Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992 roku. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 15.01.2019 13:33

Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992 roku. Jak wyglądała kiedyś najpiękniejsza Polka?

ewa wachowicz: miss
misspolonia.com.pl, instagram.com @ewawachowicz

Ewa Wachowicz Miss Polonia 1992 roku: nadal robi karierę w mediach. Piękna dziennikarka prowadzi swój program o gotowaniu i nadal zachwyca urodą. A jak wyglądała za czasów miss? Jej uroda powala na kolana!

W internecie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć Miss Polonii sprzed 27 lat. Myślicie, że bardzo się zmieniła? Według nas nadal olśniewa urodą! Gwiazda to klasa sama w sobie! Ewa Wachowicz miss osiągnęła naprawdę wiele! Zgadzacie się? 🙂

Ewa Wachowicz miss podbiła cały świat!

Podczas gali finałowej 19 września 1992 roku w Hali Arena w Poznaniu zajęła pierwsze miejsce. W jury zasiadali wówczas Andrzej Mleczko, Jerzy Antkowiak oraz Ewa Kuklińska. Brała udział w wielu międzynarodowych konkursach, reprezentując nasz kraj na światowych wybiegach. Poniżej znajdziecie najważniejsze tytuły, które zdobyła! 🙂

  • Miss World, rok 1992 w RPA zdobyła tytuł trzeciej wicemiss
  • World Miss University, rok 1993 w Korei — zdobyła tytuł World Miss University

Najpiękniejsza Polka

Ewa Wachowicz to jedyna Polka, której udało się zdobyć tytuł wicemiss w elitarnym konkursie Miss World. Żadna reprezentantka naszego kraju nie osiągnęła tyle, co ona!

Na oficjalnej stronie Miss Polski możemy znaleźć wymiary Ewy Wachowicz. Trzeba przyznać, że jej figura była po prostu perfekcyjna i mogłaby konkurować z niejedną modelką ze światowych wybiegów. Ewa mierzy 173 cm wzrostu Ma 92 centymetry w biuście, 65 centymetrów w talii i 92 centymetry w biodrach. Niejedna dziewczyna mogłaby pozazdrościć jej tak idealnych wymiarów!

Jak wyglądała kariery Ewy Wachowicz?

1992 rok był dla Ewy Wachowicz przełomowy. Została wówczas ukoronowana tytułem Miss Polonia. Nic dziwnego, prezentowała się zjawiskowo! Urody, wzrostu i perfekcyjnej sylwetki wiele kobiet mogło jej pozazdrościć! Nie spoczęła na laurach i zdobywała kolejne wyróżnienia. Nic dziwnego, że jej rywalki nie miały szans z przepiękną blondynką! Jeszcze w tym samym roku Ewa wzięła udział w kolejnym konkursie, tym razem przed międzynarodową widownią w konkursie Miss World. Czy wygrała? Niestety nie, ale i taka udało jej się osiągnąć wielki sukces. Miss doszła aż do finału i zajęła trzecie miejsce. Zaledwie rok później Wachowicz przyznano tytuł Miss Świata Studentek w ramach Miss World University. Po wielu spektakularnych sukcesach w świecie miss, kariera Wachowicz nabrała zawrotnego tempa!

ZOBACZ DAWNE ZDJĘCIA MISS:

ewa wachowicz miss

Pamiętacie jak Ewa Wachowicz wyglądała 27 lat temu?

ewa wachowicz miss

Ewa Wachowicz Miss Polonia zdobyła koronę w 1992 roku. Chociaż od tego wydarzenia minęło wiele lat, to kobieta wciąż jest obecna w mediach.

ewa wachowicz miss

Miss Polonia co jakiś czas publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z czasów swojego sukcesu.

ewa wachowicz miss

Ewa olśniewa urodą, a jej sylwetka wzbudza wśród ludzi istny zachwyt!

ewa wachowicz miss

Myślicie, że Ewa wciąż oczarowuje swoim wyglądem mimo upływu lat?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobiece gesty, które najbardziej podniecają facetów. Jak się ich nauczyć?
  2. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
  3. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?

źródło: misspolonia.com.pl,