Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W serialu „Ranczo” mieszkała w starej chacie. Gdzie na co dzień żyje Grażyna Zielińska?
Michał Fitz
Michał Fitz 03.05.2022 16:21

W serialu „Ranczo” mieszkała w starej chacie. Gdzie na co dzień żyje Grażyna Zielińska?

Ranczo
fot. instagram.com/joannamoro.official

Serial „Ranczo” dał życie wielu, charakterystycznym postaciom, a Grażyna Zielińska wcielała się w jedną z nich. Odgrywała rolę babci zielarki, która mieszkała w drewnianej chatce. Jak żyje na co dzień?

Jak można było przypuszczać, mieszka w kompletnie innych warunkach, ale to wcale nie oznacza, że w takich ociekających splendorem.

Jak mieszka Grażyna Zielińska?

Chociaż duża część branży aktorskiej mieszka w Warszawie lub w Krakowie Grażyna Zielińska wybrała nieco spokojniejszą miejscowość. Choć pochodzi z Wrocławia, osiedliła się w Płocku. Nie wybrała tam jednak uroczej kamienicy czy domku jednorodzinnego. Żyje w czteropokojowym mieszkaniu w bloku z wielkiej płyty. Są to więc warunki, do których przyzwyczajona jest większość Polaków.

Jak wobec tego wygląda jej mieszkanie? Pod względem umeblowania w zasadzie wszyscy moglibyśmy odnieść wrażenie, że już tam byliśmy, bowiem jest ono bardzo charakterystyczne dla polskich rodzin z klasy średniej. Różnicą są jednak liczne elementy sztuki. W salonie chociażby całą ścianę pokrywają różnego rodzaju obrazy, a na wielu meblach stoją statuetki i posążki. W innym z pomieszczeń aktorka urządziła sobie swój gabinet.

Z jakich jeszcze produkcji, oczywiście poza „Ranczem” można kojarzyć Grażynę Zielińską? Długo występowała w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wcielała się w panią prowadzącą bufet. W „Samym życiu” występowała z kolei jako Euzebia. Od wielu lat dobrze znają ją też widzowie „Pierwszej miłości”, w której wciela się w Celinę. Od 2020 roku gra za to w serialu „Na Wspólnej”.

Ciekawostką dotyczącą jej kariery jest fakt, że pojawiała się również w serialu „Świat Według Kiepskich” jako 5 kompletnie różnych, epizodycznych postaci. Pierwszy odcinek z jej udziałem był emitowany w 2009 roku, a ostatni 8 lat później.

Zobacz zdjęcie:

Grażyna Zielińska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: domgwiazd.pl/ se.pl