Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Wachowicz w bikini. 49-letnia gwiazda jednym zdjęciem rozgrzała do czerwoności swoich fanów
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 18.08.2020 19:46

Ewa Wachowicz w bikini. 49-letnia gwiazda jednym zdjęciem rozgrzała do czerwoności swoich fanów

Ewa Wachowicz w bikini
fot. instagram.com/ewawachowicz

Ewa Wachowicz w bikini wygląda oszałamiająco

Była Miss Polonia jakiś czas temu opublikowała swoje odważne zdjęcia na plaży. Gwiazda śmiało i z uśmiechem na twarzy pozuje na nich do obiektywu. Ubrana jest w błękitne bikini w ciemne kropki. W oddali widać piękne morze oraz łódki.

Trzeba przyznać, że Ewa Wachowicz w bikini wyglądała oszałamiająco. 49-latka nadal prezentuje się doskonale. Swoimi gorącymi zdjęciami postanowiła podzielić się na Instagramie.

Figura kobiety nadal zachwyca i cieszy oko. Na fotografii widać, że przed aparatem gwiazda czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie i w końcu nic dziwnego, skoro od wielu lat pracuje w telewizji. Błysk fleszy nie jest jej obcy.

  1. Danuta Wałęsa skomentowała pensję dla Agaty Dudy. Nikt nie spodziewał się podobnych słów, wbiła jej szpilę
  2. Przełomowe ustalenia dotyczące koronawirusa. Podano kolejność objawów

Ewa Wachowicz w bikini zaskoczyła fanów. Nie spodziewali się takich odważnych zdjęć. Była Miss Polski wie, jak skutecznie podgrzać atmosferę wśród internautów. Ci oczywiście nie pozostali obojętni i zasypali ją komentarzami. Jak wyglądała gwiazda?

Wygląd gwiazdy zachwycił internautów

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie wśród fanów. Pod postem pojawiła się fala pozytywnych komentarzy, która zalała byłą miss Polski. Internauci nie kryją, że zdjęcie wywołało na nich spore wrażenie.

— Kształty jak u miss. Na Panią ząb czasu nie oddziałuje — pisze jeden z nich.

— Każdy szczegół dopasowany jak zawsze — dodaje drugi.

— Pani jest jak wino — im starsza, tym lepsza. Z roku na rok wygląda Pani coraz młodziej. Cudowna kobieta z Pani, pozdrawiam — można przeczytać pod postem.

A wy co o niej myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa wachowicz w bikini

Jej fani byli pod wrażeniem.