Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska chodzi w używanych ubraniach. Zwróciła uwagę ludzi dodatkiem, wszyscy się nim zachwycili
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.11.2022 22:01

Aleksandra Kwaśniewska chodzi w używanych ubraniach. Zwróciła uwagę ludzi dodatkiem, wszyscy się nim zachwycili

Aleksandra Kwaśniewska
fot. Aleksandra Kwaśniewska „Gala Marki Roku”, 2021/12/15, KAPiF

Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem od pewnego czasu relacjonuje swoje zagraniczne wakacje w malowniczej Portugalii. Najnowsze posty zwróciły uwagę internautów.

W mediach społecznościowych z chęcią komunikuje się z obserwatorami. Niedawno zdradziła im szczegóły podróży do klimatycznej Portugalii. Większą uwagę skupiła jednak doborem dodatków do codziennych stylizacji.

Aleksandra Kwaśniewska przykuwa wzrok stylizacją

Podczas pieszych wycieczek stawia na komfort i nieprzesadną elegancję. Luźne ubrania, kapelusz chroniący przed słońcem, przyciemnione okulary oraz wyrazista torebka to standardowy zestaw, który wybiera na wycieczki.

Niedawno pokazała stylizację, która przypadła go gustu internautom. Wszystko przez niewielką torebkę w jaskrawym kolorze. W akompaniamencie ciemnozielonej koszuli dodatek skradł uwagę internautów.

Piękna torebka.

— I ta torebka.

— Pani Aleksandro wygląda pani pięknie — zachwalano.

Aleksandra Kwaśniewska nie wydaje fortuny na ubrania

Choć wśród gwiazdy często spotykany jest zwyczaj pojawiania się nawet podczas zwykłych codziennych czynności w ubraniach od najlepszych projektantów, Aleksandra Kwaśniewska nie pochwala tej reguły.

Nie da się ukryć, że gwiazda potrafi zadać szyku i to niesporym kosztem. Okazuje się, że jej sekretem jest odzież z drugiej ręki. Często to właśnie w lumpeksach można odnaleźć perełki, które nadają stylizacji niepowtarzalności.

Ani nie lubię chodzić na zakupy, ani nie śledzę trendów. W ogóle nie przywiązuję większej wagi do mody, uważam, że moda to jest sztuczny wymysł, który ma nakręcać konsumpcjonizm, a tak naprawdę możemy mieć parę rzeczy w szafie i nosić je w kółko. […] Kupuję ubrania głównie z drugiej ręki — wyjaśniła w jednym z wywiadów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”