Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Wachowicz obchodzi dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć które, czego jej życzycie?
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 19.10.2020 14:00

Ewa Wachowicz obchodzi dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć które, czego jej życzycie?

ewa wachowicz
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Ewa Wachowicz obchodzi dziś okrągłe urodziny. Aż trudno uwierzyć, ile lat ma była Miss Polski. Jedna z najpopularniejszych polskich kucharek, prowadząca program Ewa gotuje, świętuje dziś jubileusz. Czego życzycie dziennikarce i prezenterce telewizyjnej?

Ewa Wachowicz konkurs Miss Polonia wygrała w 1992 roku. Od tego czasu zyskała ogromną popularność, a swoją elegancją i szykiem zdobyła serca Polaków na lata. Aż trudno uwierzyć ile lat kończy piękna dziennikarka.

Ile lat ma Ewa Wachowicz?

Ewa Wachowicz ma 50 lat. Dokładnie dziś obchodzi okrągły jubileusz swoich narodzin. Dziennikarka, prezenterka telewizyjna, a także była Miss Polonia otrzymuje dzisiaj mnóstwo życzeń. Ewa Wachowicz jest uwielbianą i bardzo cenioną kucharką, a jej program kulinarny Ewa gotuje, rocznie kumuluje przed ekranem tysiące widzów.

A jakie plany na urodziny ma Wachowicz? W rozmowie z Faktem wyjawiła kilka szczegółów:

– Ze względu na obostrzenia i sytuację epidemiczną w kraju spędzę ten dzień bardzo intymnie, tylko z najbliższymi. Nie będzie wielkiego przyjęcia. Czekam na śniadanie do łóżka i na nic więcej specjalnie nie liczę. Na pewno to będzie dzień na luzie bez planów – wyjawiła dziennikarka.

Ewa Wachowicz dzieci

Ewa Wachowicz dzieci: córka Aleksandra Osuchowska. Ola jest owocem miłości Ewy i dziennikarza Przemysława Osuchowskiego. Prezenterka telewizyjna długo ukrywała swój romans z Osuchowskim nie tylko przed mediami, ale także przed znajomymi. Wkrótce potem została jego żoną. Piękną Olę zdążyliśmy poznać dzięki udziałowi w programie Top Chef, okazuje się bowiem, że córka Wachowicz odziedziczyła po mamie miłość do kuchni i razem z nią oceniała pracę uczestników programu.

Córka Ewy Wachowicz ma bardzo wiele wspólnego ze swoją piękną mamą. Nie tylko odziedziczyła po niej urodę wartej tytułu Miss Polonia! Także miłość do gotowania wypiła z mlekiem matki. Jak obie przyznają w wywiadach, często razem przygotowują posiłki. Uwielbiają piec torty i ciasta, a Ola uczy się od mamy wszystkich trików kuchennych. Mamy nadzieję, że wkrótce znów zobaczymy piękną Olę w mediach.