Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska przekazała, jaki był najtrudniejszy moment podczas pracy w TVN. Poruszające wyznanie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 03.12.2022 15:08

Aleksandra Kwaśniewska przekazała, jaki był najtrudniejszy moment podczas pracy w TVN. Poruszające wyznanie

TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Zdradziła, z jakimi najcięższymi momentami w swojej karierze musiała się mierzyć. Ciężko powstrzymać łzy po takiej informacji.
Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Zdradziła, z jakimi najcięższymi momentami w swojej karierze musiała się mierzyć. Ciężko powstrzymać łzy po takiej informacji.
Gdy prezydentura jej taty dobiegła końca, zdecydowała się wejść do show-biznesu, jak się okazało, był to świetny pomysł, ponieważ, jako prowadząca może pochwalić się ogromną empatią w programie „Miasto kobiet” emitowanym na TVN Style.

Aleksandra Kwaśniewska wspomina swój najcięższy moment podczas pracy w TVN

W piątek na profilu stacji pojawił się urywek rozmowy, podczas której Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, który moment w jej karierze okazał się dla niej najtrudniejszym.

Bez większego zawahania się odpowiedziała, że najwięcej trudu sprawiła jej rozmowa z matkami, które straciły własne dzieci. W tym przypadku była to Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska.

Dla mnie to są takie najtrudniejsze tematy, bo ja się zawsze boję, czy uda mi się utrzymać emocje na wodzy. Temat dotyczył najtrudniejszej starty, z jaką się może się mierzyć człowiek. W każdym razie –  rodzic. Ze stratą dziecka. Miałyśmy na kanapie Magdę Stępień i Krystynę Przybylską, które dzieliły się swoim doświadczeniem, historią – powiedziała.

Z jej wypowiedzi mogliśmy dowiedzieć się również, że uważa, iż temat utraty dziecka jest rzadko poruszany w przestrzeni publicznej, prawdopodobnie z uwagi na brak odwagi na zadawanie pytań w powyższym temacie.

Myślę, że to bardzo ważny temat, bo wychodzi na to, że jest bardzo niechętnie poruszany. Ci rodzice zwykle zostają z tym sami. Tęsknią w samotności. Oni nie mają odwagi, żeby o tym mówić, ani my nie mamy odwagi, żeby o to pytać. To jest ważne, żeby poruszać takie tematy, żeby osoby, które są w podobnej sytuacji, mogły czerpać siłę od naszych gości — dowiadujemy się.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka