Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ola pokazała, jak teraz wygląda Jolanta Kwaśniewska. Zapiera dech
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.05.2024 11:47

Ola pokazała, jak teraz wygląda Jolanta Kwaśniewska. Zapiera dech

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska
Fot. KAPiF

26 maja w Polsce zwyczajowo obchodzi się Dzień Matki. Jest to niezwykłe święto, które miliony osób spędzają ze swoimi rodzicielkami. Aleksandra Kwaśniewska nie mogła postąpić inaczej, dlatego w jej mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć wyjątkową relację. Pokazała, jak teraz wygląda ulubiona Pierwsza Dama Polaków. 

Jolanta Kwaśniewska przed dekadę pełniła funkcję Pierwszej Damy

Gdy w 1995 roku Aleksander Kwaśniewski zwyciężył w wyborach na prezydenta, na barki jego żony, Jolanty, spadła odpowiedzialna funkcja Pierwszej Damy. To właśnie ona tak naprawdę jako pierwsza ustanowiła tę instytucję w naszym kraju — poświęciła swój urząd wyższemu celowi niż poprzednie żony prezydentów i zajęła się sprawami bezpośrednio związanymi ze społeczeństwem. To właśnie dzięki temu zapewniła sobie szacunek i sympatię rodaków. Polacy pokochali ją do tego stopnia, iż gdy w 2005 roku jej mąż kończył drugą kadencję, poważnie mówiło się o tym, że to ona powinna zająć jego miejsce. Kwaśniewska jednak nie zdecydowała się na ten krok. Wraz z Aleksandrem usunęła się w cień, jednak nie zniknęła z przestrzeni publicznej. 

Dziś Jolanta Kwaśniewska jest prezeską fundacji Porozumienie Bez Barier, która udziela potrzebującym pomocy finansowej oraz wsparcia w postaci specjalistycznego sprzętu i leków. Ze względu na swoje doświadczenie jako żona byłego prezydenta RP, jest często zapraszana na różne eventy i wydarzenia, na których zawsze prezentuje się modnie i z klasą. Jak obecnie wygląda? Jej córka zachwyciła publikacją nowego zdjęcia.

Znamy kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Polacy mogą jej pozazdrościć Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na zarzuty Kasi Cichopek ws. wywiadu

Kwaśniewska ma ze swoją córką Olą wyjątkową więź

Choć w przyszłym roku miną już 2 dekady, odkąd kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego dobiegła końca, Polacy dalej żywo interesują się tym, co dzieje się w życiu byłego prezydenta RP oraz jego żony. Para w 1981 roku doczekała się narodzin jedynej córki, Aleksandry. Gdy jej ojciec pełnił najważniejszy urząd w kraju, dziewczyna zjednała sobie przychylność opinii publicznej. W 2012 roku stanęła na ślubnym kobiercu ze znanym muzykiem, Kubą Badachem. Co jej mama myśli na temat zięcia? Okazuje się, że Kwaśniewska traktuje go jak własnego syna.

Miłość u Oli i Kuby widać na każdym kroku. W ich oczach, gestach. Myślę, że my, rodzice, czekamy na taki moment, gdy u boku naszego dziecka pojawi się człowiek, w którym widzimy uczucie, jakim darzy nasze dziecko. Ja to widzę, czuję i napełnia mnie to wielką radością i nadzieją – opowiadała była Pierwsza Dama w wywiadzie z “Vivą". 

Powszechnie wiadomo, że Kwaśniewska ma ze swoją córką świetne relacje. Choć Aleksandra założyła własną rodzinę i żyje własnym życiem, dalej bardzo często odwiedza rodziców i chętnie spędza z nimi swój czas wolny. Nie inaczej było również podczas święta wszystkich matek.

Jolanta Aleksandra kwaśniewskie.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: "Czułam się bardzo, bardzo samotna". Poruszające wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej. Nikt nie powinien mieć takich Świąt

Aleksandra Kwaśniewska pokazała mamę

Choć Aleksandra Kwaśniewska raczej stroni od blasku fleszy, w mediach społecznościowych udziela się aktywnie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 380 tys. osób. Córka byłego prezydenta RP publikuje na nim treści, które dotyczą różnych inicjatyw zawodowych, w które się angażuje, jak również życia prywatnego. To właśnie te treści najbardziej ciekawą jej odbiorców, szczególnie jeśli zdarzy jej się zapozować w towarzystwie rodziców.

26 maja Kwaśniewska postanowiła uczcić Dzień Matki, dlatego odwiedziła swoją ukochaną mamę. Na kadrach, które opublikowała na swojej relacji, można zauważyć zabawną laurkę, którą podarowała rodzicielce. Rozpromieniona Jolanta zapozowała przy dziele swojej córki. Fanom od razu rzuciło się w oczy, jak olśniewająco prezentuje się nawet w domowych ubraniach i naturalnym wydaniu. 68-latka zachwyca dojrzałą urodą i czarującym uśmiechem.

Jolanta Kwaśniewska.jpg
Fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna