Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądał pierwszy mąż Sylwii Peretti. Ich relację pokazano w TVN
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 11.05.2024 09:03

Tak wyglądał pierwszy mąż Sylwii Peretti. Ich relację pokazano w TVN

Sylwia Peretti, mąż
Fot. kadr z "Kuchennych Rewolucji", KAPiF

Sylwia Peretti popularność zdobyła dzięki udziałowi w show “Królowe życia”. Jak się jednak okazało, nie był to jej telewizyjny debiut. Wcześniej jako restauratorka wystąpiła bowiem w “Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler wraz ze swoim ówczesnym mężem. Ich relację pokazano w TVN. 

Sylwia Peretti zdobyła popularność dzięki show "Królowe życia"

Sylwia Peretti podobnie jak jeszcze kilka celebrytek zdobyła popularność dzięki programowi “Królowe życia”. Show było emitowane na antenie TTV i przyciągało przed telewizory wielu widzów. Wydawałoby się, że był to telewizyjny debiut Peretti. Nic bardziej mylnego!

Celebrytka na małym ekranie pojawiła się wiele lat wcześniej. Była wówczas restauratorką i wystąpiła w “Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler. Ciężko ją jednak rozpoznać. Wyglądała całkiem inaczej niż obecnie. Co ciekawe, towarzyszył  jej wtedy mąż, który także został pokazany w programie. Jak wygląda eks-ukochany celebrytki? 

Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób Roxie Węgiel w końcu to zrobiła. Tylko spójrzcie na jej palec serdeczny. A tam?

Syn Sylwii Peretti zginął w tragicznym wypadku

Do wypadku, w którym zginął Patryk Peretti, doszło w lipcu 2023 roku w Krakowie. To właśnie on kierował rozpędzonym autem, które dachowało. Wraz z nim zginęło jeszcze trzech pasażerów. Byli to młodzi mężczyźni w podobnym wieku. 

Sylwia Peretti po tym wydarzeniu wycofała się z mediów społecznościowych, zniknęła też z show-biznesu. Jedynie jej obecny partner co jakiś czas publikuje jakieś jej zdjęcie. Ostatnio zrobił to przy okazji świętowania urodzin celebrytki. Para spędziła je w Monte Carlo. 

Tak wyglądał mąż Sylwii Peretti, a tam ona sama... Co za metamorfoza!

Sylwia Peretti wystąpiła w “Kuchennych rewolucjach” wraz ze swoim byłym mężem. Nie wiemy, czy to właśnie on jest ojcem zmarłego Patryka. Celebrytka nie chce bowiem rozmawiać z mediami o swojej przeszłości. 

Z szacunku do przeszłości i moich dwóch mężów uważam, że nie mogę mówić o nich źle, mimo tego że dużo krzywdy się stało. To tak, jakbym źle mówiła o sobie. Z jednym byłam 13 lat, a z drugim dwa. Powinnam dobrze ich wspominać, zresztą dobrze im życzę – powiedziała niegdyś Peretti w wywiadzie dla “Dzień Dobry TVN”. 

Dwa poprzednie małżeństwa Peretti owiane są tajemnicą. Jednak w archiwalnych odcinkach programu Magdy Gessler możemy zobaczyć jednego z jej byłych mężów. 10 lat starszy od ukochanej Bogdan wraz z nią prowadził restaurację “U Jędzy”, która przeszła rewolucję pod okiem restauratorki. 

Sylwia Peretti.jpg
Fot. kadr z “Kuchennych Rewolucji”
Sylwia Peretti, mąż (1).jpg
Fot. kadr z “Kuchennych Rewolucji”
Sylwia Peretti kuchenne rewolucje.jpg
Fot. kadr z “Kuchennych Rewolucji”