Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie z dzieciństwa. Jej mama od razu zareagowała, słowa wyciskają łzy
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 01.06.2023 22:34

Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie z dzieciństwa. Jej mama od razu zareagowała, słowa wyciskają łzy

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska
fot. KAPiF

W Dniu Dziecka wiele gwiazd publikuje swoje zdjęcia z czasów dzieciństwa. Tym samym trendem podążyła Aleksandra Kwaśniewska, która opublikowała taką fotografię na swoich mediach społecznościowych. Wzruszające słowa pod nią zamieściła jej mama.

Poza zdjęciem dziennikarka zamieściła również opis, w którym podzieliła się swoimi refleksjami związanymi z tym szczególnym dniem.

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała szczególne zdjęcie na Dzień Dziecka

Na fotografii widzimy śpiącą Aleksandrę Kwaśniewską, która przytula zabawki. Jedną z nich córka pary prezydenckiej zachowała do dziś.

- Naturalnie nie po to człowiek ma Instagram, żeby wam dzisiaj nie przypomnieć, że też kiedyś był dzieckiem. Nie różnił się od siebie jakoś zasadniczo. Lubił jeść i spać, czytać i śpiewać, no i płakał na filmach o zwierzętach. No może tyle tylko, że wtedy nigdzie się nie ruszał bez Magdalenki (na zdjęciu nad głową), a teraz to jednak raczej bez komórki. Ale żeby nie było - Magdalenka czuwa w szafie - czytamy w opisie posta.

„Co mówimy, jak się przewrócimy?” Uczestnik „Familiady” zaszokował odpowiedzią nawet prowadzącego. Ledwo wytrzymał

Mama Aleksandry Kwaśniewskiej komentuje jej zdjęcie z dzieciństwa

Komentarz pod tym uroczym zdjęciem zostawiła Jolanta Kwaśniewska, która okazała wiele miłości swojej córce.

- Moje cudo! Nie było ładniejszego dziecka. I tak zostało! Kocham, kocham, kocham. Mams - napisała była pierwsza dama.

Także internauci nie omieszkali zostawić kilku zdań. W dużej części są zachwyceni tym, jak Aleksandra Kwaśniewska wyglądała w dzieciństwie.

Internauci komentują zdjęcie z dzieciństwa Aleksandry Kwaśniewskiej

- Ta Magdalenka taka trochę jak z horroru - napisała internautka, nawiązując do wyglądu lalki.

- Mając tak wspaniałych rodziców, ma się wspaniałe dzieciństwo. Oby więcej takich rodzin, które mimo kariery zawodowej przetrwały - tylko brać przykład i cieszyć się, że to nasi kochani rodacy - napisała inna osoba.

- Jakim ślicznym dzieckiem pani była. Dzisiaj jest pani piękną i mądrą kobietą, a ta miłość do zwierząt tylko potęguje do pani sympatię - napisała fanka Aleksandry Kwaśniewskiej.

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16