Lifestyle.Lelum.pl > Grażyna Zielińska

Grażyna Zielińska

Tak naprawdę mieszka Zielarka z „Rancza”, fot. kadr z serialu „Ranczo” prod. TVP
29.02.2024 12:16 Tak naprawdę mieszka Zielarka z „Rancza”

Grażyna Zielińska ma na swoim koncie wiele ról w popularnych serialach, a do tego występuje także na deskach teatru. Mimo to aktorka nie żyje w luksusowych wnętrzach, które mogą nam kojarzyć się z wieloma gwiazdami chwalącymi się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Grażyna Zielińska pokazała dziennikarzom swoje skromne lokum. 

Grażyna Zielińska
07.09.2023 12:51 "Ból w sercu", uwielbiana babka z "Rancza" wyznała druzgocącą prawdę. To działo się za kulisami gry w serialu

Grażyna Zielińska przez blisko 6 lat grała rolę babki zielarki Zofii w “Ranczu”. Dzięki udziałowi w serialu zdobyła ogromną popularność, a także zaskarbiła sobie sympatię milionów fanów. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak wyglądały kulisy jej pracy na planie. Okazało się, że aktorka miała w pewnym momencie ogromne wątpliwości dotyczące swojej gry aktorskiej. 

Grażyna Zielińska
27.02.2023 09:20 Grażyna Zielińska odniosła się do słów ws. jej bohaterki w "Pierwszej miłości". "To jakaś plotka"

Grażyna Zielińska padłą ofiarą przykrych plotek, teraz zabrała zdecydowany głos w sprawie. Także do niej dotarły okrutne plotki na temat odgrywanej przez nią postaci Celiny w serialu "Pierwsza miłość". Widzowie mają powód do niepokoju? 71-letnia aktorka od niemal 20 lat związana jest z serialem “Pierwsza miłość”. Od niedawna media obiegają przykre doniesienia na jej temat. Wszystko przez tragedię, jaka niebawem wydarzy się na ekranie.

Grażyna Zielińska
11.12.2022 23:24 Grażyna Zielińska pokazała się bez włosów. Aktorka zachwyciła na scenie

Grażyna Zielińska, czyli słynna babka z „Rancza”, kompletnie odmieniona, pokazała się na scenie. Na głowie nie miała ani jednego włosa. Pierwszy raz widzieliśmy ją w takiej wersji. Na scenie pojawiła się niemal pół wieku temu, w telewizji — dekadę później, debiutując we „Wcześnie urodzonym”. I choć „Ranczo” przyniosło jej nagły skok popularności, widzowie nie zapomnieli o niej wraz z zakończeniem emisji. Grażyna Zielińska nadal zachwyca na scenie Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.

Ranczo
19.11.2022 20:06 Grażyna Zielińska zagrała Babkę w „Ranczu”, teraz zamieściła przejmujący apel, zostało niewiele czasu. „Trzeba działać”

Grażyna Zielińska największą popularność zyskała dzięki roli charyzmatycznej i tajemniczej Babki w kultowym serialu „Ranczo”. Teraz gwiazda zwróciła się do fanów w ważnej sprawie i poprosiła o ich pomoc. Aktorka postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do wzięcia udziału w akcji, mającej na celu zatrzymanie uwielbianego serialu TVP na Netflixie. Gwiazda pilnie apeluje o wsparcie, bo nie zostało już zbyt wiele czasu.

Ranczo
16.10.2022 10:07 Grażyna Zielińska bez włosów na głowie. Gwiazda serialu „Ranczo” nie przypomina siebie

Grażyna Zielińska ma w swoim dorobku wiele ról, ale najbardziej może być kojarzona jako Babka Zielarka z serialu „Ranczo”. Widzowie przyzwyczaili się już do wyglądu opatulonej chustą pustelniczki. Mogli być więc nieźle zdziwieni, gdy weszli ostatnio na profil aktorki. Ta opublikowała na swoim Instagramie fotografię z jednego ze spektakli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu u aktorów to normalne, gdyby nie to, jak wyglądała na tym zdjęciu.

Ranczo
23.08.2022 12:06 Babka z „Rancza” tryska energią. Grażyna Zielińska w tym roku skończy 70. lat i wciąż korzysta z życia

Grażyna Zielińska na nowo podbiła serca i zyskała sympatię widzów za sprawą kultowej roli Babki w serialu „Ranczo”. Obecnie gwiazda cały czas pracuje na planach. Patrząc na jej profil na Instagramie, aż trudno uwierzyć, że aktorka wkrótce skończy 70 lat. Aż do momentu, w którym na antenie zawitało „Ranczo” Grażyna Zielińska zachwycała na ekranach, lecz raczej w rolach drugoplanowych. Jednak kiedy zobaczyliśmy ją w roli tajemniczej, ekscentrycznej, nieco surowej, lecz w gruncie rzeczy pełnej ciepła i dobrej woli zielarki z Wilkowyj, z miejsca podbiła nasze serca. Dziś Grażyna Zielińska powoli zbliża się do siedemdziesiątki. I wciąż zniewala wewnętrznym czarem i energią. Jest z resztą coraz aktywniejszą użytkowniczką Instagrama, a patrząc na udostępniane wpisy i relacje, nie sposób uwierzyć w jej wiek.

Ranczo
11.08.2022 19:05 69-letnia Grażyna Zielińska na większym od siebie motocyklu. Gwiazda serialu „Ranczo” nie mogła odpuścić takiej okazji

Znana z serialu „Ranczo” Grażyna Zielińska niedługo obchodzić będzie okrągłe 70. urodziny. Seniorka potrafi zaskoczyć w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie wprawiło w osłupienie wielu internautów. Serca widzów TVP skradała rolą babki zielarki w popularnym serialu komediowym „Ranczo”. Przez ponad dekadę zachwycała ogromnym talentem mimo skromnego wzrostu (aktorka ma zaledwie 150 centymetrów). Charyzma i pogoda ducha nie opuszczają jej, o czym ostatnio mogli przekonać się internauci.

Grażyna Zielińska
02.08.2022 09:42 Znana z „Ranczo” Grażyna Zielińska dostała owacje na stojąco. Wzruszyła ludzi na festiwalu Królikowskiej

Grażyna Zielińska zdobyła wielką popularność za sprawą roli Babki w serialu „Ranczo”. Teraz, po latach, przyjęła zaproszenie na wyjątkowy festiwal. Publiczność wstała, rozległy się gromkie owacje. Gwiazda „Klanu” nie posiadała się z radości. Na Instagramie zawitała zaskakująca fotografia. Promieniejąca radością Małgorzata Ostrowska-Królikowska objęła uwielbianą gwiazdę serialu „Ranczo”. Grażyna Zielińska wystąpiła na wyjątkowym festiwalu. Od lat była zapraszana na to wydarzenie.

Grażyna Zielińska Ranczo
10.07.2022 10:47 Pamiętacie babkę z „Rancza”? Oto jak dziś wygląda Grażyna Zielińska

Grażyna Zielińska wcieliła się w rolę Babki w serialu „Ranczo”. W listopadzie minie 6 lat, odkąd wyemitowano ostatni odcinek. Wiemy, jak przez ten czas zmieniła się aktorka. Dziś aż trudno ją rozpoznać. W grudniu Grażyna Zielińska świętować będzie swoje 70. urodziny. Miała 59 lat, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek serialu „Ranczo”, w którym wcieliła się w rolę charyzmatycznej, tajemniczej Babki, wprowadzając do fabuły niesamowity, niemal baśniowy klimat.

Ranczo
03.05.2022 16:21 W serialu „Ranczo” mieszkała w starej chacie. Gdzie na co dzień żyje Grażyna Zielińska?

Serial „Ranczo” dał życie wielu, charakterystycznym postaciom, a Grażyna Zielińska wcielała się w jedną z nich. Odgrywała rolę babci zielarki, która mieszkała w drewnianej chatce. Jak żyje na co dzień? Jak można było przypuszczać, mieszka w kompletnie innych warunkach, ale to wcale nie oznacza, że w takich ociekających splendorem.

Babka zielarka z "Rancza"
18.04.2022 16:25 Do sieci trafiło zdjęcie Babki Zielarki z „Rancza”. Czy szykuje się nowy projekt

Babka Zielarka z „Rancza” była jedną z ulubionych postaci telewidzów. Co dziś słychać u odgrywającej tę rolę Grażyny Zielińskiej? Na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie Grażyny Zielińskiej, które może być zapowiedzią nowego projektu, nad którym pracuje znana aktorka. Sprawdzamy, co słychać u gwiazdy serialu TVP.

Ranczo
10.03.2022 22:31 Królikowski wyznał Zielińskiej, co usłyszał od lekarzy. Na planie „Rancza” brzmiało to szczególnie dziwnie

Lata temu, podczas kręcenia jednego z odcinków serialu „Ranczo” Grażyna Zielińska usłyszała od Pawła Królikowskiego nietypową zapowiedź. Słowa aktora brzmiały szczególnie ironicznie w kontekście granych scen. Fanom serialu „Ranczo” z pewnością nie trzeba przedstawiać Grażyny Zielińskiej. To właśnie ona wcieliła się w charyzmatyczną zielarkę, która miała ogromny wpływ na losy i decyzje bohaterów. Klimat stawał się niesamowity, lekko mistyczny, kiedy na ekranie pojawiała się „Babka”, a prości i — z reguły — pobożni mieszkańcy Wilkowyj przychodzili do niej po pomoc i poradę. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez @ranczo.tvp