Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragedia w rodzinie Magdy Gessler. Restauratorka i jej mąż są w żałobie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2024 11:22

Tragedia w rodzinie Magdy Gessler. Restauratorka i jej mąż są w żałobie

Magda Gessler
fot. KAPIF

Magda Gessler podzieliła się z fanami przykrą informacją. W nocy zmarła bardzo bliska dla niej osoba. Gwiazda programu “Kuchenne rewolucje” przekazała smutne wieści za pomocą swojego profilu na Instagramie.

Magda Gessler jest bardzo blisko z dziećmi jej męża

Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazda TVN-u od dawna jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Waldemarem Kozerawskim. Ukochany restauratorki jest chirurgiem i na co dzień przebywa w Kanadzie. Wiadomo również, że mężczyzna doczekał się trójki dzieci z poprzedniego związku.

Chociaż Magda Gessler niechętnie opowiada o swojej rodzinie i nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat jej życia prywatnego, wiadomo, że jest zżyta z pociechami swojego męża. Teraz gwiazda “Kuchennych rewolucji” przekazała przykre wieści. W nocy z 5 na 6 maja 2024 roku doszło do rodzinnej tragedii.

Kuchenne rewolucje, Magda Gessler, właściciel
Magda Gessler jest bardzo blisko z dziećmi jej męża, fot. KAPIF
Magda Gessler
Magda Gessler jest bardzo blisko z dziećmi jej męża, fot. KAPIF
Zapytał Sokołowską, co zrobi z nagrodą. Odpowiedzią pokazała prawdziwą twarz Roksana Węgiel nie wygrała TzG przez "klątwę"? "Nie nastawialiśmy się na wygraną"

Magda Gessler przeżywa rodzinną tragedię

W nocy ceniona restauratorka poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że pożegnała członka swojej najbliższej rodziny. 6 maja niespodziewanie odeszła Jennifer, czyli najstarsza córka jej ukochanego Waldemara Kozerawskiego. Magda Gessler oznajmiła to za pomocą zamieszczenia fotografii dziewczyny oraz fragmentu trenu VIII Jana Kochanowskiego.

Wielkies mi uczyniła pustki w domu moim
Moja droga Jennifer, tym znikaniem swoim! Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: jedną maluczką duszą tak wiele ubyło

ZOBACZ TEŻ: Ibisz szasta na prawo i lewo stanowiskami w Polsacie. To poszło na żywo.

Magda Gessler w żałobie

Prowadząca program “Kuchenne rewolucje" nie jest jedyną osobą, która poinformowała o śmierci Jennifer. Informację na ten temat zamieścił również partner gwiazdy Waldemar Kozerawski. Chirurg pożegnał ukochaną córkę za pomocą jej zdjęcia i czułych słów, które znalazły się na jego profilu na Instagramie.

Moja piękna córka i najstarsza z trójki dzieci, po długiej walce odeszłaś w spokoju w wieku 45 lat. Wielu będzie Cię brakowało. Kocham cię - napisał w sieci ukochany Magdy Gessler.

Do tej pory nie jest wiadome, kiedy odbędzie się pogrzeb Jennifer. Wiemy również, że 45-latka zmagała się z ciężką chorobą, ale nikt nie ujawnia, z jakimi konkretnie dolegliwościami się zmagała.