Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana z „Ranczo” Grażyna Zielińska dostała owacje na stojąco. Wzruszyła ludzi na festiwalu Królikowskiej
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.08.2022 09:42

Znana z „Ranczo” Grażyna Zielińska dostała owacje na stojąco. Wzruszyła ludzi na festiwalu Królikowskiej

Grażyna Zielińska
fot. TRICOLORS/East News,

Grażyna Zielińska zdobyła wielką popularność za sprawą roli Babki w serialu „Ranczo”. Teraz, po latach, przyjęła zaproszenie na wyjątkowy festiwal. Publiczność wstała, rozległy się gromkie owacje. Gwiazda „Klanu” nie posiadała się z radości. 

Na Instagramie zawitała zaskakująca fotografia. Promieniejąca radością Małgorzata Ostrowska-Królikowska objęła uwielbianą gwiazdę serialu „Ranczo”. Grażyna Zielińska wystąpiła na wyjątkowym festiwalu. Od lat była zapraszana na to wydarzenie.

Gwiazda serialu „Ranczo” dostała owacje na stojąco. Grażyna Zielińska wystąpiła na wyjątkowym festiwalu

Trudno zliczyć wszystkie role Grażyny Zielińskiej, jednak nie ma wątpliwości, że to właśnie „Ranczo” przyniosło jej największą popularność. Widzowie TVP pokochali tajemniczą Babkę, do której respekt i szacunek czuły całe Wilkowyje. Za jej sprawą zarówno na ekranie, jak i przed nim działa się magia. Serialowa znachorka nieraz pomagała bohaterom w kłopotach, a widzowie czuli dreszcz emocji, kiedy odprawiała swoje czary.

Zielińska swoją rolą zyskała ogromną sympatię wśród telewidzów. Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała świadomość tego, jak bardzo lubią ją ludzie, dlatego nalegała, by pojawiła się na jej festiwalu w Kudowie-Zdroju. W tym roku wreszcie udało się ją namówić i jak się okazało, zrobiła furorę.

– Podczas owacji na stojąco na niejednej twarzy było widać wzruszenie. Grażyna, jesteś wielka! napisała wdowa po Pawle Królikowskim, na którego cześć odbywało się wydarzenie.

Grażyna Zielińska zachwyciła fanów na festiwalu

Nie mamy wątpliwości, że Grażyna Zielińska zasłużyła sobie na brawa. Jej pojawieniem się na festiwalu byli zachwyceni nie tylko ci, którzy również byli na miejscu. W sekcji komentarzy pod zdjęciem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawiła się bowiem cała masa komentarzy, w których nie tylko chwalono nie tylko serialową Babkę, ale także sam fakt zaproszenia jej na wydarzenie.

– To jest piękne, że dbacie o starszych aktorów napisała jedna z internautek.

– Kochana wspaniała „Babka”. Pozdrawiam obie cudowne kobietki — dodała kolejna z użytkowniczek.

– Piękne spotkanie dobrych, cudnych ludzi — zachwala kolejna życzliwa osoba.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ranczo”: Jednak nie doczekamy się kontynuacji? Aktorzy są przeciwni
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie 3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu