Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Wachowicz wzięła ślub w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc. Szok, ile zapłaciła za jednego gościa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.09.2023 20:16

Ewa Wachowicz wzięła ślub w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc. Szok, ile zapłaciła za jednego gościa

Ewa Wachowicz, Zamek w Przegorzałach
Wiadomo, ile Ewa Wachowicz zapłaciła za jednego gościa na weselu w Zamku w Przegorzałach. Fot. KAPiF, Jakub Hałun/WikimediaCommons

2 września internet obiegła szczęśliwa wiadomość o ślubie Ewy Wachowicz i jej wieloletniego partnera Sławomira Kowalewskiego. Ceremonia, podczas której oboje powiedzieli sobie uroczyste “tak”, miała miejsce w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Wesele odbyło się w nie mniej prestiżowym miejscu. Wiadomo, ile kosztuje w nim “talerzyk” dla jednego gościa!

Ewa Wachowicz wzięła ślub. Niewiarygodne, gdzie wyprawiła wesele

2 września Ewa Wachowicz i jej ukochany, Sławomir Kowalewski, wzięli ślub w pięknym kościele św. Apostołów Piotra i Pawła zlokalizowanym w samym sercu krakowskiej starówki. Ceremonia długo była utrzymywana w tajemnicy, jednak dziś para oficjalnie podzieliła się tą wyjątkową nowiną w swoich mediach społecznościowych za pośrednictwem magicznych kadrów.

Wesele słynnej prezenterki telewizyjnej odbyło się w odległości ok. 5 km od centrum Krakowa. Na zdjęciach, którymi pochwalili się nowożeńcy, można było dopatrzeć się tarasu słynnego Zamku w Przegorzałach, który obecnie zachwyca luksusowym kompleksem pokoi hotelowych i ekskluzywnymi restauracjami. Wiadomo, ile wynosi cena za “talerzyk” jednego gościa weselnego w tym miejscu!

To TU znaleziono ciało Joasi. Tuż przed tragedią zarejestrowała ją kamera. Porażające szczegóły

Ewa Wachowicz wyprawiła wesele w wyjątkowym miejscu

Wnioskując po ślubnych zdjęciach, którymi pochwaliła się w sieci Ewa Wachowicz, wesele byłej Miss Polonia i jej wybranka, Sławomira Kowalewskiego, odbyło się w bardzo prestiżowym miejscem, jakim jest Zamek w Przegorzałach nieopodal Krakowa. Na jego terenie znajdują się nie tylko ekskluzywne pokoje hotelowe i restauracje, ale również widowiskowa sala balowa, która jest w stanie pomieścić aż 200 osób. 

Budowla została wzniesiona w I połowie XX wieku, została zaprojektowana przez Adolfa Szyszko-Bohusza, który pełnił funkcję głównego konserwator Wawelu. Jego najbardziej spektakularnym elementem są charakterystyczne tarasy i arkady, z których rozciąga się idealny widok na panoramę Krakowa, a nawet Tatry i Wisłę. Wyprawienie wesela w takim miejscu, nie należy do najtańszych!

Projekt bez nazwy - 2023-09-03T194651.151.png
Wiadomo, ile Ewa Wachowicz zapłaciła za jednego gościa na weselu w Zamku w Przegorzałach. Fot. Jekl/WikimediaCommons

Powalające, ile Ewa Wachowicz zapłaciła za jednego gościa na weselu

Ewa Wachowicz zapozowała do wyjątkowych zdjęć na tarasach oraz wewnątrz Zamku w Przegorzałach. Wobec tego można sądzić, że to właśnie tam wyprawiła wesele, które uświetniło jeden z jej najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Według cennika, który znajduje się na stronie zamku, za wesele w głównej sali trzeba zapłacić 12 tys. złotych opłaty początkowej, a do tego, w zależności od danego pakietu od 600 do 700 złotych za “talerzyk” dla jednego gościa.

Do mediów nie przeciekła żadna wzmianka na temat tego, ile osób bawiło się na weselu Ewy Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego, jednak minimalna liczba gości w głównej sali wynosi 140. W takim wypadku za wesele w sali główniej wyniosłoby koszt ok. 100 tys. złotych. 

źródło: fakt.pl