Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejna osoba z rodziny królewskiej w szpitalu. Tym razem to Księżniczka Anna
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2024 14:20

Kolejna osoba z rodziny królewskiej w szpitalu. Tym razem to Księżniczka Anna

księżniczka Anna
fot. Rex Features/East News

Niepokojący komunikat dotarł do mediów prosto od rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że w niedzielę wieczorem księżniczka Anna trafiła do szpitala. Powodem były obrażenia w wyniku pewnego incydentu. Jaki jest stan zdrowia Anny?

Przykre wieści o stanie zdrowia członkini brytyjskiej rodziny królewskiej

Ostatni czas nie jest zbyt łaskawy dla rodziny Windsorów, która na każdym kroku zmaga się z kolejnymi problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu o swoim gorszym samopoczuciu poinformował media sam król Karol III. Mimo poważnej choroby monarcha nie zamierza jednak rezygnować z pełnienia swoich obowiązków.

Niedługo później media obiegły podobnie wieści, które tym razem dotyczyły księżnej Kate. Żona księcia Williama wyznała, że choruje na nowotwór i poddała się specjalistycznemu leczeniu. Z tego też powodu na długi czas przestała publicznie występować. To jednak nie koniec przykrych wieści z Wielkiej Brytanii.

Robert Lewandowski opublikował czarno białe zdjęcie. Piłkarz w żałobie Tomaszewska pokazała ojca Laury. To zdjęcie mówi wszystko

Księżniczka Anna w szpitalu

W mediach właśnie pojawił się oficjalny komunikat brytyjskiej rodziny królewskiej na temat wypadku, do którego doszło w posiadłości Gatcombe Park. W czasie incydentu miała ucierpieć księżniczka Anna, czyli córka królowej Elżbiety II oraz młodsza siostra króla Karola III.

Rodzina królewska wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała o stanie zdrowia i aktualnym samopoczuciu księżniczki. Nie wiadomo jednak, co dokładnie wydarzyło się w rezydencji i jakiemu wypadkowi uległa siostra króla Karola III. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo jednak, że księżna najprawdopodobniej została uderzona przez konia.

ZOBACZ TEŻ: Chwilę przed śmiercią księżna Diana dostała propozycję. Ten film miał zmienić jej życie.

W jakim stanie jest księżniczka Anna?

Wiadomo, że siostra króla Karola III pozostanie jeszcze chwilę w szpitalu Southmed w Bristolu, jednak jej wizyta w placówce ma głównie charakter profilaktyczny. Z komunikatu dowiadujemy się również, że brat księżniczki Anny wie już o przykrym incydencie i przesyła jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Księżna doznała niewielkich obrażeń i wstrząśnienia mózgu w wyniku incydentu w posiadłości Gatcombe Park wczoraj wieczorem. Jej Królewska Wysokość profilaktycznie pozostaje w szpitalu Southmead w Bristolu na obserwacji i oczekuje się, że niebawem w pełni wróci do zdrowia. Król jest na bieżąco informowany i przesyła księżnej najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia - napisano w oficjalnym komunikacie.