Lifestyle.Lelum.pl > Brytyjska Rodzina Królewska

Brytyjska Rodzina Królewska

Brytyjska rodzina królewska
15.06.2024 20:04 Wszyscy patrzyli nie tylko na Kate, ale również na jej syna. Co ten Louis wyprawiał?

Dziś Brytyjczycy świętowali urodziny króla Karola III. Było to pierwsze oficjalnie wydarzenie tego roku, na którym zjawiła się chora na nowotwór księżna Kate. Choć początkowo cała uwaga skupiła się na niej, to później skradł ją jej najmłodszy syn. Louis wie, jak okazać swoje emocje.

Księżna Kate
15.06.2024 14:39 Tak ekspertka od mowy ciała oceniła nowe zdjęcie księżnej Kate

Księżna Kate nie była widziana publicznie od momentu ogłoszenia swojej choroby nowotworowej. Dla wielu zaskoczeniem był post, który wczoraj pojawił się w sieci. Kate po raz pierwszy od długiego czasu zabrała głos, co tchnęło w Brytyjczyków nową nadzieję. Księżna przyznała, że ma lepsze i gorsze dni, ale czuje się lepiej. Teraz ekspertka od mowy ciała oceniła zdjęcie załączone do oświadczenia żony księcia Williama. 

Księżna Kate
15.06.2024 12:18 Księżna Kate widziana publicznie pierwszy raz w tym roku

Tak, jak wczoraj obiecała księżna Kate, dziś pojawiła się na paradzie z okazji urodzin króla Karola III. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Kate Middleton pojawiła się w obecności rodziny. 

Królowa Camilla, król Karol III
12.06.2024 08:33 Król Karol nie pomaga sobie w leczeniu. Słowa jego ukochanej zdumiewają

Od początku lutego wiemy, że król Karol III cierpi na nowotwór. Wiele obowiązków związanych z reprezentacją pałacu przejęła jego żona, królowa Camilla. Podczas jednego ze spotkań zdradziła, jak obecnie czuje się władca. Okazuje się, że przemawia przez niego upartość.

księżna Kate
10.06.2024 09:11 Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich swoich zwolenników. Żona księcia Williama zdecydowała się na napisanie uroczystego listu, w którym wyjaśniła powody swojej nieobecności na jednym ze zbliżających się w czerwcu wydarzeń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej słowa naprawdę łapią za serce.

Książę William księżna Kate
05.06.2024 17:01 Kryzys za kryzysem w rodzinie królewskiej. Książę wdał się w romans?

Plotki, które narosły wokół sytuacji Kate Middleton wywołują wiele emocji. Mogą być one spowodowane zbyt lakonicznym informowaniem o stanie jej zdrowia. Prawdą jest jednak, że brytyjska rodzina królewska od dłuższego czasu zmaga się z coraz większymi kryzysami.

Księżna Kate
04.06.2024 10:44 Ma być gorzej, niż wszyscy sądzili. Niepokojące słowa o Kate: "Jest bardzo chora"

Wiosną tego roku dowiedzieliśmy się, że księżna Kate mierzy się z poważnym schorzeniem. O swojej chorobie nowotworowej poinformowała w mediach społecznościowych, jednocześnie prosząc o uszanowanie prywatności. W oficjalnym oświadczeniu Kate nie zdradziła jednak żadnych szczegółów, co sprawia, że ilość domysłów i spekulacji sięga zenitu, kiedy nieobecność księżnej nadal się przedłuża. Najnowsze wieści napływające z Wielkiej Brytanii nie nastrajają optymistycznie.

książę william, książę harry
31.05.2024 19:47 William zebrał się na szczere wyznanie. Uderzył prosto w młodszego brata

Książę Harry chciał udowodnić światu, że, wbrew pozorom, brytyjska rodzina królewska wcale nie jest tak idealna, za jaką się ją uważa. Tym samym sprawił, że jego relacje z bliskimi znacznie się skomplikowały i do dziś pozostają napięte. Monarchy nie zbliżyła z powrotem do brata nawet choroba ich ojca czy księżnej Kate. Teraz książę William zdecydował się na publiczne wyznanie, które z pewnością zaboli Harry'ego. 

księżna Kate
28.05.2024 21:52 Tysiące listów spływa do Pałacu. Wszystko dla księżnej Kate

Księżna Kate od kilku tygodni nie pojawia się publicznie i całkowicie skupiła się na swojej walce z chorobą. Teraz osoby z jej najbliższego otoczenia ujawniły, jak się czuje i w jaki sposób spędza swój wolny czas. W jej życiu nie brakuje wsparcia, czego dowodem są masowe wiadomości. 

Księżna Kate
22.05.2024 20:35 Trzęsienie ziemi w sieci. Pojawił się portret Księżnej Kate

Księżna Kate jakiś czas temu wycofała się z życia publicznego. Okazało się, że powodem tego jest choroba nowotworowa. W sieci pojawiła się właśnie okładka magazynu "Tatler" z portretem księżnej Kate. Zdjęcie, które zostało dodane, nie przypadło do gustu czytelnikom i internautom.

król Karol
18.05.2024 13:23 Media huczą o “absolutnej wściekłości” króla Karola. Poszło o Harry’ego i Meghan

Brytyjskie media rozpisują się o konflikcie, jaki ma mieć miejsce w rodzinie królewskiej. Wszystko z powodu niedawnej wycieczki księżnej Meghan i księcia Harry'ego do Nigerii. Król Karol III ma nie kryć swojej wściekłości.

Księżna Kate
17.05.2024 13:19 Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo?

Jakiś czas temu księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Późnej poznaliśmy prawdę o jej chorobie. Diagnoza okazała się bardzo trudna. Kate Middleton mierzy się z nowotworem. Wydała oświadczenie, w którym zaapelowała o uszanowanie jej prywatności. To niebywałe, jakie zdjęcie monarchini pokazała telewizja. Ludzie się wściekli. 

Król Karol III
26.04.2024 16:41 Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia króla Karola

Zagraniczne media przekazały smutne wieści na temat stanu zdrowia króla Karola III. Okazało się, że leczenie brytyjskiego monarchy nie przebiega pomyślnie, a jego samopoczucie miało ulec znacznemu pogorszeniu. Jak obecnie czuje się władca?

rodzina królewska
23.04.2024 21:42 Oburzające zarzuty pod adresem rodziny królewskiej

Dla rodziny królewskiej nieposzlakowany wizerunek jest jedną z najważniejszych wartości. Royalsi starają się za wszelką cenę unikać kontrowersji, co nie jest prostym zadaniem. Niektóre osoby cieszące się tytułem królewskim nie zawsze są świadome konsekwencji, które mogą wywołać ich działania. Tak stało się w przypadku pewnego monarchy, który wystosował do znanej hollywoodzkiej gwiazdy szokujące zaproszenie na imprezę. Przyjęcie okazało się mieć zupełnie inny charakter, niż spodziewała się aktorka. 

Kate i William
13.04.2024 18:19 "Jesteśmy zszokowani". Kate i William w poruszających słowach

Od jakiegoś czasu napływają do nas smutne wieści od brytyjskiej rodziny królewskiej. Kilka miesięcy temu media dowiedziały się o chorobie nowotworowej króla Karola III, a niedługo później na jaw wyszła prawda o złym stanie zdrowia Kate Middleton. Teraz książę i księżna Walii wydali poruszające oświadczenie.

Księżna Kate
10.04.2024 19:06 Księżna Kate przerwała milczenie, ludzie są wzruszeni

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o poważnej chorobie księżnej Kate. Teraz żona księcia Williama ponownie przerwała milczenie. Jej komunikat wywołał wzruszenie wielu Brytyjczyków. 

Książę William
09.04.2024 07:16 William ma się bać. Wszystko przez diagnozę ojca

Książę William jest obecnie w trudnej sytuacji. Powszechnie wiadomo bowiem, że w wypadku śmierci Karola III, to właśnie on zastąpi swojego ojca na brytyjskim tronie. Co na to sam William? Najnowsze doniesienia płynące z Wielkiej Brytanii nie napawają optymizmem.

Księżna Kate
06.04.2024 19:26 To, co mówili o Kate, przelało czarę goryczy. Brytyjczycy wściekli na BBC

BBC od wielu lat uchodziło za stację, w której brytyjska rodzina królewska mogła liczyć na większą przychylność niż gdziekolwiek indziej. Według widzów reakcja publicznego medium na smutne oświadczenie chorej księżnej Kate zaprzeczyła tej tezie. Na skrzynkę nadawcy wpłynęło wiele skarg i zażaleń. Czego dokładnie dotyczyły i jak się do nich odniesiono?

Księżna Kate
04.04.2024 14:00 Informacja o długach rodziców księżnej Kate zaskoczyła

Wokół księżnej Kate ostatnio bardzo wiele się dzieje. Oprócz operacji jamy brzusznej, którą przeszła w styczniu, poinformowała w specjalnym nagraniu, że choruje na nowotwór. Teraz doszedł jeszcze problem finansowy. 

Księżna Kate, Fot. Rex Features/East News/Shutterstock/Nick Harvey
03.04.2024 08:56 Księżna Kate wyjedzie do Afryki? Tak donoszą brytyjskie media

W ostatnim czasie media aż huczą od nowych doniesień na temat księżnej Kate. Odkąd rodzina królewska 17 stycznia poinformowała, że żona następcy tronu przeszła operację brzucha, w sieci aż roi się od plotek. Teraz na jaw wyszło, że walcząca z nowotworem Kate już wkrótce może wybrać się w podróż do Afryki. 

Księżna Kate
02.04.2024 12:19 Nagranie z księżną Kate budzi wątpliwości. Agencje dodają adnotacje

Oświadczenie Kate Middleton, w którym wyjaśnia ona powód swojej kilkumiesięcznej nieobecności i wyznaje prawdę o swoich problemach zdrowotnych, odbił się szerokich echem w mediach na całym świecie. Teraz głos zabrała pewna agencja fotograficzna, która nie do końca wierzy w autentyczność nagrania.

Księżna Kate
02.04.2024 11:46 Brytyjska prasa aż huczy! Niepokojące doniesienia o księżnej Kate

Księżna Kate zupełnie mimowolnie znów sprawiła, że saloniki prasowe na Wyspach są oblężone przez czytelników tamtejszych gazet. Brytyjskie media ochoczo donoszą bowiem o okolicznościach nagrania, na którym arystokratka opowiada o swojej chorobie. Czyżby odezwa do narodu wcale nie była jej inicjatywą i została do niej zmuszona? Ten alternatywny scenariusz opisano wyjątkowo wiarygodnie.

Kate Middleton
01.04.2024 16:49 Wuj Kate Middleton zabrał głos. Znowu wyjawił zbyt dużo?

Kate, księżna Cambridge, znowu nalazła się w trudnej sytuacji, gdy jej wuj, Gary Goldsmith, znowu postanowił publicznie zabrać głos w sprawie problemów, które od pewnego czasu trawią rodzinę królewską. Zdradził nieco więcej, niż by sobie życzyła?

Król Karol III, królowa Camilla
28.03.2024 16:15 Królowa Camilla bez Karola u boku. Jej zachowanie przejdzie do historii

W Wielki Czwartek w Wielkiej Brytanii każdego roku odbywa się wyjątkowe wydarzenie, które zostało zapoczątkowane przez króla Jana. W tym roku zabrakło na nim jednak króla. Monarcha został jednak godnie zastąpiony przez swoją żonę Camillę. 

Król Karol, kamerdyner
28.03.2024 11:51 Król Karol jest w kiepskim stanie? Były kamerdyner monarchy wyjawił prawdę

Informacja o chorobie nowotworowej króla Karola III wstrząsnęła całym światem. Niedługo później ogłoszono, że z podobnymi problemami zdrowotnymi mierzy się inna członkini brytyjskiej rodziny królewskiej — Kate Middleton. Teraz głos zabrał kamerdyner, który ujawnił, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham.

Król Karol III, Fot. AKPA/Ken Goff
26.03.2024 08:21 Król Karol III ma wygłosić specjalne orędzie. Doniesienia poruszają

Niedawno światem wstrząsnęła informacja o nowotworze księżnej Kate, która po tygodniach nieobecności zdecydowała się na opublikowanie oświadczenia. Niedługo wcześniej wyszło na jaw, że z chorobą nowotworową zmaga się także król Karol III. Monarcha mimo to nagrał specjalne orędzie wielkanocne.

Księżna Kate
25.03.2024 17:59 Ekspert od mowy ciała o nagraniu księżnej Kate. Przykre podsumowanie

Informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton wstrząsnęła całym Internetem. Księżna Walii opublikowała wstrząsające nagranie, na którym opowiedziała o swojej diagnozie i obecnej walce z chorobą. Teraz głos zabrał ekspert od mowy ciała, który przeanalizował jej wystąpienie.

Kate Middleton
25.03.2024 15:18 8-latka sama chorowała na raka, teraz zwraca się do księżnej Kate. Wzruszające

Informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton wywołała niemałe zamieszanie na całym świecie. Teraz media obiegła kolejna poruszająca wiadomość dotycząca problemów zdrowotnych księżnej Walii. Pewna mała dziewczynka, która chorowała na tę samą przypadłość, chce się z nią pilnie skontaktować.