Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Wachowicz pokazała się bez makijażu. Jej naturalny wygląd został skrytykowany przez internautę
Michał Fitz
Michał Fitz 25.10.2022 06:00

Ewa Wachowicz pokazała się bez makijażu. Jej naturalny wygląd został skrytykowany przez internautę

Ewa Wachowicz
Pawel Wodzynski/East News

Ewa Wachowicz została 30 lat temu Miss Polonia, ale naturalnego piękna nie można jej odmówić do dziś. Ostatnio udowodniła to, pokazując się w mediach społecznościowych bez grama makijażu na twarzy. Mimo to została skrytykowana.

Co ciekawe, wcale nie przyczepiono się do jej cery, zmarszczek czy innych kwestii, które można zakryć odpowiednim makijażem. Jedna z komentujących skrytykowała jej zęby.

Ewa Wachowicz skrytykowana

Prezenterka wrzuciła do mediów społecznościowych nagranie, przy pomocy którego pokazuje, jak zmienia się po nałożeniu makijażu. Przed cięciem w filmiku widać ją w naturalnej odsłonie, która również jest piękna. Docenił to niejeden obserwujący. W sekcji komentarzy nie zabrakło zachwytów nad urodą Wachowicz.

Mimo to znalazły się osoby, które postanowiły doszukać się czegoś, do czego mogą się przyczepić. Jedna z obserwujących zarzuciła prezenterce, że ta pod względem koloru zębów idzie w stronę Krzysztofa Ibisza. Chodziło jej o to, że są zbyt wybielone.

Ewa Wachowicz odpowiada na krytykę

Zazdrośni internauci już nie raz zarzucali gwiazdom zabiegi na tych częściach ciała, które wcale nie były przerobione, a jedynie zadbane. Podobnie było w tym wypadku, bo Ewa Wachowicz sama odniosła się do krytyki, przyznając, że wcale nie zrobiła sobie tak białych zębów, a po prostu takie są naturalnie.

Przykro mi… Niestety takie mam swoje wyjaśniła prezenterka.

Warto zaznaczyć, że wstawiły się za nią inne osoby, które wytknęły internautce niepotrzebny, złośliwy komentarz. Jedna z osób zauważyła, że Polakom może się wydawać, że takie zęby są nienaturalne, bo sami niestety wystarczająco nie dbają o swoje.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”

Źródło: Pudelek