Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prawie 11 lat po ślubie wyszła na jaw prawda o małżeństwie Oli Kwaśniewskiej. Poznaliśmy dwa sekrety
Sara Karmańska
Sara Karmańska 01.05.2023 21:33

Prawie 11 lat po ślubie wyszła na jaw prawda o małżeństwie Oli Kwaśniewskiej. Poznaliśmy dwa sekrety

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej
fot. SEBASTIAN LUTEK/East News

Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu w programie „Trójkąt”. W rozmowie z Gabi Drzewiecką i Agnieszką Woźniak-Starak mówił nie tylko o sobie, ale także o swojej córce, Oli Kwaśniewskiej, której życie cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. 

Jak wyjaśnił były prezydent, gdy wygrał wybory, było jej trudno odnaleźć się w nowej sytuacji, ale ostatecznie sobie z tym poradziła. Przypomniał, że gdy wkroczyła do pałacu miała tylko 14 lat, a gdy go opuszczała – 24. 

Ola Kwaśniewska – ślub z Kubą Badachem

Córka prezydenta wyszła za mąż 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce. Wcześniej zakochani długo ukrywali swój związek. Para poznała się na korytarzu Radia Zet. Ponowne spotkanie zostało zaaranżowane przez wspólnych znajomych – Adama Sztabę i jego ówczesną partnerkę, Dorotę Szelągowską.

Para od razu miała złapać świetny kontakt, a Kuba Badach miał nawet żartować, że Aleksandra Kwaśniewska zostanie jego żoną. Po latach przyznał, że nie zna się na żartach. Wokół ich związku krążyło wiele plotek, a paparazzi nie dawali im żyć. Mimo to, ich relacja okazała się bardzo udana, a para jest ze sobą do dziś. 

Martyna Gąsak spojrzała w oczy Cichopek i nie chciała milczeć o Dawidzie Kwiatkowskim. Zdradziła, jaki jest naprawdę

Ola Kwaśniewska – jaki sekret wyjawił były prezydent o córce i jej mężu?

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie odniósł się także do swojego zięcia. Jak ujawnił, tworzą z jego córką dobrany tandem, ponieważ uzupełniają się w wykonywaniu domowych obowiązków. To co dla jednej ze stron jest uciążliwe, jest konikiem drugiej – Badach świetnie sprząta, a Kwaśniewska gotuje.

– Kuba Badach świetnie sprząta i to jest wielkie szczęście Oli, bo ona nie jest wielką fanką sprzątania. Kuba sprząta, a Ola jest znakomitą kucharką. Ja uważam, że Ola, jeśli chodzi o kuchnię włoską, to osiąga absolutnie pozycje szczytowe, znakomite – powiedział. 

Ola Kwaśniewska potwierdziła słowa ojca

Aleksandra Kwaśniewska także wyznała w jednym z wywiadów, że z Kubą Badachem tworzą kompatybilne małżeństwo. Nie tylko łączy ich podobna wrażliwość i poczucie humoru, które pomaga im we wspólnej pracy, ale także uzupełniają się w domu.

– W tych sprawach jesteśmy bardzo kompatybilni. Ja gotuję, a Kuba sprząta – powiedziała Kwaśniewska.

Para wspólnie stworzyła między innymi utwór „Liczy się tylko to” do animacji „Co w duszy gra”. Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst, a Kuba Badach skomponował muzykę i zaśpiewał.

Źródło: Pudelek, Plejada