Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Dzisiaj to Pani przesadziła”. Fani komentują wygląd Aleksandry Kwaśniewskiej, uwagę zwraca jeden szczegół
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.10.2022 01:05

„Dzisiaj to Pani przesadziła”. Fani komentują wygląd Aleksandry Kwaśniewskiej, uwagę zwraca jeden szczegół

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska z powodzeniem prowadzi media społecznościowe, gdzie aktywnie informuje internautów o nowościach z jej życia. Ostatnie zdjęcie spotkało się z mnóstwem komentarzy.

Córka byłego prezydenta rozwija karierę telewizyjną, a także internetową. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 300 tysięcy osób. Zaspokajając ich ciekawość, pokazała niedawno kolejne zdjęcie.

Aleksandra Kwaśniewska przykuła uwagę najnowszym zdjęciem

Tradycyjne selfie są dość rzadkim widokiem na profilu dziennikarki, jednak tym razem postanowiła ona zaskoczyć obserwatorów. Z uroczym uśmiechem zapozowała specjalnie, żeby pokazać swoją pewność siebie.

Klasyczny kontent narcystyczny — podpisała zdjęcie hasztagiem.

Nietrudno dostrzec, że Aleksandra Kwaśniewska jest urodziwą kobietą. Tego samego zdania są jej obserwatorzy, którzy z zachwytem komentowali selfie prezenterki telewizyjnej.

Ale Pani jest piękna.

Dzisiaj to Pani przesadziła.

Oglądającym też ten widok sprawia przyjemność, więc korzyść obopólna… — zachwycano się w komentarzach.

Zaraz przy pięknie pofalowanych włosach uwagę zwracają usta kobiety. W szczególności warto zauważyć odcień szminki w kolorze delikatnego różu. W takim wydaniu influencerka pokazała swoje eleganckie, a zarazem kokieteryjne wydanie.

Aleksandra Kwaśniewska wykorzystuje atuty

Oprócz działalności w internecie dziennikarka rozwija karierę również przed kamerą. Od roku wciela się w rolę prowadzącej w programie TVN Style „Miasto Kobiet”.

Praca przed kamerą wymaga od gwiazd nieskazitelnego wyglądu i postawy. Aleksandra Kwaśniewska ze względu na polityczną przeszłość ojca doskonale wie, jak prezentować się przed szerszą publicznością.

Aleksander Kwaśniewski w latach 1995-2005 pełnił rolę Prezydenta Polski, a jego córka była jedną z najgłośniejszych gwiazd show-biznesu. Udzielała wywiadów, brała udział w programach rozrywkowych, a także rozpoczęła karierę telewizyjną.

Umiejętność kreowania własnego wizerunku przydaje jej się również w internecie. To tam prezentuje kulisy prywatnego życia, które często zachwycają internautów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie