Lifestyle.Lelum.pl > Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz
14.02.2024 12:47 Wachowicz powiedziała, czego chce od gości weselnych

Ewa Wachowicz zachwyca urodą, smykałką do biznesu oraz umiejętnościami kulinarnymi. Bryluje w mediach od lat, choć bardzo chroni swoją prywatność. Nie tak dawno wzięła drugi ślub z dziennikarzem radiowym Sławomirem Kowalewskim. Wcześniej przez dekadę byli w nieformalnym związku. Niedawno zdradziła, czego oczekiwała od gości weselnych. 

Ewa Wachowicz, Zamek w Przegorzałach
03.09.2023 20:16 Ewa Wachowicz wzięła ślub w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc. Szok, ile zapłaciła za jednego gościa

2 września internet obiegła szczęśliwa wiadomość o ślubie Ewy Wachowicz i jej wieloletniego partnera Sławomira Kowalewskiego. Ceremonia, podczas której oboje powiedzieli sobie uroczyste “tak”, miała miejsce w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Wesele odbyło się w nie mniej prestiżowym miejscu. Wiadomo, ile kosztuje w nim “talerzyk” dla jednego gościa!

Ewa Wachowicz
25.10.2022 06:00 Ewa Wachowicz pokazała się bez makijażu. Jej naturalny wygląd został skrytykowany przez internautę

Ewa Wachowicz została 30 lat temu Miss Polonia, ale naturalnego piękna nie można jej odmówić do dziś. Ostatnio udowodniła to, pokazując się w mediach społecznościowych bez grama makijażu na twarzy. Mimo to została skrytykowana. Co ciekawe, wcale nie przyczepiono się do jej cery, zmarszczek czy innych kwestii, które można zakryć odpowiednim makijażem. Jedna z komentujących skrytykowała jej zęby.

Ewa Wachowicz
01.12.2021 19:53 Twarz 51-letniej Ewy Wachowicz z bliska. Fani zgodni, posypały się komentarze

Ewa Wachowicz zdobyła tytuł Miss Polonia w 1992 roku i od tamtej pory jest stale obecna w polskim show-biznesie. Jako swój główny obszar zainteresowań wybrała kulinaria. Jej program na kanale Polsatu wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, a sama prowadząca z biegiem lat zdaje się być w coraz lepszej formie. Program Ewa gotuje ma mnóstwo fanów – podobnie, jak gwiazda produkcji, która nie może narzekać na brak komplementów ze strony internautów. Gdy pochwaliła się swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie, w sieci aż zawrzało.

Ewa Wachowicz
21.02.2021 18:22 Pożar w kuchni Ewy Wachowicz. ,,Był minimalnie skręcony gaz, nie było widać płomienia”

Wachowicz postanowiła podzielić się paroma opowieściami z planu z redaktorem portalu Plotek.pl.Ewa Wachowicz promuje swój program, który od 6 marca powróci na antenie Polsatu. „Ewa gotuje” od lat ma zachęcać Polaków do brania narzędzi kuchennych w swoje ręce. Tymczasem była Miss Polonia postanowiła opowiedzieć co nieco, o wydarzeniach, jakie miały miejsce na planie. Okazało się, że doszło m. in. do dwóch pożarów.

10.01.2021 11:30 Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Prawdziwa piękność, świat się nią zachwycał

Jeszcze trzy dekady temu zachwycał się nią cały świat. Uroda 50-letniej dzisiaj kobiety nigdy nie przechodziła obojętnie wobec ludzi, z którymi miała do czynienia. Prawdziwa i naturalna piękność, która pozwoliła zabłysnąć jej w show-biznesie towarzyszy jej do dzisiaj. Ewa Wachowicz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem sprzed 30 lat. Nie jest tajemnicą, że Ewa Wachowicz zaliczana jest do grona najpiękniejszych Polek. Jeszcze trzy dekady temu, kiedy wygrywała tytuły Miss zachwycał się nią cały świat. Teraz postanowiła wrócić wspomnieniami do tych chwil. Co za widok!

ewa wachowicz
19.10.2020 14:00 Ewa Wachowicz obchodzi dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć które, czego jej życzycie?

Ewa Wachowicz obchodzi dziś okrągłe urodziny. Aż trudno uwierzyć, ile lat ma była Miss Polski. Jedna z najpopularniejszych polskich kucharek, prowadząca program Ewa gotuje, świętuje dziś jubileusz. Czego życzycie dziennikarce i prezenterce telewizyjnej?Ewa Wachowicz konkurs Miss Polonia wygrała w 1992 roku. Od tego czasu zyskała ogromną popularność, a swoją elegancją i szykiem zdobyła serca Polaków na lata. Aż trudno uwierzyć ile lat kończy piękna dziennikarka.

Ewa Wachowicz w bikini
18.08.2020 19:46 Ewa Wachowicz w bikini. 49-letnia gwiazda jednym zdjęciem rozgrzała do czerwoności swoich fanów

Ewa Wachowicz w bikini wygląda oszałamiającoByła Miss Polonia jakiś czas temu opublikowała swoje odważne zdjęcia na plaży. Gwiazda śmiało i z uśmiechem na twarzy pozuje na nich do obiektywu. Ubrana jest w błękitne bikini w ciemne kropki. W oddali widać piękne morze oraz łódki.Trzeba przyznać, że Ewa Wachowicz w bikini wyglądała oszałamiająco. 49-latka nadal prezentuje się doskonale. Swoimi gorącymi zdjęciami postanowiła podzielić się na Instagramie.Figura kobiety nadal zachwyca i cieszy oko. Na fotografii widać, że przed aparatem gwiazda czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie i w końcu nic dziwnego, skoro od wielu lat pracuje w telewizji. Błysk fleszy nie jest jej obcy. Danuta Wałęsa skomentowała pensję dla Agaty Dudy. Nikt nie spodziewał się podobnych słów, wbiła jej szpilę Przełomowe ustalenia dotyczące koronawirusa. Podano kolejność objawów Ewa Wachowicz w bikini zaskoczyła fanów. Nie spodziewali się takich odważnych zdjęć. Była Miss Polski wie, jak skutecznie podgrzać atmosferę wśród internautów. Ci oczywiście nie pozostali obojętni i zasypali ją komentarzami. Jak wyglądała gwiazda?

Ewa Wachowicz
27.06.2020 22:07 Ewa Wachowicz została wykorzystana w okrutny sposób. Gwiazda jest zdruzgotana

Ewa Wachowicz to polska dziennikarka i była miss, która już od dawna uczy Polaków zdrowego podejścia do życia. Często promuje rzeczy, które mają korzystny wpływ na ludzki organizm. Okazuje się, że jedna z firm wykorzystała niedawno wizerunek gwiazdy na rzecz promocji pewnego środka.Ewa Wachowicz od dawna znana jest z promowania zdrowego trybu życia, zbilansowanej diety i aktywności fizycznej, dlatego niemalże wszystkich zdziwiły niepokojące reklamy, które niedawno zaczęły krążyć w internecie. Okazuje się, że gwiazda padła ofiarą oszustwa. Wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Ewa Wachowicz
25.06.2020 23:43 Załamana Ewa Wachowicz przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda prosi internautów o wsparcie, padła ofiarą oszustwa

Ewa Wachowicz od lat z powodzeniem dba o swój wizerunek i zaskakuje swoich fanów nowymi, smacznymi przepisami oraz promowaniem zdrowego trybu życia. Niestety, ktoś postanowił to wykorzystać — gwiazda musi zmierzyć się z poważnym problemem.Ewa Wachowicz musi zmierzyć się z ogromnym problemem — padła ofiarą potężnego oszustwa. W emocjonalnym poście na Instagramie prosi internautów o wsparcie w tych trudnych chwilach. Wizerunek gwiazdy został wykorzystany w niedopuszczalny sposób. Internauci są zgodni, nie można tolerować takich zachowań.

Ewa Wachowicz w bikini
02.01.2020 14:45 Ewa Wachowicz w bikini. Ciało 49-letniej gwiazdy wzbudziło zachwyt „Anioł”

Ewa Wachowicz postanowiła opuścić mroźną Polskę, by spędzić przerwę świąteczną w ciepłych krajach. Gwiazda podzieliła się zdjęciami z wakacji z internautami. Internauci nie mają wątpliwości – gwiazda wygląda doskonale. Gdzie wakacje spędza miss Polski z roku 1992? Ewa Wachowicz jest z rodziną na Bali, gdzie postanowiła odpocząć przed Nowym Rokiem, który będzie dla zapracowanej gwiazdy pełen wyzwań. Zanim popularna Ewa wróci do pracy, postanowiła spełnić swoje noworoczne marzenie… Plażowa pogoda wymaga odpowiedniego stroju. Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Na reakcję zachwyconych internautów nie trzeba było długo czekać…

ewa wachowicz: miss
15.01.2019 13:33 Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992 roku. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka?

Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992 roku: nadal robi karierę w mediach. Piękna dziennikarka prowadzi swój program o gotowaniu i nadal zachwyca urodą. A jak wyglądała za czasów miss? Jej uroda powala na kolana! W internecie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć Miss Polonii sprzed 27 lat. Myślicie, że bardzo się zmieniła? Według nas nadal olśniewa urodą! Gwiazda to klasa sama w sobie! Ewa Wachowicz miss osiągnęła naprawdę wiele! Zgadzacie się? 🙂