Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 69-letnia Grażyna Zielińska na większym od siebie motocyklu. Gwiazda serialu „Ranczo” nie mogła odpuścić takiej okazji
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.08.2022 19:05

69-letnia Grażyna Zielińska na większym od siebie motocyklu. Gwiazda serialu „Ranczo” nie mogła odpuścić takiej okazji

Ranczo
fot. kadr z serialu „Ranczo”

Znana z serialu „Ranczo” Grażyna Zielińska niedługo obchodzić będzie okrągłe 70. urodziny. Seniorka potrafi zaskoczyć w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie wprawiło w osłupienie wielu internautów.

Serca widzów TVP skradała rolą babki zielarki w popularnym serialu komediowym „Ranczo”. Przez ponad dekadę zachwycała ogromnym talentem mimo skromnego wzrostu (aktorka ma zaledwie 150 centymetrów). Charyzma i pogoda ducha nie opuszczają jej, o czym ostatnio mogli przekonać się internauci.

Grażyna Zielińska z serialu „Ranczo” dosiadła potężny sprzęt

Oficjalny profil w mediach społecznościowych nie przedstawia seniorki jako tradycyjnej starszej osoby, która spędza czas z wnukami i zajmuje się opieką domem. Aktorka nadal jest aktywna zawodowo, a wolnym czasie stawia na ciekawe rozrywki.

Niedawno w mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie na motocyklu i to nie byle jakim. Gwiazda serialu „Ranczo” dosiadła prawdziwego Harley’a. Seniorka wyglądała jak kruszyna w porównaniu do ogromnej maszyny, jednak jej uśmiech udowadniał, że gwiazda doskonale czuła się na nowym miejscu.

Kiedy spotkasz na drodze prawdziwego Harley’a, a właściciel pozwoli ci go dosiąść, należy skorzystać — podpisała intrygujące zdjęcie Grażyna Zielińska.

Grażyna Zielińska z serialu „Ranczo” kocha występować przed publicznością

Artystka długo walczyła o miejsce w branży filmowej, o której marzyła od lat młodości. Niestety, producenci sceptycznie podchodzili do wzrostu kobiety. Szybko okazało się jednak, że talentem oraz ambicją przewyższała wiele innych gwiazd.

Największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialu „Ranczo”, jednak telewidzowie mogli oglądać ją w takich produkcjach jak m.in.: „Na Wspólnej”, „Świat według Kiepskich”, „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe”, czy „Samo życie”.

Obecnie 69-latka chętnie występuje na deskach teatrów, gdzie może pracować przed publicznością. Spektakl z jej udziałem „Klimakterium… i już” do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Ranczo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”: Jednak nie doczekamy się kontynuacji? Aktorzy są przeciwni
  2. Nowakowska nagle zwróciła się do Kammela: „To jest hit wszech czasów, co powiedziałeś”. Wszystko poszła na żywo
  3. Edyta Górniak odleciała, straszy fanów wodą w butelce. „Uzyskaj właściwy kod częstotliwości”