Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wachowicz powiedziała “tak” po 50 urodzinach. Tak je podsumowała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.06.2024 21:10

Wachowicz powiedziała “tak” po 50 urodzinach. Tak je podsumowała

Ewa Wachowicz
fot. KAPIF

Ewa Wachowicz jest jedną z tych gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Rok temu prezenterka wzięła ślub ze swoim ukochanym i do tej pory niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym. Teraz uchyliła rąbek tajemnicy na temat swojego związku.

Ewa Wachowicz rok temu stanęła na ślubnym kobiercu

Informacja o ślubie byłej Miss Polonii i jej ukochanego zrobiła niemałe zamieszanie w polskim show-biznesie. Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski powiedzieli sobie uroczyste “tak” 2 września 2023 roku w kościele pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła w Krakowie.

Prezenterka do samego końca trzymała wiadomość o swoim wyjątkowym dniu w ścisłym sekrecie przed mediami. Tajemnicy strzegli nawet zaproszeni goście. Gwiazda przyznała, że ten dzień wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyła, a to dlatego, że o jego organizację zadbała jej ukochana przyjaciółka.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień. Więcej niż wymarzonym uczyniła nam ten dzień moja przyjaciółka Anna Baranowska, która wszystko perfekcyjnie zorganizowała - napisała panna młoda w swoich social mediach.

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz rok temu stanęła na ślubnym kobiercu, fot. KAPIF
Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz rok temu stanęła na ślubnym kobiercu, fot. Instagram/@ewawachowicz
Kotys chciał być pochowany inaczej niż większość aktorów Na odejściu Dowbora najlepiej wyjdzie jego przyjaciel? “Były już pierwsze rozmowy”

Ewa Wachowicz bardzo chroni swojej prywatności

Prezenterka nie ukrywa, że bardzo ceni sobie swoje życie prywatne i dlatego nie lubi opowiadać o nim podczas rozmów z mediami. Podczas jednego z wywiadów przyznała jedynie, że wzięła ślub ze swoim ukochanym po 10 latach związku. Nie żałuje jednak tak długiego okresu oczekiwania i przyznaje, że są dzisiaj bardzo szczęśliwi.

Bardzo strzegę wszystkiego, co jest związane z moim życiem prywatnym, dlatego skomentuje tylko w ten sposób. Niektórzy po 10 latach się rozwodzą, a my po 10 latach wzięliśmy ślub i tyle w temacie. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem - powiedziała Ewa Wachowicz podczas rozmowy z Kozaczkiem.

Teraz jednak dziennikarka po raz pierwszy otworzyła się na temat swojego małżeństwa i postanowiła uchylić rąbek tajemnicy na temat tego, jak wygląda obecnie jej codzienność.

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz bardzo chroni swojej prywatności, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Zaszła w ciążę na studiach, ledwo wiązała koniec z końcem. Druzgocące kulisy życia Magdaleny Kuty.

Ewa Wachowicz po raz pierwszy szczerze o swoim małżeństwie

Teraz była Miss Polonia zabrała głos w sprawie swojego małżeństwa. Ewa Wachowicz wyznała, jaki jest jej sekret udanego związku ze swoim ukochanym. Okazało się, że małżonkowie mimo długiego stażu wciąż uczą się siebie wzajemnie i docierają się.

 Żona ma zawsze racje i mąż musi po prostu przyzwyczaić się do tego, że on też ma rację pod warunkiem, że żona też ma rację. Cały czas to jest praca, docieranie się i sztuka kompromisu, ale najważniejsze, żeby chcieć ze sobą prawdziwie być i być otwartym - powiedziała gwiazda podczas wywiadu z portalem Kozaczek.