy, a także fani Anny Przybylskiej musieli ją pożegnać jesienią 2014 roku. Aktorka osierociła 3 cudownych dzieci.

Anna Przybylska została pochowana 9 października w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Widok jej grobu wywołuje morze łez. Patrząc na tablicę nagrobną ciężko powstrzymać emocje, aktorka miała przed sobą jeszcze całe życie. Gdyby wciąż żyła, dziś świętowałaby 42. urodziny.

Niestety, życie ludzkie jest pełne niespodzianek, czasem przyjemnych, a czasem wręcz odwrotnie. Mamy jednak nadzieję, że Anna Przybylska odeszła do lepszego miejsca i spogląda na nas z uśmiechem, który pamiętamy do dziś.

Zobacz zdjęcia:

Anna Przybylska

Zdjęcie grobu Anny Przybylskiej z 2014 roku.

Anna Przybylska

Aktorka została pochowana w grobie swojego ojca Bogdana.

Anna Przybylska

Gdyby żyła, dziś skończyłaby 42 lata.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wikipedia.org