Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 20:43

Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci

Książę William
fot. KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News, Instagram/taylorswift

Kto by pomyślał, że to właśnie w taki sposób syn Karola III będzie świętował swoje 42. urodziny! Książę William zabrał trójkę swoich pociech i razem z nimi bawił się na koncercie amerykańskiej gwiazdy. Nagrania i filmiki z wydarzenia obiegły sieć. Dzieci wyglądają na zachwycone, a William? Oceńcie sami. 

Tak książę William świętował swoje urodziny

To niesamowite, jak książę William spędzał swoje urodziny. Syn Karola III wraz z trójką swoich pociech wybrał się na koncert amerykańskiej gwiazdy. Obecna trasa Taylor Swift jest jedną z najgłośniejszym tras koncertowych gwiazd współczesnej muzyki. Nic dziwnego, że monarcha i jego pociechy bawili się świetnie. 

Przypomnijmy, że trasa koncertowa amerykańskiej gwiazdy, Taylor Swift, trwa w najlepsze. Na ten weekend gwiazda z całym swoim teamem zawitała do Wielkiej Brytanii. Z pewnością wiele osób może pozazdrościć dla księcia Williama, że to właśnie w taki sposób spędzał swoje urodziny. Monarcha skończył wczoraj 42 lata. Przy okazji pokazał, że potrafi się bawić. 

Internauci nie zostawili suchej nitki na Stuhrze. Wszystko przez jego nową rolę Dlatego Anna Popek rozwiodła się z mężem. Widocznie to było za wiele

Książę William wraz z dziećmi pojawił się na koncercie Taylor Swift

W piątek, 21 czerwca, Taylor Swift wystąpiła na Stadionie Wembley, tym samym rozpoczynając swój 3-dniowy maraton koncertowy w Londynie. Sztab amerykańskiej gwiazdy podjął decyzję, że (podobnie jak w Warszawie) gwiazda wystąpi trzykrotnie, ponieważ bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. 

Na pierwszym z trzech koncertów pojawił się nie kto inny, jak sam książę William w towarzystwie swoich dzieci. Media donoszą, że nie są to jedyni reprezentanci brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy zawitali na wydarzenie. “Daily Mail” donosi, że także córka księżniczki Anny, czyli Zara Tindall z mężem zaszczycili swoją obecnością trasę koncertową gwiazdy. 

To zdjęcie rodziny królewskiej podbija sieć

Taylor Swift opublikowała na swoim instagramowym koncie zdjęcie zza kulis koncertu. Amerykańska piosenkarka do fotografii zapozowała ze swoim ukochanym, księciem Williamem i dwójką jego dzieci. Widać, że wszyscy bawili się świetnie.