Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Prawdziwa piękność, świat się nią zachwycał
Karol Osiński
Karol Osiński 10.01.2021 11:30

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Prawdziwa piękność, świat się nią zachwycał

fot. TRICOLORS/East News

Jeszcze trzy dekady temu zachwycał się nią cały świat. Uroda 50-letniej dzisiaj kobiety nigdy nie przechodziła obojętnie wobec ludzi, z którymi miała do czynienia. Prawdziwa i naturalna piękność, która pozwoliła zabłysnąć jej w show-biznesie towarzyszy jej do dzisiaj. Ewa Wachowicz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem sprzed 30 lat.

Nie jest tajemnicą, że Ewa Wachowicz zaliczana jest do grona najpiękniejszych Polek. Jeszcze trzy dekady temu, kiedy wygrywała tytuły Miss zachwycał się nią cały świat. Teraz postanowiła wrócić wspomnieniami do tych chwil. Co za widok!

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcia sprzed 30 lat

Wszyscy zainteresowani konkursami Miss wiedzą, że początek lat 90 XX w. zdecydowanie należał do Ewy Wachowicz. Niezwykle piękna i przyciągająca wzrokiem kobieta zachwycała swoją urodą ludzi na całym świecie, czerpiąc przy tym niebywałe korzyści, za którymi szły komplementy i wyróżnienia.

W czasach studiów za namową kilku osób postanowiła wziąć udział w eliminacjach do konkursu Miss Małopolski. Okazało się to prawdziwym strzałem w dziesiątkę, gdyż dzięki udziałowi w wyborach miała okazję powalczyć o tytuł Miss Polonia w 1992 roku, który ostatecznie zwyciężyła. Następnie brała udział także w międzynarodowych konkursach, gdzie zdobyła tytuł Miss University i czwarte miejsce w wyborach Miss World. To wyróżnienie wspominane jest przez nią po dzień dzisiejszy.

Wczoraj po południu na Instagramie Ewy Wachowicz pojawiły się zdjęcia z tych wyjątkowych konkursów. Jednym z nich było zdjęcie ilustracyjne podczas odbierania nagrody za wcześniej wspomniany tytuł Miss University.

Pretekstem do publikacji takich zdjęć był odcinek programu pt. Kulisy sławy, którego jest bohaterką. Fani jak zwykle nie dali za wygraną i bardzo rozlegle skomplementowali byłą Miss Polonia, twierdząc, że zdeklasowała swoje konkurentki naturalną urodą i wyjątkowymi sukniami.

Kariera Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz dzisiaj w dalszym ciągu prężnie i skutecznie działa w mediach, jednak delikatnie zmieniła swoje zainteresowania. Teraz częściej można ją spotkać podczas przygotowywania różnych potraw kulinarnych, którymi zachwyca swoich fanów, jak przed laty podczas wyborów Miss.

Wygrane w konkursach piękności pozwoliły jej zabłysnąć w show-biznesie, gdzie prowadziła wiele teleturniejów oraz programów telewizyjnych. Jedną z pierwszych poprowadzonych gier była produkcja pt. 100 procent dla stu w 1993 roku, który emitowany był na antenie Polsatu.

Jej konikiem zawodowym jest dziennikarstwo. Miała przyjemność pisać felietony dla Echa Krakowa, a także przez dwa lata pełniła rolę sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka. Mająca dziś okrągłe 50 lat gwiazda pracowała także przy produkcji popularnych kulinarnych podróży Roberta Makłowicza.

Uroda Ewy Wachowicz jest niepodważalna do dziś. Jeszcze w ubiegłym roku prezentowała swoje ciało w bikini, czym wprawiła w zachwyt wszystkich obserwujących. Do dzisiaj niewiele się zmieniło.

Zobacz zdjęcia:

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz wspomniała wybory Miss University z 1992 roku na swoim Instagramie, gdzie została laureatką.

ewa wachowicz

Mająca dziś 50 lat gwiazda w dalszym ciągu prezentuje się znakomicie.

Ewa Wachowicz w bikini

Rok temu zachwyciła wszystkich zdjęciem w bikini.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: