Lifestyle.Lelum.pl > Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Cichopek
22.03.2024 17:48 Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na zarzuty Kasi Cichopek ws. wywiadu

W ostatnim odcinku swojego autorskiego podcastu “Serio?” Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odnieśli się do momentu, w którym doszło do upublicznienia ich związku. Aktorka nie śmiała również pominąć krótkiego komentarza w kierunku gospodyń “Miasta Kobiet”, które rozmawiały wówczas z Marcinem Hakielem. Na odpowiedź Aleksandry Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać.

Stylizacje Aleksandry i Jolanty Kwaśniewskich ocenione przez stylistę, fot. KAPiF
06.12.2023 22:12 Zdjęcia już poszły w świat. Niebywałe, że Jolanta Kwaśniewska tak wyszła do ludzi. I te włosy!

Jolanta Kwaśniewska po dziś dzień pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich pierwszych dam. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego od zawsze mogła się pochwalić wyjątkowym wyczuciem stylu i doskonałymi stylizacjami. Niedawno przeszła jednak samą siebie.  

Aleksandra Kwaśniewska, Danuta Holecka
17.10.2023 12:05 "Będą czystki". Aleksandra Kwaśniewska ostro o TVP, Danucie Holeckiej pójdzie w pięty? Zaczyna się robić gorąco

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów parlamentarnych 2023 już z całą pewnością można stwierdzić, że wygrała w nich opozycja. Zjednoczone rządy Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy to coś, na co z niecierpliwością oczekiwało wielu Polaków. Aleksandra Kwaśniewska właśnie zdradziła, co myśli o zmianach, które zaszły na scenie politycznej w naszym kraju. Nie gryzła się w język! To, co powiedziała o TVP i Danucie Holeckiej, jest zaskaujące.

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o małżeństwie z  Kubą Badachem
04.08.2023 17:30 Ogromne poruszenie po wieściach o małżeństwie Aleksandry Kwaśniewskiej i Badacha. Nie chciała milczeć, ujawniła prawdę zza ich 4 ścian

Aleksandra Kwaśniewska ponad 10 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu z Kubą Badachem. Ceremonia odbyła się w błysku fleszy, a nieproszeni goście mieli zepsuć córce prezydenta jej wyjątkowy dzień. Wcześniej para dość długo ukrywała swój związek, a także po ślubie dba o swoją prywatność. Czasami jednak odnosi się do medialnych rewelacji, gdy stają się szczególnie intruzywne. 

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska
01.06.2023 22:34 Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie z dzieciństwa. Jej mama od razu zareagowała, słowa wyciskają łzy

W Dniu Dziecka wiele gwiazd publikuje swoje zdjęcia z czasów dzieciństwa. Tym samym trendem podążyła Aleksandra Kwaśniewska, która opublikowała taką fotografię na swoich mediach społecznościowych. Wzruszające słowa pod nią zamieściła jej mama.Poza zdjęciem dziennikarka zamieściła również opis, w którym podzieliła się swoimi refleksjami związanymi z tym szczególnym dniem.

Aleksandra Kwaśniewska
17.05.2023 07:14 Powiedział kilka słów o ubiorze i rozjuszył Aleksandrę Kwaśniewską. Nie wytrzymała, zamieściła dosadny komentarz

Dyskusja o seksizmie co jakiś czas wraca do mediów. Podobnie wydarzyło się po turnieju tenisowym w Madrycie. W czasie trwania tego wydarzenia jedna z zawodniczek skrytykowała ubiór dziewczynek, których zadaniem jest podawanie piłek na kortach. Po tym wywiązała się batalia słowna, w którą włączyła się Aleksandra Kwaśniewska.Bartosz Ignacik, który jest komentatorem sportowym, a prywatnie mężem tenisistki Klaudii Jans-Ignacik stwierdził, że nie widzi w ubraniu dziewczynek żadnych nieprawidłowości. Odpowiedziała mu córka Aleksandra Kwaśniewskiego. 

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej
01.05.2023 21:33 Prawie 11 lat po ślubie wyszła na jaw prawda o małżeństwie Oli Kwaśniewskiej. Poznaliśmy dwa sekrety

Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu w programie „Trójkąt”. W rozmowie z Gabi Drzewiecką i Agnieszką Woźniak-Starak mówił nie tylko o sobie, ale także o swojej córce, Oli Kwaśniewskiej, której życie cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Jak wyjaśnił były prezydent, gdy wygrał wybory, było jej trudno odnaleźć się w nowej sytuacji, ale ostatecznie sobie z tym poradziła. Przypomniał, że gdy wkroczyła do pałacu miała tylko 14 lat, a gdy go opuszczała – 24. 

Ola Kwaśniewska
29.03.2023 07:12 Ola Kwaśniewska nazwała siebie "mamusią". To, co właśnie dzieje się na jej profilu, przechodzi pojęcie

Ola Kwaśniewska zaskoczyła fanów informacją, która pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Dziennikarka samą siebie określiła słowem „mamusia” i wywołała zamieszanie. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego wielokrotnie była pytana o to kiedy wraz z mężem Kubą Badachem, zdecydują się na posiadanie dzieci. Teraz dyskusja rozgorzała na nowo, a to wszystko przez najnowsze zdjęcie na profilu gwiazdy.

Dawid Kubacki
28.03.2023 16:11 Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej

Na początku zeszłego tygodnia Dawid Kubacki poinformował, że jego żona trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Przez długi czas nie aktualizował informacji na temat stanu zdrowia swojej ukochanej. Gdy wreszcie to zrobił, znów dostał ogrom wsparcia.Już wcześniej skoczka i jego małżonkę wspierała niemal cała Polska. Wielu celebrytów publicznie wyrażało swoje współczucie.

Jolanta Kwaśniewska
07.01.2023 20:12 Jolanta Kwaśniewska nagle zaczęła mówić o „synu”. Obok siedziała jej córka

Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się ostatnio na szczerą rozmowę ze swoją córką Aleksandrą. Wszystko było transmitowane na żywo na Instagramie. W pewnym momencie wspomniała o swoim synu. Cała Polska doskonale zna rodzinę Kwaśniewskich i wie, że Aleksander i Jolanta doczekali się tylko jednej pociechy – córki Aleksandry. Teraz nagle podczas jednej z rozmów Pierwsza Dama wyznała, że ma też syna. O kogo konkretnie chodziło?

TRICOLORS/East News
03.12.2022 15:08 Aleksandra Kwaśniewska przekazała, jaki był najtrudniejszy moment podczas pracy w TVN. Poruszające wyznanie

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Zdradziła, z jakimi najcięższymi momentami w swojej karierze musiała się mierzyć. Ciężko powstrzymać łzy po takiej informacji.Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Zdradziła, z jakimi najcięższymi momentami w swojej karierze musiała się mierzyć. Ciężko powstrzymać łzy po takiej informacji. Gdy prezydentura jej taty dobiegła końca, zdecydowała się wejść do show-biznesu, jak się okazało, był to świetny pomysł, ponieważ, jako prowadząca może pochwalić się ogromną empatią w programie „Miasto kobiet” emitowanym na TVN Style.

Aleksandra Kwaśniewska
29.11.2022 22:01 Aleksandra Kwaśniewska chodzi w używanych ubraniach. Zwróciła uwagę ludzi dodatkiem, wszyscy się nim zachwycili

Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem od pewnego czasu relacjonuje swoje zagraniczne wakacje w malowniczej Portugalii. Najnowsze posty zwróciły uwagę internautów. W mediach społecznościowych z chęcią komunikuje się z obserwatorami. Niedawno zdradziła im szczegóły podróży do klimatycznej Portugalii. Większą uwagę skupiła jednak doborem dodatków do codziennych stylizacji.

Aleksandra Kwaśniewska
21.11.2022 08:53 Muzyka, tańce, dzikie okrzyki. Aleksandra Kwaśniewska dała się ponieść. Pokazała, jak bawi się na wakacjach

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach przebywają obecnie na zasłużonych wakacjach w słonecznej Portugalii. Dziennikarka pochwaliła się filmikami z szalonej imprezy. Gwiazda najbardziej znana jest dzięki prowadzonemu przez nią talk-show „Miasto Kobiet”, w którym bardzo chętnie porusza trudne tematy i przełamuje społeczne tabu. Teraz prezenterka pokazała, w jaki sposób bawi się podczas swojego wyjazdu na południe Europy. Podczas zwiedzania znalazła również chwilę na poznanie lokalnej kultury i zabawę z okazji regionalnego święta.

Aleksandra Kwaśniewska
18.11.2022 10:36 Aleksandra Kwaśniewska poinformowała o chorobie. Morze wyrazów wsparcia zalewa jej profil

Aleksandra Kwaśniewska przekazała fanom przykre wieści na temat choroby. Tuż potem pod jej wpisem pojawiło się wiele współczujących i wspierających komentarzy. Córka Jolanty Kwaśniewskiej jest nie tylko dziennikarką i publicystką. Aktywnie działa też w mediach społecznościowych, regularnie zdając relacje ze swojej codzienności. Czasem ma jednak do przekazania niewesołe informacje.

Aleksandra Kwaśniewska
14.11.2022 14:26 Aleksandra Kwaśniewska chodzi w używanych ciuchach. Przyznała się, że zakłada ubrania z „drugiej ręki”

Choć przez wiele kobiet jest uważana za ikonę mody, Aleksandra Kwaśniewska przyznała, że jej stylizacje wcale nie pochodzą z prestiżowych butików. Surowo wypowiedziała się na temat panującej mody i nie ukrywała, że sama nosi ciuchy z „drugiej ręki”. Coraz więcej gwiazd przyznaje się do noszenia używanej odzieży. W ten sposób o ekologię, a jednocześnie niepowtarzalny styl dbają m.in. Małgorzata Tomaszewska, Kayah, Lara Gessler, Olga Frycz, czy Joanna Jabłczyńska. Aleksandra Kwaśniewska ma jednak jeszcze jeden powód, dla którego woli korzystać z second-handów.

Aleksandra Kwaśniewska
10.11.2022 00:02 Ola Kwaśniewska skomentowała aferę Smaszcz i Janachowskiej. Zwraca ich uwagę na jedną rzecz

Skala niespodziewanego wybuchu konfliktu między Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską zaskoczyła wszystkich. Teraz w sprawie wypowiedziała się Aleksandra Kwaśniewska. Nie żałowała mocnych, gorzkich słów. Była żona Macieja Kurzajewskiego wczoraj postanowiła ostro podsumować życie Izabeli Janachowskiej. Specjalistka ślubna nie była jej dłużna. Do końca dnia w dramę zaangażowało się wiele gwiazd show-biznesu.

Aleksandra Kwaśniewska
09.11.2022 05:00 Aleksandra Kwaśniewska „grozi” mężowi rozwodem i wkurza się na stereotypy. „Może czas już dać temu spokój?”

Aleksandra Kwaśniewska stanowczo wypowiedziała się o małżeństwie i oczekiwaniach względem ról kobiety i mężczyzny. Prezenterka wprost rzuciła rękawicę stereotypom i schematom, i w porywie aż „zagroziła” mężowi rozwodem. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach od 10 lat tworzą zgrane, budzące gorącą sympatię fanów małżeństwo. Ona spełnia się jako dziennikarka i instagramowa „matka polska od humoru”, zaś on rozwija karierę w muzyce. Teraz jednak córka byłego prezydenta powiedziała „dość”. Poszło o schematy w związkach.

Aleksandra Kwaśniewska
19.10.2022 01:05 „Dzisiaj to Pani przesadziła”. Fani komentują wygląd Aleksandry Kwaśniewskiej, uwagę zwraca jeden szczegół

Aleksandra Kwaśniewska z powodzeniem prowadzi media społecznościowe, gdzie aktywnie informuje internautów o nowościach z jej życia. Ostatnie zdjęcie spotkało się z mnóstwem komentarzy. Córka byłego prezydenta rozwija karierę telewizyjną, a także internetową. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 300 tysięcy osób. Zaspokajając ich ciekawość, pokazała niedawno kolejne zdjęcie.

Aleksandra Kwaśniewska
25.09.2022 16:49 Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcia ze ślubu. Uwagę zwraca jej suknia i radość rodziców

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła uczcić wyjątkową okazję i pokazała zdjęcia ze swojego ślubu. Na pierwszym planie zachwycająca suknia i niesamowita radość, która udzieliła się wszystkim gościom, a zwłaszcza rodzicom. W tym roku prezenterka i jej mąż obchodzą okrągłą rocznicę. Aleksandra Kwaśniewska to jedna z najbardziej lubianych i wzbudzających powszechną sympatię osobistości na Instagramie. Internauci doceniają poczucie humoru i dystans, a wiele osób właśnie dla niej ogląda program „Miasto Kobiet” w TVN Style. Córka byłego prezydenta doskonale odnalazła się w mediach, a ją — odnalazła miłość. Dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo z docenianym artystą Kubą Badachem. Właśnie obchodzili kolejną, okrągłą rocznicę, a gwiazda postanowiła uczcić tę wyjątkową okazję, wspominając jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu.

Aleksandra Kwaśniewska
11.09.2022 17:54 Aleksandra Kwaśniewska wystąpiła z przedziwną propozycją do Igi Świątek. Zaoferowała jej swój organ

Iga Świątek wygrała wczoraj swój trzeci w karierze turniej wielkoszlemowy. Dwukrotnie triumfowała na Roland Garros, a teraz sięgnęła po zwycięstwo w US Open na kortach w Nowym Jorku. Gratulacje dla niej sypią się zewsząd. Bardzo nietypowe przekazała jej Aleksandra Kwaśniewska. Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie leżącej na korcie tenisistki i okrasiła je dosyć nietypowym opisem, w którym zaoferowała Idze jeden ze swoich organów.

Aleksandra Kwaśniewska
01.09.2022 09:54 Aleksandra Kwaśniewska przeprasza. Wstydliwe zdjęcie dziennikarki trafiło do sieci i wywołało lawinę komentarzy

Na Instastory pojawiła się zaskakująca relacja. Media obiegły fotografie córki byłego prezydenta — zwłaszcza jedna z nich mogła wywołać mocną reakcję. Aleksandra Kwaśniewska w swój oryginalny sposób przeprosiła całe otoczenie. Wiemy, co „przeskrobała”. Można by powiedzieć, że Aleksandra Kwaśniewska swoją popularnością wyprzedziła znanego ojca, lub przynajmniej ściga się z nim o tytuł „najbardziej rozpoznawalnej z Kwaśniewskich”. Tymczasem córka byłego prezydenta dba, aby nie zapomniano zarówno o niej, jak i jej imienniku. Teraz jednak to ona stała się jednym z głośnych tematów w mediach. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które obiegło sieć. Jak zareagowała na sytuację? Oczywiście, w swoim niepowtarzalnym stylu.

Aleksandra Kwaśniewska
25.08.2022 11:08 Radość w rodzinie Aleksandry Kwaśniewskiej. Przekazała informacje o wyjątkowym dniu, fani ślą życzenia

Aleksandra Kwaśniewska i jej ukochany Kuba Badach przez wielu uznawani są za jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Gwiazda wyznała na swoim profilu na Instagramie, że wspólnie z mężem obchodzą dziś wyjątkowe święto. Dziennikarka jakiś czas temu przyznała się do kryzysu, który w dużym stopniu zaważył na jej karierze zawodowej. Prowadząca program „Miasto Kobiet” wyznała, że od jeszcze niedawno zmagała się z poważnymi problemami w swojej twórczości artystycznej, a pisanie nowych utworów przychodziło jej z trudnością. Wygląda jednak na to, że gwieździe udało się zażegnać niedawny kryzys i teraz cieszy się z życia w towarzystwie swojego ukochanego partnera. Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z fanami zdjęciami z wyjątkowej podróży. W ten sposób para świętuje urodziny muzyka.

Aleksandra Kwaśniewska
14.08.2022 21:51 Aleksandra Kwaśniewska przekazała smutne wieści. „Miałam okropny kryzys”, była bliska zakończenia kariery

Aleksandra Kwaśniewska to nie tylko prezenterka telewizyjna, ale i autorka tekstów piosenek. W jednym z ostatnich wywiadów szerzej opowiedziała o swojej pasji. Okazało się, że była bliska porzucenia kariery. Kwaśniewska przyznała się do poważnego kryzysu, który dopadł ją podczas procesu twórczego. Gwiazda prawie porzuciła pisanie i zrezygnowała z dalszej kariery. Fani do tej pory mogli nie wiedzieć o zmaganiach celebrytki.

Aleksandra Kwaśniewska
07.08.2022 10:00 Aleksandra Kwaśniewska świętuje z mężem. Czekali bardzo długo, w końcu udało im się zaszaleć w stolicy

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństwo w polskim show-biznesie. Jak się okazuje, ostatnio mieli powody do świętowania, które postanowili uczcić wieloma atrakcjami. Jakimi? O wszystkim poinformowała dziennikarka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wrzuciła też wiele zdjęć, które pokazują, jak z tej okazji cieszyli się małżonkowie. Nie sposób przeoczyć ekscytację na ich twarzach.

Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska
14.07.2022 19:44 Marzena Rogalska i Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie o bezdzietności. Gościni: „Zostałam zrugana”

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska i Olga Legosz poruszyły niezwykle trudny temat w „Mieście kobiet”. Prowadzące zaprosiły do studia słynną trenerkę. Szczere wyznanie zaskoczyło gospodynie, rozmówczyni opowiedziała o dobrowolnej rezygnacji z macierzyństwa i bolesnej reakcji otoczenia. Została zrugana. Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska od 2021 roku prowadzą program „Miasto kobiet”, w którym zwyczajni ludzie oraz osoby ze świata show-biznesu mogą szczerze i bez obaw podzielić się swoją historią. Nieraz poruszane przez gospodynie tematy wywoływały silne emocje u zaproszonych.

25.06.2022 15:39 Kwaśniewska wygadała się o swoim ojcu. Wyszło, jaki naprawdę jest. „Miał mniej szczęścia niż mama”

Aleksandra Kwaśniewska ujawniła zaskakujące szczegóły ze swojego dzieciństwa. Opowiedziała, jak z rodzicielstwem radził sobie jej ojciec. Przyznała, że nie miał łatwego zadania i skierowała ważne słowa do wszystkich mężczyzn. Aleksandra Kwaśniewska ma obecnie 41 lat, własne życie i karierę, jednak kiedy przebywa w pobliżu swoich rodziców, wciąż wydaje się, jakby była nastolatką, mieszkającą w rodzinnym domu i dzielącą się sekretami z mamą i tatą. Jakiś czas temu dziennikarka postanowiła zmniejszyć dystans pomiędzy Aleksandrem Kwaśniewskim a internautami. Teraz, podczas organizowanych spotkań live „Co powie Tata?”, każdy może zadać byłej głowie państwa pytanie. Instagramowy format cieszy się dużą popularnością, a niezwykła chemia pomiędzy ojcem a dorosłą pociechą jest niemal namacalna.

Aleksdandra Kwaśniewska
12.05.2022 12:53 Aleksandra Kwaśniewska wracała do domu o 2 w nocy. Trudno pojąć, co działo się wcześniej

Aleksandra Kwaśniewska wróciła do domu w środku nocy. Jak się okazało, miała za sobą niezwykły wieczór. Gwiazda musiała przyznać się do czegoś swoim fanom. Opowiedziała o wszystkim. Ten profil na Instagramie zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich innych. Aleksandra Kwaśniewska jest bowiem jedną z ulubionych polskich influencerek, a fani z niecierpliwością wyczekują na kolejne wpisy, pełne dystansu i humoru. Córka byłego prezydenta umiejętnie wykorzystuje media społecznościowe, prowadząc m.in. kącik rozmów ze swoim ojcem pt. „Co powie tata?”, a jej krótkie relacje i reportaże z codziennego życia cieszą się ogromnym zainteresowaniem co sprawia, że gwiazda powoli zbliża się do progu 300 tysięcy obserwujących.

Aleksandra Kwaśniewska Marcin Hakiel
02.05.2022 13:45 Marcin Hakiel wydał oświadczenie ws. wywiadu w „Mieście Kobiet”. Aleksandra Kwaśniewska ma problemy?

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie swojego ostatniego głośnego wywiadu. Tancerz opublikował oficjalne oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Po niespodziewanej rozmowie, jaką gospodyni programu „Miasto Kobiet” Aleksandra Kwaśniewska przeprowadziła z Marcinem Hakielem w sieci wybuchła istna burza. Teraz tancerz postanowił odpowiedzieć na negatywne komentarze.